Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wrclaguny była?

http://olx.pl/oferta/audi-a4-malyszowka-1-9-tdi-s-line-avant-CID5-IDePajP.html

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Nic się nie zmieniła przez tyle lat, chyba nawet w ogóle nie jeżdżona :D
Opublikowano

Ja myślę że zdjęcia są dla ściemy bo przecież nikt nie robi prezentów oddając za pół ceny taka sztukę

Wysłane z mojego XT1068 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Niech właściciel się wypowie, ale według mnie ściema, bo czasem ją mijam w swojej miejscowości gdzie mieszkam i nie wydaje się być taka jak na zdjęciach :wink:

Edytowane przez Zieluu

Opublikowano

na stówe jakiś fejk bo ogloszenia z fotami jego ex juz dawno byly i to kilka ;)

Opublikowano

Panowie dzisiaj jest 1 kwietnia i oczywiste, że to ściema

Opublikowano

Pany można by coś wykorzystać :naughty:

https://youtu.be/AE04xR_Fry8

:grin:

Opublikowano

Wez pod uwage, ze napewno troche twardziej sie zrobi. Ale firme moge polecic, jak bys bral, to mam karte chyba -10% do nich. ;)

Opublikowano

Czy ktoś się orientuje jak to jest ze znaczkiem S-line na kierownicach trójramiennych? W sensie czy oryginalnie znaczki występowały na wszystkich czy nie?

Edytowane przez Toskańczyk

Opublikowano

pany będę gładził przedni zderzak na usa bez miejsca na rejkę i chce zespawać dokładkę z górą, czy te miejsca po środku też spawać? Ma ktoś foty jak to wygląda? Myślałem też o zespawaniu tylnego zderzaka z dokładką s line, tylko też nie wiem jak to by wyszło myślicie? :)

Opublikowano

Jak juz bedziesz lecial spawarką, to Drzwi, klapy i wszystkie szczelinki tez od razu obleć. :D

Opublikowano

trza będzie :grin:

Opublikowano

Siema elita !

Poszukuje sprężyn obniżających do a4 b6 s-line na sam przód , gdyż założyłem 18-tki i z przodu jest koza... Jak by ktoś miał jakis -30/-35 na zbyciu to zapraszam PW. Pozdroo !!! :hi:

Opublikowano

pany będę gładził przedni zderzak na usa bez miejsca na rejkę i chce zespawać dokładkę z górą, czy te miejsca po środku też spawać? Ma ktoś foty jak to wygląda? Myślałem też o zespawaniu tylnego zderzaka z dokładką s line, tylko też nie wiem jak to by wyszło myślicie? :)

Czym bedziesz to gladzil, szpachla?
Opublikowano

będzie przespawany u plastikarza

Opublikowano

będzie przespawany u plastikarza

Tzn? Podrzuc na pw jak mozesz jak mniej wiecej cala operacja wyglada bo tez o tym myslalem.
Opublikowano

pany będę gładził przedni zderzak na usa bez miejsca na rejkę i chce zespawać dokładkę z górą, czy te miejsca po środku też spawać? Ma ktoś foty jak to wygląda? Myślałem też o zespawaniu tylnego zderzaka z dokładką s line, tylko też nie wiem jak to by wyszło myślicie? :)

Przód na boku będzie pękał robił to Wladi,tablica

dc01e619b7b54201gen.jpg

Tył nie wiem jak wyjdzie

Tu znajdziesz jeszcze zdjęcia przoduhttp://a4-klub.pl/index.php?/topic/274303-all-b6-q-27-biturbo-by-camillo/

Opublikowano

dlaczego będzie pękał? przód bez problemu idzie zdjąć bez zbytniego odginania dokładki, z tyłem trochę chyba ciężej było ale bez tragedii

Opublikowano

To nie chodzi o ściąganie,tylko ze jest bardziej narażony na przeszkody ja bardzo uważam i już parę razy wyrwałem dokładkę(chyba ze masz 1ba to nie ma o czym mówić)


Pajda ostat wklejał foty co krawężnik robi z dokładką

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.