Skocz do zawartości
IGNOROWANY

dobry kurier w polsce????


Gość Keżor

Rekomendowane odpowiedzi

potrzebuje wysłać paczke 40kila (4 opony) i szukam przewoźnika który mi to weźmie z domu i zawiezie do Elbląga.

pocztex ma zły numer podany na stronie :/

siódemka sie rozłącza samoczynnie

w ups trzeba mieć kartony i koszt 73zł co jest ciut za dużo

czy są jacyś jeszcze co mi to dowiozą ?

może ma ktoś numer do pocztexu ?

[br]Dopisany: 10 Październik 2007, 16:02 _________________________________________________speedexpress zabiera paczki tylko z WaWy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.pocztex.pl/placowki.php?literaG=K

Swego czasu posyłałem wszystko DHLem, dopóki nie rozbili szyby, którą wysłałem... i powiedzieli iż zrobiłem to ja, albo odbiorca... Nadal z nimi walczę... Ale ogólnie byłem z nich zadowolony, gdy wysyłałem też 4 opony - zapakowałem to w dużą folię od śmieci Jan Niezbędny :) i poszło...

sprawdź koszt pod nr tel: 0-801 345-345 lub 022-5650565

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Keżor ja tez bym nie wiedzial, gdyby moj sasiad codziennie nie zaslanial mi widoku z okna wielkim bialym Transitem z napisem DPD.. :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno masterlink dojezdza do klijenta i zabiera paczki,prawda to?

Na tym polega roznica miedzy Poczta, a firma kurierska...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno masterlink dojezdza do klijenta i zabiera paczki,prawda to?

Na tym polega roznica miedzy Poczta, a firma kurierska...

Na tym że poczta wysyłając dwa dokumenty pocztexem jeden potrafi zgubić, a drugi przyjedzie na 2 dzień (miałem to na przełomie czerwca/lipca - przesyłka Olsztyn-Fulda - jedna przyszła na 2 dzień od wysłania a na drugą czekałem dokładnie 34 dni) .... DHL wysyłając dokumenty nie miałęm tego problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kazdemu kurierowi zdarzaja sie wpadki, nie ma na to reguly. Do mnie szly lampy z Poznania (do Warszawy) jakis czas temu i 3 dni lezaly na magazynie DHL'a w stolicy zanim ich nie odebralem osobiscie...

Norma to dostarczenie takiej przesylki do domu z dnia na dzien.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przygoda z GTSem (czy jak oni się zwą) :

- okłamali, że dali dwa awiza

- chcieli dostarczyć paczkę adresowaną do jakiegoś stowarzyszenia, a nie do mojej żony...

- bezczelne chamy nic sobie nie robiły z tego, że siedzibę mają w piz*u daleko i wieśniacko zaproponowali, żeby żona sama se do nich przyjechała (po tym, jak niby gnoje drugi raz awizo dostarczyli).

Jednym słowem nie dość, że bajzel to jeszcze kłamią chamy....

Zresztą nie spotkałem się jeszcze z dobrym kurierem, który byłby w miarę elastyczny.

Jak kiedyś zaproponowałem DHLowskiemu kurierowi, żeby podjechał do mnie (fakt, że było już kilkanaście minut po jego pracy) - a było to kilka ulic dalej (no max 5 minut jazdy), to powiedział nie.

Później jak wracałem to widziałem jak jechał do domu mijając moja ulicę dosłownie po drodze.

MAsterlink/DPD z kolei kiedyś obiecał, że przyjedzie jeszcze przed 17 (dwa razy rozmawiałem z gościem tel.) i tyle go słyszałem.... Sam musiałem jechać po 4 opony (na szczęście do nich mam blisko w miarę ...)

Także jak mają mi coś przysłać kurierem to już mnie trzęsie, naprawdę wolę PP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysłałem dziś 4opony przez DPD

z Katowic do Elbląga za 75zł :thumbup:

inni przewoźnicy wymagali albo kartonów i przesyłka by była za 70pare złotych (ciekawe skąd wziąć takie kartony??

a jak bez kartonów to przesyłka za 130zł :/

a w DPD nie wymagali kartonów :thumbup:

jedyny minus to taki że kurier zamiast rano przyjechał koło 16tej bo pado że zapomniał i już był w magazynie i zauważyłe że jeszcze ma podjechac do mnie :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zna ktos jakiegos kuriera co przewiezie mi lodke:

1. Długość całkowita - 5800mm

2. Szerokość całkowita - 2250mm

I nie skasuje mnie 400zl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wysyłalem firmą P.M.M kurier , przyjeżdzają po paczke i bardzo tanio kasują a najlepsze jest to że nie wybrzydzają jak np. w dhl że to jakieś niestandardowe opakowanie itp....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jesli juz to tylko Raben jedyna firma ktora ma normalne ceny ale za 400zł z tymi wymiarami mozesz nie dac rady obstawiam ze cos kolo 800zl beda chcieli zalezy jeszcze jaka odleglosc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dłużycą jest generalnie problem, wszystkie firmy maja w regulaminach towar do 4m długości.

Trzeba załatwiać specjalny transport do takich długich towarów a to słono kosztuje.

Za 800 zł sam bym ją zapakował na dach i przewiózł ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pre_pl:

przygoda z GTSem (czy jak oni się zwą) :

Jesli myślisz o GLSie to miałem dokładnie te same przeprawy: kłamcy, krętacze, zapominalscy.

Jak ognia unikam tej firmy.

Keżor:

ja wysłałem dziś 4opony przez DPD

z Katowic do Elbląga za 75zł

O szkoda że dopieru teraz wynalzałem ten wątek bo byś może porywł koszty za jakies piwko i oponki by dojechały do E-ga.

Może uruchomimy wątek: Transport klubowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...