Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jak auta Wam myszkuja to w koncu je naprawcie :grin:

ja zmienilem w b7 205/55/16 letnie na 235/45/17 i bardzo sobie chwale.

Primo lekka felga 7kg + w miare dobra opona conti 5. W osiagach, mulatowosci auta nie ma roznicy, po koleinach prowadza tak samo jak na 205.

Krecenie w miejscu tak samo (chyba servotronic koryguje sile...).

Co innego jak sie zalozy kiepskie kolo, mialem takie 225/45/17 w b6 to auto po zalozeniu zachowywalo sie jakby ciagnelo przyczepke.

Edytowane przez roman_tyk

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,8 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany kupie mocowanie isofix , ma może kto na sprzedaż ??

Opublikowano

wampir jeszcze co do opon to zobacz sobie wlepkę przy drzwiach kierowcy, u mnie są na niej opony 205/55/16, 215/55/16 oraz 235/45/17. czyli wybór jest spory bo skoro może być 205/55/16 to może być też 225/40/18 205/45/18 bo są tej samej średnicy a pochodnych 215/55/16 i 235/45/17 też się na pewno znajdzie sporo...

Orientuje się ktoś czy w Polsce idzie dostać poduszkę silnika z pasa przedniego z poliuretanu coś jak Apikol?

Edytowane przez bjoern

Opublikowano

Witam :hi: Szukam dwoch opon w rozmiarze 225/40/18 w cenie max do 500 za sztuke, warunek maja sie nie zdzierac jak Dunlopy RT ktore wytrzymyly troche ponad 30 tysiecy kilometrow. Co mozecie polecic?

Opublikowano

montował ktoś takie cudo u siebie?

http://archiwum.allegro.pl/oferta/audi-a4-1-9-tdi-avb-awx-avf-100-130-hp-zamiennik-i5690285806.html

mam do wymiany plecionkę a przy okazji chcę sie pozbyc kata

Znam gościa co to robi. Mówił ze schodzi mu tego 30 szt tygodniowo. Osobiście nie montowalem.
Opublikowano

szukam klucza do kół , co polecacie bo ten z marketu wytrzyamał 2 zmiany kół

Opublikowano

szukam klucza do kół , co polecacie bo ten z marketu wytrzyamał 2 zmiany kół

Ori... Albo w sklepie motoryzacyjnym kup dobrej marki produkującej narzędzia. Yato np....

Natapane z P8

Opublikowano

szukam klucza do kół , co polecacie bo ten z marketu wytrzyamał 2 zmiany kół

też miałem jakies badziewne klucze , z dwa lata temu kupilem klucz krzyżak w jakimś motoryzacyjnym , pan sprzedawca sie upierał że sie nie urwie w życiu , fakt miał racje można po nim skakać i mega zadowolony jestem z niego ale sobie kosztowal bo 8 dych dałem

ori klucz to se można weki odkręcać do niczego sie nie nadaje

Opublikowano

Ori klucz nie jest zły a ile wejdzie w otwór we feldze.

Opublikowano

szukam klucza do kół , co polecacie bo ten z marketu wytrzyamał 2 zmiany kół

Dobre pokrętło 1/2 cala (120-200zl), ok 60-80cm długości, do tego nasadka np Gedory i klucz prawnukom zostawisz, ba większość pokręteł jest na dożywotniej gwarancji, a z racji uniwersalności nada się też do np wahaczy czy odkręcania śruby od piast. No chyba, że szukasz klucza typowo w bagażnik, to nie wiem czemu nie chcesz ori klucza, żadnego jeszcze nie złamałem.

Opublikowano

szukam klucza do kół , co polecacie bo ten z marketu wytrzyamał 2 zmiany kół

Dobre pokrętło 1/2 cala (120-200zl), ok 60-80cm długości, do tego nasadka np Gedory i klucz prawnukom zostawisz, ba większość pokręteł jest na dożywotniej gwarancji, a z racji uniwersalności nada się też do np wahaczy czy odkręcania śruby od piast. No chyba, że szukasz klucza typowo w bagażnik, to nie wiem czemu nie chcesz ori klucza, żadnego jeszcze nie złamałem.

ori klucz mi nie wchodzi do felgi , mam dwa komplety kół moj i żony na lato i nie wchodzi ma łebek za szeroki

co myślicie :

http://allegro.pl/bass-polska-klucz-do-kol-rozsuwany-mocny-17-19-mm-i5382033405.html

lub

http://allegro.pl/klucz-do-kol-skladany-17-19-21-23-mm-yt-08035-yato-i6042216439.html

Opublikowano

no to musiałbyś jakiegos s-linea pod pdc znaleść , albo jakąś ms desing dokładke wtedy sie nakleja na zderzak bo np samej dokładki s-line to raczej nie ma szans ale kto wie akurat może znajdziesz ;)

Czasem sa na allegro same dokladki ale w takiej cenie ze kupi caly zderzak

Opublikowano

Mam prośbę, czy znajdzie się ktoś kto mnie oświeci, jak obniżać auto? Mam zawieszenie 1BA, przód OJJ, tył OYK. Tematy odpowiednie znalazłem, ale ich nie rozumiem...

Chciałbym obniżyć auto o 25-30 mm. Ma ktoś może już sprawdzone, wypróbowane zestawy? Np. EINBACH PRO-KIT -30/-30 i jaki amorek?

Mechanik wspominał coś o zestawie od KAYAB'y.- podobno mogą być tańsze- ma ktoś w tej kwestii doświadczenie?

Będę wymienić amortyzatory i sprężyny.

Nie musisz wymieniać amortyzatora. Jeśli bardzo chcesz to zrobić zapodaj bilstein b4 albo sachsa pod 1be. Mają skrócony skok i dobrze się to sprawuje z eibachem. Ale jesteś 1500zł lżejszy :decayed:

Opublikowano

Mam prośbę, czy znajdzie się ktoś kto mnie oświeci, jak obniżać auto? Mam zawieszenie 1BA, przód OJJ, tył OYK. Tematy odpowiednie znalazłem, ale ich nie rozumiem...

Chciałbym obniżyć auto o 25-30 mm. Ma ktoś może już sprawdzone, wypróbowane zestawy? Np. EINBACH PRO-KIT -30/-30 i jaki amorek?

Mechanik wspominał coś o zestawie od KAYAB'y.- podobno mogą być tańsze- ma ktoś w tej kwestii doświadczenie?

Będę wymienić amortyzatory i sprężyny.

Nie musisz wymieniać amortyzatora. Jeśli bardzo chcesz to zrobić zapodaj bilstein b4 albo sachsa pod 1be. Mają skrócony skok i dobrze się to sprawuje z eibachem. Ale jesteś 1500zł lżejszy :decayed:
Czyli wsadzić amorek jak w Ori i obniżam sprężyną.

Jednak, to zagadnienie proste się okazało... To po co Audi utrudnia życie kolorowymi znaczkami...

Natapane z P8

Opublikowano

Wandej odebrales Pw-uu

Opublikowano

Podpowie ktoś? Jak się odkręci filtr oleju, w środku podstawy jest jakiś oring, który lubi pękać w zimie. Jaki jest jego numer i czy trudno go wymienić? Szukam w etce i nie mogę znaleźć

Opublikowano

ja mam taki krzyżak ok 8 lat ,odkręcałem różne rzeczy używając rury jako przedłużka i nic się z nim nie dzieje http://allegro.pl/klucz-do-kol-krzyzak-wzmocniony-17-19-21-24-i6016302199.html

Opublikowano

Chlopaki na przod dystans z mdf-u pod glosniki 165 a jak jest z tylem bo chcialbym zmienic glosniki

Opublikowano

Mam prośbę, czy znajdzie się ktoś kto mnie oświeci, jak obniżać auto? Mam zawieszenie 1BA, przód OJJ, tył OYK. Tematy odpowiednie znalazłem, ale ich nie rozumiem...

Chciałbym obniżyć auto o 25-30 mm. Ma ktoś może już sprawdzone, wypróbowane zestawy? Np. EINBACH PRO-KIT -30/-30 i jaki amorek?

Mechanik wspominał coś o zestawie od KAYAB'y.- podobno mogą być tańsze- ma ktoś w tej kwestii doświadczenie?

Będę wymienić amortyzatory i sprężyny.

Nie musisz wymieniać amortyzatora. Jeśli bardzo chcesz to zrobić zapodaj bilstein b4 albo sachsa pod 1be. Mają skrócony skok i dobrze się to sprawuje z eibachem. Ale jesteś 1500zł lżejszy :decayed:
Czyli wsadzić amorek jak w Ori i obniżam sprężyną.

Jednak, to zagadnienie proste się okazało... To po co Audi utrudnia życie kolorowymi znaczkami...

Natapane z P8

No bo i eibach ma kilka kategorii wagowych ale to może jest 5 różnych kpl. Frimuś tutaj czy na b5b?

Tapnięte z SGS5

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.