Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Ciekawy test na półkule mózgu


adamq

Rekomendowane odpowiedzi

mi nikt nie wmówi że sie ta laska kręci w lewo.

muwie ci popatrz dobrze na odbicie i zacznie sie kręcic w drugą stronę

chyba że ja tak tylko mam :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kreci sie tylko w prawo.

Jak ktos widzi ze w lewo to prosze o nazwe tego srodka co braliscie tez chetnie sprobuje :D

choc faktycznie po dluzszym wpatrywaniu sie w nia :-) kreci sie tez w lewo. Po bardzo dlugim wpatrywaniu (ok 3-4 min) mozna juz nawet sobie wybierac w ktora strone chcesz zeby sie krecila :D Robi wrazenie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podzielilem tego gifa na klatki i rzeczywiscie. Na gifie tylko w prawo sie kreci.. :D Co nie zmienia faktu ze jednak czasem obraca sie w lewo.. :mysli: Jest to test.. Ale test czego..? Czy ma sie 2 polkole? Wynika z tego ze prawa mam przerosnieta bo czesciej kreci sie w prawo.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak poza tym to nawet sutki jej zrobili :) No chyba,że tylko ja je widzę :D

teraz to i ja widze chyba sie starzeje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy to sa jakies jaja , doszedlem do takiej wprawy ze obracam nia jak chce i kiedy chce :P to jest niemozliwe , kurde ktos to wytlumaczy??

Hehehe patrzysz na babke , opuszczasz wzrok jak robi pol obrot na cien stopy ktora sie chowa, podnosisz wzrok i opuszczasz na cien stopy ktora znika :) I mozecie obracac babeczka jak sie wam podoba heheheheehehe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hyhy to sa jakies jaja , doszedlem do takiej wprawy ze obracam nia jak chce i kiedy chce :P to jest niemozliwe , kurde ktos to wytlumaczy??

Hehehe patrzysz na babke , opuszczasz wzrok jak robi pol obrot na cien stopy ktora sie chowa, podnosisz wzrok i opuszczasz na cien stopy ktora znika :) I mozecie obracac babeczka jak sie wam podoba heheheheehehe.

przecierz to samo napisałem wyżej :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja to juz zwidy mam raz w prawo raz w lewo...Tak ja mowia koledzy raz w te raz w te my faceci potrafimy obracac kobiety... :P:polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wpatruje się jak mogę...Kręci się w prawo cały czas. Nie wiem, czy wsio ze mnąok, ale jak poczytałem, za co odpowiada prawa półkula mózgu, to stwierdziłem, że jednak jest w tym dużo prawdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...