Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

A najlepsze jest to, ze bardzo czesto na ten temat wypowiadaja sie Ci co nigdy na innych nie jezdzili, lub "widzieli u znajomego, ktory ma kolege i tego kolegi brat na podobnych jezdzi i mowi, ze tak ma byc" ... ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4739

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Frimuś wejdź u nas na techniczny to będziesz wiedział

Począwszy ze liczniki im kłamią w uj :facepalm: ,przez ubezpieczalnie, policję i uj wie cco jeszcze to jest jakaś masakra

Audi tylko i wyłącznie ma na 235/45/17 jeździć bo każdy inny wymiar to nie to, a jak chcesz podpowiedzieć ze na 225 się lepiej jeździ to chcą cie zlinczowac

+1

Teraz pogadajmy o ekologii :-)

Taki żarcik.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoJ@K +1 dla ciebie

Firmuś to jest tak jak z 2.5 wszyscy znawcy a żaden nie jeździł

:polew::polew::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhm, czyli chcialbym sie upewnic czy dobrze zrozumiałem. Nie ma znaczenia moc silnika, ciezar auta, trzymanie w zakrecie, droga hamowania itp. i jeżelibyś miał nap Rs4 B7 ktore strzelam ma pewnie rozmiar 255/35/19 to pierwsze co zrobisz to zmieniasz opony na 225?

Do mnie pijesz z tymi 2.5? Jezdzilem i pomagałem przy reanimacji 2 silników na 5 z którymi miałem styczność.

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wampir masz kilka wypowiedzi powyżej... Nie chodzi o to, że ktoś ma zakładać do rs4 jakiś wąski kapeć, tylko masz różne silniki, różne warunki a przede wszystkim RÓŻNE PREFERENCJE użytkowników
Idąc twoim tokiem rozumowania, dlaczego zwiększasz moc w aucie skoro inżynierowie przewidzieli 170KM?

Edytowane przez bjoern
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

KoJ@K +1 dla ciebie

Firmuś to jest tak jak z 2.5 wszyscy znawcy a żaden nie jeździł

:polew::polew::polew:

+1000 trafiłeś w sedno[emoji13]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopie Odpuść bo większość tu jeździ autami poniżej 200km i nie potrzeba im 255, a na marginesie pokaż mi wlepkę na ktorej producent przewiduje większe kolo niż 19 cali

2,0tfsi ma na wlepce 16/17 cali a opcja to 18' na 235

Edytowane przez ucho.77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przez preferencje rozumiesz zasobność portfela ponieważ opony 225 są tańsze od 235 oraz to, że z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie niższe spalanie na 10000km to rozumiem. Jest to aspekt ekonomiczny i można tak od razu napisać, a nie dorabiać jakieś dodatkowe teorie i nazywać zalecany przez producenta rozmiar mongolską teorią.

Co mam odpuścić. Nie można zadać pytania i poprosic o doprecyzowanie?

Edytowane przez wampir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty dalej swoje jeździłem na 225 I 235 i na 225 mniej czuć nasze koleiny, których niestety mamy w uj. Inżynier w audi nie przewidział tak rozebanych dróg jak my mamy tylko gładkie jęk stół autobany ;)

A jakbym na spalanie patrzył to bym na 16tkach jeździł bo mniejsze mi nie wejdą, a nie zakładał 19tek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przez preferencje rozumiesz zasobność portfela ponieważ opony 225 są tańsze od 235 oraz to, że z dużą dozą prawdopodobieństwa będzie niższe spalanie na 10000km to rozumiem. Jest to aspekt ekonomiczny i można tak od razu napisać, a nie dorabiać jakieś dodatkowe teorie i nazywać zalecany przez producenta rozmiar mongolską teorią.

Co mam odpuścić. Nie można zadać pytania i poprosic o doprecyzowanie?

Jest to jeden z aspektów wiadomo, do słabszych motorów tak samo ludzie założą weższy kapeć, takie 1.6 na 235 to nie wiem jak ma jechać :o wystarczy trochę pomyśleć. Jest jeszcze kwestia naciągów i rozmiarów opon pod dane felgi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polecicie sprezyny obniżające do avant tak by przy 18"bylo ładnie :-)

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z12514053Q.jpg

Ładne koło [emoji106]

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Q

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Musial bym podejść spojrzeć.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak aby nie mieć problemow na polskich drogach w koleinach nie jest zalecana jazda na szerszych oponach niz 225. Wszystkie auta, które maja seryjnie szersze opony nie nadają sie na polskie drogi.

Takie wyciągam wnioski i mi to wystarczy. Nie interesuje mnie dalsza rozmowa na ten temat.

Jak dla mnie to każdy moze sobie jezdzic na oponie z roweru ma do tego prawo,

Ale żeby nazywać coś mongolska teoria to sam mus pokazać dorobek co najmniej taki jak pokazało audi przez ostatnie kilkadziesiąt lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod w teorii powinien być tak jak u mnie 1160kg to bierz te http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-avant-(8e5,-b6)-e10-15-003-12-22-pi-2031.htmlw IC i u Wandeja dostaniesz je taniej :wink:

Auto równo stoi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przod w teorii powinien być tak jak u mnie 1160kg to bierz te http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-avant-(8e5,-b6)-e10-15-003-12-22-pi-2031.htmlw IC i u Wandeja dostaniesz je taniej :wink:

Auto równo stoi :naughty:

Kolejny raz dzięki,odezwe sie do niego.

Rozumiem masz foto w watku.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wampir ty dalej swoje :facepalm: mówimy tu o audi a4 a nie o czym innym i w tym przypadku lepiej się jeździ na 225

Tyle ode mnie w tym temacie


Przod w teorii powinien być tak jak u mnie 1160kg to bierz te http://www.eibach.pl/eibach-audi-a4-avant-(8e5,-b6)-e10-15-003-12-22-pi-2031.htmlw IC i u Wandeja dostaniesz je taniej :wink:
Auto równo stoi :naughty:

Kolejny raz dzięki,odezwe sie do niego.
Rozumiem masz foto w watku.

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Niet, foty dokładne będą jak koło zawita :naughty:

Miałem 64,5 cm do blotnika na 16'(przód i tył) teraz jest 63cm, dla mnie jest optymalnie i już trzeba uważać tym bardziej że mam jeszcze cupre pod zderzakiem


Fona masz do mnie to dzwoń jutro to ci powiem co I jak


:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...