Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] Silver Avant - BBS CH by Audi, Grill RS4, Chip


pete007

Rekomendowane odpowiedzi

zobaczymy przejade 500km i wtedy bede podejmowal decyzje o ile krecić w dół ;) bo faktycznie koza pozostała koza ... :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

luz panowie ... dam sie ułożyć tym sprężynom jak trzeba te ~500km i pozniej bede kombinował dalej, pamietajcie że to nówka sztuka i bedzie potrzebowało chwile czasu ;)[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:44_________________________________________________kolazima17vs15.jpg

patrzac na zdjecie powyzej to wychodzi ze mam teraz glebe -10mm :D:polew::banan:[br]Dopisany: 28 Luty 2011, 22:50_________________________________________________czy ktos z AJM-em i 1BA mogłby zmierzyć ile ma od położa do rantu blotnika i od srodka piasty do rantu blotnika ? :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam z przodu 63cm od ziemi do błotnika a z tyłu 64cm, felgi 17". Zima nie straszna :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pete, wieczorem śmigam do Krokusa to proponuję się na szybko spocić i sobie pomierzysz ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolo 16 bede wiedzial czy mam wolny wieczor ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aleś skręcił ten gwint :polew::)

bo to tak żeby było zawiechę widac :gwizdanie:[br]Dopisany: 01 Marzec 2011, 16:31_________________________________________________szacun na mieście :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz kolego ale uważać żeby sie komuś zawiecha nie spodobała i pod sklepem Ci to ktoś wykręci :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skręcone na amen :/ jak którąs sprężyna pierdyknie to auto odleci ;-)

moim zdaniem producent siępo prostu zabezpiecza tym aby jeździć początkowo max podniesiownym - jak coś strzeli to będą mniejsze uszkodzenia ;-) ja bym to chociaż lekko skręcił i nie jeździł w ten sposób ale mienie kilka/kilkanaście dni i będzie pewnie na dół ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no będzie się stopniowo do gleby przyzwyczajał po 1cm :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super autko mam ten sam kolorek avanta :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skręcone na amen :/ jak którąs sprężyna pierdyknie to auto odleci ;-)

moim zdaniem producent siępo prostu zabezpiecza tym aby jeździć początkowo max podniesiownym - jak coś strzeli to będą mniejsze uszkodzenia ;-) ja bym to chociaż lekko skręcił i nie jeździł w ten sposób ale mienie kilka/kilkanaście dni i będzie pewnie na dół ;-)

Jak mi powiesz ile masz od środka piasty do błotnika i od ziemi do błotnika to jutro skrece ;)[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 07:52_________________________________________________

Ja mam z przodu 63cm od ziemi do błotnika a z tyłu 64cm, felgi 17". Zima nie straszna :naughty:

Hehe no tak tylko S-a fabrycznie ma zawieszenie -30mm w stosunku do diesel-a z 1BA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mi powiesz ile masz od środka piasty do błotnika i od ziemi do błotnika to jutro skrece ;)

u mnie pod blokiem ciężko znaleźć równy teren ale jak nie zapomnę to Ci sprawdzę wieczorem - najlepiej jakbyś się przypomniał, bo jak wejdę do domu i zobaczę córę to mogę odlecieć ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie pod blokiem ciężko znaleźć równy teren ale jak nie zapomnę to Ci sprawdzę wieczorem - najlepiej jakbyś się przypomniał, bo jak wejdę do domu i zobaczę córę to mogę odlecieć ;-)

Spoko przypomne ;) chyba ze sie znajdzie ktos z 1BA i zmierzy u siebie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nikt kogo znam nie ma nowego zawiasu a nawet u mnie jak były stare części to on siedział niżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chcieliśmy od razu położyć go na glebie ale pete007 nie chciał :tongue4:

Eh skad mialem wiedziec ze taka koza zostanie ? :) jak w ciagu tygodnia nie siadzie to sam to w diabły skrece w dół :wallbash:[br]Dopisany: 02 Marzec 2011, 19:06_________________________________________________Mały update po położeniu go na glebie i umyciu

P1020439_1.jpgP1020440_1.jpgP1020441_1.jpgP1020451_1.jpg

Gwint puszczony w dół ok 2,8-3,0cm wysokości od podłoża do błotnika 66,3cm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

weź , że się nie wygłupiaj i skręć tego gwinta jak elementarz nakazuje :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak założe letnie 18" to i gwint pojdzie w dół :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...