Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASJ] Konwersja na RS4 Swieze foty 157 & 173 & 192 :)


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

ja tez myslalem ze juz bedzie u mnie :gwizdanie: no ale niestety...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a kiedy ogólnie chcesz składać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojecia :confused4: mam nadzieje ze do konca miesiac znajdzie sie jakis blacharz i kasa na cwiartki z aso bo tej d*py chyba nie bedzie cos czuje :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imagen_2_-077.jpg

Kurde jak beżowy środek pasuje do niebieskiego koloru to szok :decayed::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Imagen_2_-077.jpg

Kurde jak beżowy środek pasuje do niebieskiego koloru to szok :decayed::naughty:

Nosb tnij dach :polew: :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel a rozkminiales juz jak spasujesz tyl bo d*py b6 i b7 chyba sie roznia?,masz juz miszcza na to........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokłony z mojej strony za projekt. :D

Jak wszyscy skaczą o kolor to może w chrom go piźnij? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jest miszcz na wszystko... Przecież czeka na ćwiartki a one będą miały już wycięcie na lampy b7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jest miszcz na wszystko... Przecież czeka na ćwiartki a one będą miały już wycięcie na lampy b7

widzialem jak SID pisal ze bedzie jazda z tylnym zderzakiem u niego zeby to spasowac,i pytalem sie czy Daniel cos na to wymyslil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daniel jest miszcz na wszystko... Przecież czeka na ćwiartki a one będą miały już wycięcie na lampy b7

widzialem jak SID pisal ze bedzie jazda z tylnym zderzakiem u niego zeby to spasowac,i pytalem sie czy Daniel cos na to wymyslil

pisal to w kontekscie RS4 B5 sedana chyba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny problem to $ na cwiartki .... Reszta nie stanowi problemu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyny problem to $ na cwiartki .... Reszta nie stanowi problemu :decayed:

Jak dostaniesz te ćwiartki to chyba dwie na raz wypijesz bez zagrychy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OT

Nosb teraz rusza polska edycja pimpmyride zapisuj się może odpicują Ci brykę do końca :naughty:

http://www.mtv.pl/news/pimpmyride-by-coca-cola-zero-pozbywa-sie-limitu-wieku/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Uwaga! Niemożliwe staje się możliwe - Pimp My Ride by Coca-Cola Zero pozbywa się limitu wieku. Okazało się, że mamy tak wielu młodych duchem chętnych do odpimpowania swojej fury, że postanowiliśmy znieść tę blokującą barierę.

Jeśli masz więcej niż 30 lat, to od dzisiaj masz prawo zgłosić się do programu i być może to właśnie Twój samochód trafi do warsztatu!"

To ile wcześniej trzeba było mieć? 40? 50? :polew:[br]Dopisany: 10 Maj 2011, 19:55_________________________________________________Dobra, już czaje. Wcześniej to był limit Uwaga! Niemożliwe staje się możliwe - Pimp My Ride by Coca-Cola Zero pozbywa się limitu wieku. Okazało się, że mamy tak wielu młodych duchem chętnych do odpimpowania swojej fury, że postanowiliśmy znieść tę blokującą barierę.

Jeśli masz więcej niż 30 lat, to od dzisiaj masz prawo zgłosić się do programu i być może to właśnie Twój samochód trafi do warsztatu!do 30 lat, a teraz go nie ma. Ci "młodzi duchem" to sugerują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb a nie chcesz sprzedac tylnych lamp od swojej B6 (mam kupca na lewa) a jak bedzie dobra cena to wezmie komplet...jak cos to wal na PW :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosb a nie chcesz sprzedac tylnych lamp od swojej B6 (mam kupca na lewa) a jak bedzie dobra cena to wezmie komplet...jak cos to wal na PW :decayed:

A ja bym prawa wzial :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...