Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

zadzwonię do nich w poniedziałek, a słyszałeś może o Urbaniaku lub na topolowej Bykowski?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W piątek, przed 16.00 na Słowiańskiej w ostatniej chwili zauważyłem srebrnego avanta B5, chyba na klubowych ramkach, za zderzakiem rzucił mi się w oczy FMIC, ktoś z Koszalina? :kox:
Jak dobrze pamiętam auto klubowicza, który sprzedał furę, ale nie mogę sobie przypomnieć kto to :facepalm: Na lechickiej za rondem często je widuję.

to moje bylo :) znak szczegolny to brak koncowek wydechu :) no i fmic z przodu: ) mieszkam tam za rondem :)pozdro chlopaki!

---------- Post dopisany at 19:56 ---------- Poprzedni post napisany at 19:55 ----------

a co do mechanika to polecam Wlodka z konikowa. znam sie na mechanice w audi i wiem co mowie, koles ogarniety i niewiele bierze. jakby nie bylo kiedys glowny mechanik w vw, jedyny który ogarnial corrado.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem podziękować koledze prezesik 18, za pomoc przy audiku :banan:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetarła mnie baba na parkingu, na szczęście mam jej oświadczenie. Może ktoś polecić jakiegoś (dobrego i niedrogiego :decayed:) lakiernika?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chcesz zarobić ....ehh mnie też przetarła ostatnio jakaś menda ..ale c OC tego oszołoma oddaje auto do Mojsiuka na CBL i wiem że pro tam zrobią .:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli chcesz zarobić ....ehh mnie też przetarła ostatnio jakaś menda ..ale c OC tego oszołoma oddaje auto do Mojsiuka na CBL i wiem że pro tam zrobią .:naughty:

Zajrzę do Mojsiuka, ale jak usłyszy ile lat ma samochód, to nie będzie mu się chciało d*py z fotela podnieść :facepalm:. Dzięki za podpowiedź :naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pisałem już kilka razy o Urabaniaku i omijać go szerokim łukiem

od czasu jak przestałem do niego jeździć mam spokój z autem, maiłem do niego zaufanie a wyszło jak zwykle

z tego co słyszałem to nie jestem odosobniony przypadek,

opisze szybko jeden nr.

ręczny mi nie odbijał to za I razem coś poczyścił ( 80zł ), ręczny dalej nie odpuszczał i miał wymienić linki ( wizyta II- 120zł )

ręczny dalej to samo i III wizyta i Urabaniak stwierdził że zaciski do wymiany ( ceny nie pamiętam ale była z kosmosu)

dopiero u Włodka w Konikowie wyszło że linki nie były ruszane, podobnie filtr paliwa i świece

jak wróciłem do Urbaniaka po zwrot kasy to stwierdził że już nie ogarnia tylu samochodów, a kasy oczywiście nie miał

świnia do dziś telefonu nie odbiera a jak z innego nr. to nigdy go nie ma

u Włodka byłem kilka razy i razem z nim robiłem swoje auto- super gość i mechanik

drug to Piotr w bramie na Lechickiej w bramie ( tam gdzie Urbaniak miał swój warsztat)

w razie pytań piszcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pisałem już kilka razy o Urabaniaku i omijać go szerokim łukiem

od czasu jak przestałem do niego jeździć mam spokój z autem, maiłem do niego zaufanie a wyszło jak zwykle

z tego co słyszałem to nie jestem odosobniony przypadek,

opisze szybko jeden nr.

ręczny mi nie odbijał to za I razem coś poczyścił ( 80zł ), ręczny dalej nie odpuszczał i miał wymienić linki ( wizyta II- 120zł )

ręczny dalej to samo i III wizyta i Urabaniak stwierdził że zaciski do wymiany ( ceny nie pamiętam ale była z kosmosu)

dopiero u Włodka w Konikowie wyszło że linki nie były ruszane, podobnie filtr paliwa i świece

jak wróciłem do Urbaniaka po zwrot kasy to stwierdził że już nie ogarnia tylu samochodów, a kasy oczywiście nie miał

świnia do dziś telefonu nie odbiera a jak z innego nr. to nigdy go nie ma

u Włodka byłem kilka razy i razem z nim robiłem swoje auto- super gość i mechanik

drug to Piotr w bramie na Lechickiej w bramie ( tam gdzie Urbaniak miał swój warsztat)

w razie pytań piszcie

Tak dla równowagi, właśnie wróciłem od mojego mechanika. Samochód oddałem, bo na blacie temperatura dochodziła mi tylko do 70. Myślałem, że to wina termostatu, a tu niespodzianka, mechanior mówi, że winien był czujnik temperatury. Pytam ile się należy, i tu niespodzianka kolejna - "czujnik wymieniał pan wcześniej u nas, więc robimy to w ramach gwarancji" :smiley:. Fakt, że tani nie jest, ale nie jest też pazerny, spokojnie mógł mnie naciągnąć, a tego nie zrobił.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Urbaniaku ja też pisałem, cwaniak i omijać go szerokim łukiem. Za to polecam Dydaka. Co do sprawdzenia B7 najlepiej do ASO moim zdaniem. Przetrzepią ją porządnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pisałem już kilka razy o Urabaniaku i omijać go szerokim łukiem

od czasu jak przestałem do niego jeździć mam spokój z autem, maiłem do niego zaufanie a wyszło jak zwykle

z tego co słyszałem to nie jestem odosobniony przypadek,

opisze szybko jeden nr.

ręczny mi nie odbijał to za I razem coś poczyścił ( 80zł ), ręczny dalej nie odpuszczał i miał wymienić linki ( wizyta II- 120zł )

ręczny dalej to samo i III wizyta i Urabaniak stwierdził że zaciski do wymiany ( ceny nie pamiętam ale była z kosmosu)

dopiero u Włodka w Konikowie wyszło że linki nie były ruszane, podobnie filtr paliwa i świece

jak wróciłem do Urbaniaka po zwrot kasy to stwierdził że już nie ogarnia tylu samochodów, a kasy oczywiście nie miał

świnia do dziś telefonu nie odbiera a jak z innego nr. to nigdy go nie ma

u Włodka byłem kilka razy i razem z nim robiłem swoje auto- super gość i mechanik

drug to Piotr w bramie na Lechickiej w bramie ( tam gdzie Urbaniak miał swój warsztat)

w razie pytań piszcie

Tak dla równowagi, właśnie wróciłem od mojego mechanika. Samochód oddałem, bo na blacie temperatura dochodziła mi tylko do 70. Myślałem, że to wina termostatu, a tu niespodzianka, mechanior mówi, że winien był czujnik temperatury. Pytam ile się należy, i tu niespodzianka kolejna - "czujnik wymieniał pan wcześniej u nas, więc robimy to w ramach gwarancji" :smiley:. Fakt, że tani nie jest, ale nie jest też pazerny, spokojnie mógł mnie naciągnąć, a tego nie zrobił.

pisze jak było, od ponad roku nie mam po co tam jechać

prawda taka że z mojej rodziny jeździły do niego 4 auta ( ja A4, brat A6 C6, drugi brat Golf V i ojciec Touaregiem)

polecałem go klientom z mojej firmy,

wiecie jaki wstyd jak mój klient po czasie mówi kogo poleciłem bo dał d*py

Urbaniak bez/pośrednio pomógł wykończyć katy w moim aucie

2-3 razy wstawił mi używane cewki , gdzie zastrzegłem że mają być nowe ( ani słowa że była akcja na cewki w ASO)

w nocy na trasie wywaliło cewkę i tak kulałem do domu, a paliwo szło w katy

poszukaj opinii o Urbaniaku w necie

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

masz tu link na szybko

Auto-Service Mechanika Tomasz Urbaniak opinie komentarze

tak jak pisałem robił profi robotę i naprawiał bardzo drogie auta , ale z czasem totalnie miał gdzieś mniejsze roboty lub zadania gdzie trzeba poszukać przyczyny awarii

byłem świadkiem jak zgubili kluczyki od passata

no i brał więcej aut niż był w stanie obrobić, umawiałem sie na 8 i czekałem do 16 żeby usłyszeć że dziś nie da rady a ja zrobiłem 50 km w jedną strone

co to za mechanik że mam na ręce patrzeć czy nic nie spierdo...li

ok koniec bo mi ciśnienie skoczyło,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy pisałem już kilka razy o Urabaniaku i omijać go szerokim łukiem

od czasu jak przestałem do niego jeździć mam spokój z autem, maiłem do niego zaufanie a wyszło jak zwykle

z tego co słyszałem to nie jestem odosobniony przypadek,

opisze szybko jeden nr.

ręczny mi nie odbijał to za I razem coś poczyścił ( 80zł ), ręczny dalej nie odpuszczał i miał wymienić linki ( wizyta II- 120zł )

ręczny dalej to samo i III wizyta i Urabaniak stwierdził że zaciski do wymiany ( ceny nie pamiętam ale była z kosmosu)

dopiero u Włodka w Konikowie wyszło że linki nie były ruszane, podobnie filtr paliwa i świece

jak wróciłem do Urbaniaka po zwrot kasy to stwierdził że już nie ogarnia tylu samochodów, a kasy oczywiście nie miał

świnia do dziś telefonu nie odbiera a jak z innego nr. to nigdy go nie ma

u Włodka byłem kilka razy i razem z nim robiłem swoje auto- super gość i mechanik

drug to Piotr w bramie na Lechickiej w bramie ( tam gdzie Urbaniak miał swój warsztat)

w razie pytań piszcie

Tak dla równowagi, właśnie wróciłem od mojego mechanika. Samochód oddałem, bo na blacie temperatura dochodziła mi tylko do 70. Myślałem, że to wina termostatu, a tu niespodzianka, mechanior mówi, że winien był czujnik temperatury. Pytam ile się należy, i tu niespodzianka kolejna - "czujnik wymieniał pan wcześniej u nas, więc robimy to w ramach gwarancji" :smiley:. Fakt, że tani nie jest, ale nie jest też pazerny, spokojnie mógł mnie naciągnąć, a tego nie zrobił.

pisze jak było, od ponad roku nie mam po co tam jechać

prawda taka że z mojej rodziny jeździły do niego 4 auta ( ja A4, brat A6 C6, drugi brat Golf V i ojciec Touaregiem)

polecałem go klientom z mojej firmy,

wiecie jaki wstyd jak mój klient po czasie mówi kogo poleciłem bo dał d*py

Urbaniak bez/pośrednio pomógł wykończyć katy w moim aucie

2-3 razy wstawił mi używane cewki , gdzie zastrzegłem że mają być nowe ( ani słowa że była akcja na cewki w ASO)

w nocy na trasie wywaliło cewkę i tak kulałem do domu, a paliwo szło w katy

poszukaj opinii o Urbaniaku w necie

---------- Post dopisany at 20:58 ---------- Poprzedni post napisany at 20:48 ----------

masz tu link na szybko

Auto-Service Mechanika Tomasz Urbaniak opinie komentarze

tak jak pisałem robił profi robotę i naprawiał bardzo drogie auta , ale z czasem totalnie miał gdzieś mniejsze roboty lub zadania gdzie trzeba poszukać przyczyny awarii

byłem świadkiem jak zgubili kluczyki od passata

no i brał więcej aut niż był w stanie obrobić, umawiałem sie na 8 i czekałem do 16 żeby usłyszeć że dziś nie da rady a ja zrobiłem 50 km w jedną strone

co to za mechanik że mam na ręce patrzeć czy nic nie spierdo...li

ok koniec bo mi ciśnienie skoczyło,

Żeby nie było wątpliwości, mechanikiem o którym pisałem nie był Urbaniak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...