Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

wiem coś o tym, też allegro wertowałem ...kiery i gałki szukając w szarości ....;) niestety z marnym skutkiem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dziś miałem okazję przejechać się Audi a4 z takim samym silnikiem jak mój - 1.8 125km.

Byłem bardzo zaskoczony, bo auto miało zupełnie inne osiągi. Było bardziej dynamiczne, przyspieszenie było bardzo elastyczne,

praktycznie z każdych obrotów szło lepiej niż moje. Nie wiem w czym tkwi problem, bo z autem nie mam żadnych problemów, a teraz widze, że coś mu tam leży.

Dziś wyjeżdżam, ale po powrocie wyrezam kata, mam nadzieje, że coś to pomoże. Czy ktoś wie o co tu może chodzić ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja nie sprawdz czy z rury wydechowej idzie goracy dym czy normalny ale przygazuj go tak pozadniej.

Ja sie borykam caly czas ze swoja audi i juz mnie wkuza w Koszalinie nie ma fachowcow od audi SMIEM TWIERDZIC jeżdzę juz 2 tydzien po mechanikach i nikt nie wie co mojej Audi jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz mnie wkuza w Koszalinie nie ma fachowcow od audi

Ja jak niedaję rady zrobic samemu to jadę na Lechicką 70 albo do magika, który działa przy ZORD (chyba to jest Przemysłowa albo Mieszka I )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co chłopaki, kiedy coś się dzieje? Chętnie dowiedziałbym się co za :a4fan: są w Koszalinie :)[br]Dopisany: 26 Wrzesień 2011, 20:49_________________________________________________Ej no ludzie, żyjcie, nikt na spocika nie chce? Tak to każdy chce spota, a teraz brak motywacji do działania :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za miesiąc będę w kraju z miłą chęcią podjadę do Koszałkowa na spotkanko,trochę w autku się zmieniło :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jechałem młyńską ok. 16 a tu na wysok. ratusza na środek drogi na awaryjnych zjeżdża czerwone a4 b-5 wyskakuje koleś i ze złością napier.drzwiami :wallbash:, podnosi maskę :mysli:... Pewnie bym się zatrzymał ale jechałem akurat z rodziną w przeciwnym kierunku. To był ktoś z Was ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...