Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

a teraz dokupiłem vag tacho i to jest juz kabelek wszystko co potrzebne jest.

To jak bym chciał skasować inspekcję można się do Ciebie podłączyć ? :lol1: U mnie przyciskami nie można.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

nie ma problemu mirek

Powiem tak jak chcesz tylko odczytywac błędy i robienie logów to sie nada a jak coś więcej to juz lipa ja kupiłemznik i potrzbny był mi kabel co potrafi prawie wszystko bo w nowym liczniku musze ustawic kilometry swoje ustawic wyswietlacz zgrac imo i takie tam a takim kablem za 20 zł to mozesz tylko podłaczyc szczytac błedy io skasowac inspekcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zobaczcie jak się coś ciekawego wżuci do tematu ile osób odpisuje,a jeżeli chodzi o spota to milczą o co kaman-my nie gryziemy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej zobsczcie jak się coś ciekawego wżuci do tematu ile osób odpisuje,a jeżeli chodzi o spota to milczą o co kaman-my nie gryziemy.

Ja na spota chętnie bym się wybrał, ale mi wasze terminy nie pasowały :thumbdown:

Długo pracuje i taka jest lipa :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stoi pod komfortem. też ją oglądałem i ogólnie tragedia. Pierwsze pytanie przez telefon jaki stan? Odp: Panie bdb wszystko git. Drugie pytanie: czemu malowane błotniki i chyba o maske spytałem tez? Odp: a to mi nic nie wiadomo, ale był tylko robiony lewy bok, a listwy tot ylko ozdoba. Ogólnie auto całe malowane i nie wiem czemu któryś z elementów przy syzbie na tylnych lewych drzwiach czy na słupku bocznym był jakby nadpalony tj. bąble od bardzo wys. temp.[br]Dopisany: 19 Październik 2011, 22:39_________________________________________________Jak najbardziej jestem za ..... Spotem ;):hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz stoi w Biesiekierzu na placu. Szyby chyba tylko dwie się zgadzają.Brak rolety , emblematów z tyłu no i ten przebieg :polew: :polew: :polew:

Na spota to i ja się piszę tylko wyzdrowieje bo jakieś przeziębienie się podczepiło :sick3: :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale wiecie co ja troche obronie kolesia bo ze szyby ma inne to nic szczególnego nie znaczy a ze przebieg jak na diesla to faktycznie smieszny. Ale powiem wam ze ja w swojej mam 150 tys i wiem ze jest orginalny bo kupiłem auto od niemca który jezdził nim na zakupy hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale powiem wam ze ja w swojej mam 150 tys i wiem ze jest orginalny bo kupiłem auto od niemca który jezdził nim na zakupy hehe

Teraz kupno auta od niemca nie gwarantuje,że licznik nie był cofany.Jakiś miesiąc temu oglądałem program w TV o sprowadzanych autach z DE i teraz niemiaszki się bardzo wycwanili żeby szybciej sprzedać auto cofają liczniki,bo stwierdzili,że Polacy tylko na stan licznika patrzą a nie na wyposażenie.To takie moje OT trochę prawdy w tym jest :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby nie ma gwarancji, ale jeszcze się takie okazje trafiają dość często. Za kilka lat, pewnie ze 2 do 3 takie sytuacje będą należeć do rzadkości, jak nie wcześniej. Teraz i Niemiec chce zarobić, więc wtedy pozostanie tylko kupno autka od familii w Dojczlandi o ile ktoś ma :) A jak nie to kupuje okazje igiełki na allegro :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daniel_sen4 masz racje ale auto które kupiłem to od kolegi wujka i on miał je od nowości i wszystko mialem wbite w książkę serwisowa a po za tym powiedzial mi co bylo robione i dlaczego. Ale to prawda juz bardzo ciężko znaleść auto pożadne. Jest to loteria albo bedzie ok albo bedzie problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie podważałem przebiegu w Twoim aucie tylko dałem taki przykład,to super,że wiesz na 100% jaki był przebieg auta chodziło mi o to,że teraz coraz mniej pewnych aut.Może jakieś unijne derektywy to zmienią. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...