Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

siemka pany...

montował to ktoś w swojej a4?

https://www.ecstuning.com/b-apr-parts/snub-mount-red/sm100004/

Tego konkretnie to nie, ale z tego typu odbojników polecanych za wielką wodą i na audizine.com mam firmy APIKOL.

http://www.apikol.com/index.php/apikol-snub-mount.html

Trzeba było go podciać ponieważ wchodził na styk i przenosił wibracje na budę. Po podcięciu wibracje na wolnych obrotach znikneły.

Ja mam u siebie orginalne poduszki silnika z S4 B5 i one sa wyraźniej twardsze niż te z B6 wiec efekt jest jeszcze inny.

Porównując go do nowego oryginalne odbojnika z ASO to APIKOL niweluje skoki silnika góra dól przy szybkiej zmianie biegów np z 1 na 2.

U siebie wcześniej tego tak nie zauważałem, ale po zrobieniu softu gdy bardzo podskoczył mi Nm to zaczeło mnie drażnić to skakanie silnika.

Kiedys widziałem na forum taki paten, ze ktos wstawil w ramkę, w której porusza się odbojnik u góry i u dołu "podkładki" wycięte z grubej gumy.

Wymaga wiecej pracy ale efekt też mógłby być ciekawy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie


Wymaga wiecej pracy ale efekt też mógłby być ciekawy.

Tuner mnie namawia właśnie abym zapodał coś takiego...docelowo ma być około 450Nm...i mówi, że bedzie bujało silnikiem przód/tył...jesienią wymieniałem to na nowe z ASO ale luz tam jest ze 20 mm...muszę pomyśleć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientuje się ktoś czy w A6C6 wychodziło coś takiego, jak czujnik zmierzchu wewnętrzny - włączający podświetlenie deski po zmroku???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboform550 kupuj warto. Tylko poczytaj opinie o tym konkretnym, który chcesz bo na audizine wiem, ze narzekali na jakiegos producena ponieważ wlasnie ten odbojnik snub mount sie rozwarstwiał. O moim były pochlebne opinie.

Swoja droga co planujesz ze bedzie taki Nm? K04tfsi ? U kogo robisz?

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Roboform550 kupuj warto. Tylko poczytaj opinie o tym konkretnym, który chcesz bo na audizine wiem, ze narzekali na jakiegos producena ponieważ wlasnie ten odbojnik snub mount sie rozwarstwiał. O moim były pochlebne opinie.

Swoja droga co planujesz ze bedzie taki Nm? K04tfsi ? U kogo robisz?

Tak ko4-64 tfsi....w zasadzie już jest zrobione...zamontowane jeździ...ale jeszcze kilka pierdół jest do ogarnięcia...będzie na tip top to się pochwalę...

Miało być u gregora...wylądowałem w DIGITUN Czechowice-Dziedzice344a0f0.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Afroo- znam temat o ledach.

Szukam całych lampek wraz z ledami a nie samych ledów, a to różnica. Gdybym chciał same ledy - z pewnością wziąłbym od Tomnika.

Napisałem w tym watku ponieważ ktoś jakiś spory czas temu wlasnie tu wklejał link od kogo takie lampki wziąć.

Spokojnej soboty, pozdrawiam.

Ja własnie zamontowałem te w B7, ładnie świecą, nic nie mruga, zero błędów, polecam :good:

http://allegro.pl/podswietlenie-led-rej-audi-a3-a4-b6-b7-a6-c6-a8-q7-i4960935228.html

Ja ich nie polecam. Przed zimą wrzuciłem coś podobnego. Teraz świecą częściowo i czesto wywalaja błąd. Także zimy nie wytrzymaly....zastanawiam się teraz nad ori led lub osram led.

No u mnie Grzesiu chodzą i wszystko jest ok, u mojego kolegi też, ale jak krystiano 91 napisał tyle tego jest że jedne to lipa i rozpadają się po zimie a inne chodzą............

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, zależy pewnie jak się trafi.....zobaczę jak to dalej z nimi będzię, wymontuje przeczyszczę te blaszki, bo na pewno zaśniedziały i jak nie będzie poprawy, to albo ori, albo osram...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak cos czulem, ze to moze byc Twoje.

Kupa roboty poszła w silnik i pewnie dmuchane jest z 1.6 bara srodkiem ze tyle Nm wyszło...

Jakie polecacie ledy do reflektorów z Bixami? Takie, które pochodzą trochę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, zależy pewnie jak się trafi.....zobaczę jak to dalej z nimi będzię, wymontuje przeczyszczę te blaszki, bo na pewno zaśniedziały i jak nie będzie poprawy, to albo ori, albo osram...

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jakie polecacie ledy do reflektorów z Bixami? Takie, które pochodzą trochę.

Ja kupiłem od tego tomika czy jakoś tak...1,5 roku bez problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam już dość wymieniania podpory wału i planuję zrobić "zamiennik" na poliuretanie tylko potrzebuję wymiarów gumy w tej podporze, a nie mam chwilowo dostępu do kanału.

Więc może ktoś zna średnicę zewnętrzną łożyska w podporze wału, średnicę wewnętrzną obudowy podpory wału oraz grubość podpory??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie polecacie ledy do reflektorów z Bixami? Takie, które pochodzą trochę.

Ja kupiłem od tego tomika czy jakoś tak...1,5 roku bez problemów

też polecam , już chwile mam i fajnie świecą ,zero problemów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


numer znam ale twarzy zapomniałem. Wpadnij na stadion dzisiaj o 17

Nie wyrabiam się ostatnio ziomek, nie dałem rady :mellow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek napisz mi prosze jakies namiary na tego sprzedawce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer znam ale twarzy zapomniałem. Wpadnij na stadion dzisiaj o 17

Nie wyrabiam się ostatnio ziomek, nie dałem rady :mellow:

Skończysz lepić gniazdo i pojawi się mały Nitro to zobaczysz co to brak czasu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, orientuje się ktoś czy w A6C6 wychodziło coś takiego, jak czujnik zmierzchu wewnętrzny - włączający podświetlenie deski po zmroku???

Ponawiam pytanie. Ktoś, coś????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

numer znam ale twarzy zapomniałem. Wpadnij na stadion dzisiaj o 17

Nie wyrabiam się ostatnio ziomek, nie dałem rady :mellow:

Skończysz lepić gniazdo i pojawi się mały Nitro to zobaczysz co to brak czasu :decayed:

Pewnie masz racje :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ra4al, a jak udało Ci się rozdzielić wał w b6/b7 żeby sciagnać podporę?

Ja kiedyś kupiłem z allegro podporę firmy Armon Technika, ale po przyłożeniu do orginalnej podpory to nie pasowały otwory mocujące śruby.

Ostatecznie wymieniłem cały wał i po problemie :)

Jakie masz u siebie objawy? Ja miałem stuki przy puszczaniu sprzęgła i zmianie biegów, ale to bardziej od przegubów wału niż samej podpory.

Uważaj bo inne elementy mogą dawać objaw padniętej podpory.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy zwykle seryjne głośniki (9 sztuk + standardowy wzmak) sa coś warte? Wymieniam u siebie na bose, patrząc po allegro to chyba prościej wywalić na śmietnik.... Ceny sa bardzo niskie i chyba nikt tego nie kupuje.

Nie bardzo mam miejsce na trzymanie "graciarni"... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swoje za 250 popchnąłem a za BOSE dałem 550 więc prawie połowa się zwróciła

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...