Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Niepełna olimpiada by Patrox 3,0tdi

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jak wiecie jakiś czas temu sprzedałem swoją poprzednią Audi i plan był zamienić na A5. Niestety dobrze wyposażoną A5 jest znaleźć bardzo ciężko i ceny porażają. I trafiło się coś takiego:

Auto to Audi A4 B8 2008 rok 3,0tdi

92615589.jpg

92845397.jpg

sam07011c.jpg

14015379.jpg

64698532.jpg

94605123.jpg

sam0462xf.th.jpg

sam0460.th.jpg

39811529.jpg

11443891.jpg

Silnik to oczywiście 3,0 tdi quattro 240Ps i 500Nm oznaczenie CAPA

- Wyposażenie Ambiente :

-Dach szklany odsuwany elektrynie

-Komfortowy układ klimatyzacji 3 strefowy:

-Adaptive cruise control Distronic

-Siedzedzia w alkantarze przednie i tylne grzane oraz elektryczne z pamięciami

-Bi xenon z doświetlaniem zakretów

-Audi drive select z 4 trybami jazdy Auto, komfort, dynamic i individual

- Nawigacja MMi 2G

-Auto parking advanced z kamera wsteczną

-Fotochromatyczne wszystkie lusterka oraz składane elektrycznie

-Webasto z pilotem oraz programatorem

-System Audi Hold Assist

-System Audi Side assist (asystent zmiany pasa ruchu)

-Zaczep do holowania

-Sportowe zawieszenie

-Nagłośnienie Bang Olufsen 14 głośników

-Seryjnie koła 18 o rozmiarze 245/40/18

Pewnie jeszcze o czymś zapomniałem bo jest tego sporo :naughty: :naughty: :naughty: :naughty:

Przeprowadzone juz modyfikacje:

- Przedni i tylni zderzak z wersji S4

- Uruchomienie Lap timera oraz procedury startowej wskazówek

- Wgranie Pl Menu wraz z mapą europy na 2010

-Logo RS na wyświetlaczu MMi

-Wygłuszenie wszystkich drzwi matami bitumicznymi dla poprawy efektów audio

-Oklejanie drewna Carbonem, jestem w trakcie

-Przyciemnienie wszystkich szyb folia średnia

-Dystanse H&R przód i tył

-Sportowe stabilizatory i sprężyny Eibach

-Kratki przedniego zderzaka oraz grill pomalowane na czarno.

A plany: :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :> :>

pewnie znajdzie się ich wiele:)

-

Opublikowano

fura :kox:

Opublikowano

piękne auto... :good:

Opublikowano

Wow, jakie wyposażenie.

Drive select i Advanced Cruise Control. :kox:

Sprowadzony, czy kupiony w PL?

Opublikowano

Pyda na maxa :decayed::kox:

Opublikowano

Wypasik, kiedy wjedzie na rolki? :kox:

Opublikowano
  • Autor

Wypasik, kiedy wjedzie na rolki? :kox:

Mam dużo poważniejsze plany niż tylko Chip w stosunku do tego samochodu i nie wiadomo czy wszystkiego odrazu nie zrobie:)

Opublikowano

jes fura:) szerokosci

sam sie bawisz w oklejanie ta folja karbonowa??? czy dajesz to komus do zrobienia ?? jak tak to jaki jest koszt?

Opublikowano

ładna sucza nie ma co :wink4: :wink4:

powiedz jak to sie w serii odpycha w porównaniu do Twojego wczesniejszego seryjnego b7?

Opublikowano

Piękna gablota. Jak będę blisko Was przelatywał to wstąpię :decayed::good:

Opublikowano

Maszyna pierwsza klasa :good:

Jak wrażenia i odczuwalne różnice po przesiadce z B7??

Podobieństwo w numerach rej. tu i w byłej B7 chyba nieprzypadkowe :tongue4:

Opublikowano

Wyposażenie marzenie :kox: Ile planujesz dodac KM i NM do serii?

Opublikowano

kolejny gruby projekt sie szykuje :notworthy:

Opublikowano

O panie, poszedłeś grubo po bandzie. Dobra świnia. :notworthy::kox:

Jestem niezmiernie ciekaw co z tego wyciśniesz.

Opublikowano
  • Autor

jes fura:) szerokosci

sam sie bawisz w oklejanie ta folja karbonowa??? czy dajesz to komus do zrobienia ?? jak tak to jaki jest koszt?

Sam bedę to robił, kupiełem z allegro folie 3m carbon termokurczliwą

Opublikowano

Nie obraz sie, ale folia 3M do prawie nowej B8 jakos tak srednio pasuje...

Auto piekne i swietnie wyposazone. Zazdraszczam.

Opublikowano

Patryk :good: :good: :good:

to jest to na co czekam osobiście

sedan, 3.0tdi, wypasik i.t.d.

ale to musi wymiatać po sofcie ( pewnie lepiej niż poprzednik )

jeszcze raz gratki - a gdyby Ci się znudziła za szybko to daj znac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

ładna sucza nie ma co :wink4: :wink4:

powiedz jak to sie w serii odpycha w porównaniu do Twojego wczesniejszego seryjnego b7?

On ma 3 tryby mocy ale w porównaiu do 233ps ciągnie od samego dołu do końca bo ma w dużo dłuższym zakresie utrzymany moment obrotowy[br]Dopisany: 12 Listopad 2010, 14:16_________________________________________________

Wyposażenie marzenie :kox: Ile planujesz dodac KM i NM do serii?

Co do mocy to nie chce zapeszać ale sporo więcej niż w B7. Zobaczymy co z tego wyjdzie:)

Opublikowano

To pewnie 4 z przodu w mocy i 6 w momencie :decayed: :decayed: :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.