Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie potrzebuje pilnie numer do Wandeja . Mam ten 506 a nie moge sie dodzwonic na ten numer

Edytowane przez rafi10612
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie potrzebuje pilnie numer do Wandeja . Mam ten 506 a nie moge sie dodzwonic na ten numer

Pv :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ile według Was powinna kosztować wymiana elastycznych przewodów hamulcowych + wymiana płynu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to 320zł w Wawie to pewnie cena niewygórowana, aczkolwiek kolega za wymianę w mercedesie wszystkich nawet miedzianych zapłacił 400zł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Secio84, z płynem?

Natapane z P8

Płyn plus robota między 100 a 150

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak bym tyle kasowal klientów to bym już jeździł nowa S4

naciepane z GT-I9195

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wymiana zawieszenia przód na wahaczach delphi + Wymiana 4 przewodów hamulcowych z płynem i zbieżność 3200 też w nora

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zaczepił mnie facet i zaoferował kupno mojej A4.

Palnąłem 25, żeby się odczepił. A on że to dobra cena... choć górna granica wartości.

I tak mnie trochę zaskoczył i dał do myślenia, bo może czas zmienić....

12letnie auto, cena już leci i pewnie jak się jeszcze przytrzyma chwile to niedługo 15 się wezmie bo pełno zdybów już jeździ w budzie B6.

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby tak, ale co Ty kupisz za 25000.....wielkie nic, drugie tyle będziesz musiał dołożyć do czegoś lepszego i młodszego. Sam się zastanawiałem nad sprzedażą. Za mniej niż 30 bym nie oddał.......ale i tak około 20 trzeba by dołożyć więc sobie odpuściłem.

Chyba tylko lepsza fura, to A6C6 FL by była, a do niej trzeba już sporo dołożyć. B7 odpada na starcie, B8....hmm jakoś mi nie leży, może dopiero ta po lifcie, a to też kasa spora.....

Skoda Superb 2011/12, jak komuś nie przeszkadza przepaść w wykończeniu wnętrza to może być rozwiązanie, ale i tak fajnie wyposażona to koszt między 45 a 50 tysi....

Także sam widzisz, B6 może i jest stara, ale jeśli będzie zadbana i odpowiednio serwisowana, to b. długo pojeździ :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zaczepił mnie facet i zaoferował kupno mojej A4.

Palnąłem 25, żeby się odczepił.

i tak właśnie sprzedałem swoją b5 za 12k :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem umówiony na bixy do swojego b6. I poszukuję zbiornika płynu z dwoma pompkami... Ktoś, coś?

Natapane z P8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@grzes283, masz rację, bez dokładania choćby 10 tys zł to nic się kompletnie nie kupi uczciwego.

Myślałem jeszcze nad A3 8P ale to raczej już tylko 3.2Q wchodziłoby w gre, ale czy warto dopłacać 10tys i dostać tak mało w zamian w porównaniu do B6 i to w tym samym roczniku?

A3 ze słabszym motorem np. 2.0TDI to nie będzie dla mnie chyba żadnej różnicy. Zresztą miałem już 2.0 TDI, w lekkiej budzie A3 chodzi tak samo jak A4 1,9 po lekkim chipie.

Z drugiej strony A3 już lekko umęczone się wydają, jeździ już tego sporo, szczególnie 1.6 i wiejski tuning.

Kompletnie nie planowałem sprzedaży, szczególnie że rozrząd przed zimą zrobiłem a teraz kupiłem nowe gumy 18''.

A6C6 to ładne auto ale czy nie za ciężkie ? Chętnie bym polatał czymś szybkim i zwinnym.

Po 10 latach jazdy dieslami też chyba spróbowałbym coś innego (benzyny + ew. gaz)

Wizualnie najlepsza chyba byłaby TT II.

Edytowane przez julo23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, każdy patrzy ze swojej strony. Ja na mniejsze bym się nie chciał przesiadać. Mi osobiście A3 nie podchodzi, choć jak ładna sztuka w s-linie, to drapie w oczy. TT 2, jest ładne, ale jak dla mnie zbyt małe. Jechałem raz TT 1 i jakoś ciasno w tej kabinie :grin:

Za około 37-42 tyś. można mieć lagunę III FL, lub jakiegoś Mondeo. Chyba,że ktoś lubi passaty, to w B7 coś słabszego można znależć.

Ciężki temat. Markowe auto w takich pieniądzach są już zajeżdżone, a jakieś Francuzy, lub tp mogą nas zaskoczyć awaryjnością. A4B6 są mega wygodne, choć niezbyt duże. Mamy je dobrze doposażone, a co najważniejsze sprawne techniczne i znane nam są ich bolączki. Zamienić coś takiego na jeden wielki znak zapytania......chyba jeszcze nie warto.

Może jak ktoś rozsądny przyjdzie i połozy rozsądną kwotę, to wtedy można by się zastanowić :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Interesuje mnie taki przełącznik pod składanie lusterek. Pasujące numery katalogowe do B6 to: 4F0959565A, 8E0959565A ? :)Free-shipping-side-font-b-mirror-b-font-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...