Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, czy zwykle seryjne głośniki (9 sztuk + standardowy wzmak) sa coś warte? Wymieniam u siebie na bose, patrząc po allegro to chyba prościej wywalić na śmietnik.... Ceny sa bardzo niskie i chyba nikt tego nie kupuje.

Nie bardzo mam miejsce na trzymanie "graciarni"... :decayed:

głośniki od cabrio są inaczej wyprofilowane.. więc d*pa ;)

wątpię żeby ktoś potrzebował.. chociaż wystawić możesz.

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie


głośniki od cabrio są inaczej wyprofilowane

serio inaczej ? :huh:

Czasem ktoś może jedną dwie sztuki potrzebować, ale dla takiego interesu to szkoda to trzymać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się wydaje.. choć głowy nie dam sobie uciąć. na pewno blendy są inne i z tyłu chyba są mniejsze głośniki... muszę zobaczyć w swoim ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ema :hi:

Miał ktoś z was doczyeniania z PZU AutoSzyba? Obecnie mam SEKURITa więc nie mogę narzekać a czytałem już wiele opinii, że szyby NordGlass bardzo się rysują a ja tego po prostu nie zdzierżę.

Ponadto standardowo u mnie nie było czujnika zmierzchu na szybie więc przy wymianie pewnie wymienią po VIN więc też kibel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mnie w zeszłym roku przyszło wymienić przednią szybę (w NordGlass) to zadali pytania typu, jaka to szyba, z czujnikiem czy bez.... nie proszą o vin

zamontowali taką jaką miałem na aucie.

a dodam, że z miłą panią gdy rozmawiałem przez telefon, nawet mógłbym się dogadać (i dopłacić z mojej strony) do szyby z cz.deszczu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze jest to ze dostaniesz nordglassa bez możliwości doplaty do lepszej szyby.

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wymieniał na dniach szybę przednią na SEKURITA tylko boję się że w kielcach moge takiej nie znaleść. Jak jest z dostepnościa SEKURITÓW?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę wymieniał na dniach szybę przednią na SEKURITA tylko boję się że w kielcach moge takiej nie znaleść. Jak jest z dostepnościa SEKURITÓW?

Bez problemu Ci sprowadzą , sam zamówiłem Sekurita w wersji akustycznej do A4 B6 i była z dnia na dzień w warsztacie gdzie wstawiam zawsze szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to spoko . A mam tę peknieta szybe fabrycznie w kolorze zielonym . Da sie taką zamówić? i Czy czujnik zmierzchu znajduje się w szybie i czy w lusterku? i czy lusterko tez firma mi przełoży na nowa szybe?Ta szyba w wersji akustycznej to jest rozumiem cichsza niz zwykła? i musze im dodakowo powiedzieć iz taka chcę?

Edytowane przez albert224
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wampir na forum jest poradnik, wg niego to robiłem,ale przyznam iż nie było łatwo.

Co do podpory to musiałem rozwiercać otwory aby pasowały bo były minimalnie przesunięte i mógłby być problem z montażem.

A objawy mam takie że podczas mocniejszej zmiany biegu czuć uderzenie o podłogę, w przedziale 1800 - 2000 obr/min czuć wibrację przenoszące się od tyłu samochodu do przodu, ale najważniejsze jest to że po prostu guma w podporze się rozleciała...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób jak ja. Poszukaj używek w dobrym stanie i tyle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem raz używkę i wytrzymała rok, oraz nówka zamiennik który wytrzymał uwaga... rok :facepalm:. Więc teraz chciałbym spróbować czegoś czego jeszcze nikt nie robił bo może wytrzyma to dłużej :P
Jak nie to kolejna używka :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, czy na forum jest gdzieś jakiś DIY jak się zakłada RNS-E? :decayed: bo może sam bym w końcu coś zrobił w tym swoim samochodzie :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki, takiego tematu szukałem i nie znalazłem :):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ema :hi:

Miał ktoś z was doczyeniania z PZU AutoSzyba? Obecnie mam SEKURITa więc nie mogę narzekać a czytałem już wiele opinii, że szyby NordGlass bardzo się rysują a ja tego po prostu nie zdzierżę.

Ponadto standardowo u mnie nie było czujnika zmierzchu na szybie więc przy wymianie pewnie wymienią po VIN więc też kibel.

Te szyby to kibel,rysują się szybko i mocno odpryskuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooo to spoko . A mam tę peknieta szybe fabrycznie w kolorze zielonym . Da sie taką zamówić? i Czy czujnik zmierzchu znajduje się w szybie i czy w lusterku? i czy lusterko tez firma mi przełoży na nowa szybe?Ta szyba w wersji akustycznej to jest rozumiem cichsza niz zwykła? i musze im dodakowo powiedzieć iz taka chcę?

Tak wszytskie szyby atermiczne są zielonkawej barwy. Czujnik zmierzchu nie ma nic wspólnego z szybą - chyba pomyliłeś z czujnikiem deszczu, którego to mocowanie jest w szybie A4 B7. Akustyczna szyba ma dodatkowo folie tłumiącą między dwoma warstwami szyby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No siema :hi: Dzięki za przyjęcie do tak wyborowego grona ! A4 Power :a4fan: !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak mi się wydaje.. choć głowy nie dam sobie uciąć. na pewno blendy są inne i z tyłu chyba są mniejsze głośniki... muszę zobaczyć w swoim ;)

Zupełnie inne głośniki. U mnie zwykłe, nie Bose, od cabrio dosłownie "latają".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...