Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip


pete007

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki Kowi :good: tez przyłożyłeś rękę do tego dając namiar na gościa sprzedającego kolektor ;)

:good: poco przepłacać jak można naprawde tanio kupić :decayed:

Też chyba nabęde te tarcze boshowskie, numerki skopiowałem :notworthy: ale dopiero na wiosne bo na letnich musiałbym jeżdzić :tongue4:

Z tą chłodniczka mozesz opisać jakis manual wrazie czego jak bedziesz zmieniał, noi jakis teścik przed i po czy jest znaczna róznica, chociaż w tych AJMach to i tak wydajne są w porównaniu do mojego parcha :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą chłodniczka mozesz opisać jakis manual wrazie czego jak bedziesz zmieniał, noi jakis teścik przed i po czy jest znaczna róznica, chociaż w tych AJMach to i tak wydajne są w porównaniu do mojego parcha :wallbash:

Postaram się żeby odpowiednie fotki i opis się pojawił odnośnie montażu chłodniczki. Natomiast na pewno nie będę w stanie zrobić testu bo nie mam wskaźnika temperatury oleju w zegarach :( btw. AVG/AJM mają taką samą chłodniczkę oleju, tylko 1Z i AHU mają mniejsza (a przynajmniej tak mi się wydaje ;) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliża się mały update wnętrza miejsce materiałowych naleśników zajmą skórzane półkubełki w pełnej elektryce i z podgrzewaniem tyłka. Panel klimatyzacji i wiązki skompletowane, został zakup brakujących boczków tylnej kanapy i obicie ich skórą pod kolor i ewentualne doprowadzenie do ładu fotela kierowcy.

Małe porównanie po wyczyszczeniu fotela pasażera i brudnego fotela kierowcy:

P1020288.jpg

A tu po wyczyszczeniu obu foteli

P1020315_1.jpg

Montaż zaraz po nowym roku :kox:[br]Dopisany: 28 Grudzień 2010, 10:36_________________________________________________Fotele siedzą w aucie jutro wrzucę zdjęcia z rezania a jak znajde chwilę czasu w ciągu dnia będą zdjęcia z wnętrza :) Ciekawostka to to że wcześniej siedziały w S4 Nikolasa ;)

Następny mod w kolejce ... lusterko prawe od anglika :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesteśpierwszy na liście :D[br]Dopisany: 12 Styczeń 2011, 23:10_________________________________________________Trochę zdjęć z rezania i efekt prawie finalny bo brakował zagłówków tylnych. Roboty od groma żeby zrobić to porządnie. 

Wszystkie prace wykonane przez Mobil-tech

DSC05342.jpgDSC05346.jpgDSC05350.jpgDSC05354.jpg

DSC05355.jpgDSC05357.jpgDSC05358.jpgDSC05380.jpg

W sobotę montaż dużego prawego lusterka z anglika ... w końcu auto będzie wyglądać symetrycznie :wallbash:

Edytowane przez pete007
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox:

Jak będziesz montował 2DIN to mam część potrzebnych elementów w drewnie potrzebnych do przekładki ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to będę dla Ciebie trzymał bo sam tych rzeczy szukałem około roku ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo ładna :kox:

tylko nie ten kolor skórki :wink4: ale jak najbardziej pozytywnie :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe kolor jest wlasnie ciekawy ;) na zdjeciach wychodzi jasny a w rzeczywistosci jest sporo ciemniejszy, wszystko zalezy od oswietlenia, za to pelna elektryka z ledzwiami i podgrzewaniem robi robote :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie się prezentuje :good:(wnętrze), kolor jak dla mnie ok. Sąsiad ma czarne kubełki i to dopiero wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówią że czarny jest najlepszy ;) ale ta jasna skóra ma swój urok, ani za jasna ani za ciemna :>[br]Dopisany: 14 Styczeń 2011, 13:43_________________________________________________Mały update zdjęć w pierwszym poście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jasna skórka jest fajna ale jak wszystko jest jasne ;-) Tak czy inaczej zmiany na plus ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe przesadzasz ;) teraz jeszcze do komfortowego poruszania brakuje gwintu SuperSporta ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jak kolego z tym fotelem przód działał wkońcu czy nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fotel dziala 100%, jedynie faktycznie ma pekniete jedno z mocowan do szyny w aucie, ale nie ma z tym problemow da sie jezdzic a jak bede mial czas to podspawam to :) dzieki ze pytasz :good:[br]Dopisany: 15 Luty 2011, 11:14_________________________________________________

i RH Turbo ;-)

Raczej BBS Motorsport

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to już kto co woli hehe ;-)

Zobaczy się co uda siękupic za rozsądne pieniądze ;)

Nowe graty zamówione :D

SU81AU02.jpg?w=407&h=308

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...