Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Spoty w Koszalinie?


e2rdd23

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To o 16 dziś na giełdzie? Koło orlenu np? Ja bd czerwonym autkiem. Jakby mnie nie było kilka min to nie uciekaj bo moge z 5 min się spóźnić.

Edit, nie orlenu tylko shela, pomyliły mi się stacje. Czekałem prezesik 30 min, i tylko koło giełdy(shela) umkneła mi granatowa a4 z naklejką klubową, zapóźno się skapnałem... to ty byłeś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry ale nie dokładnie przeczytałem wczoraj Twojego posta. Byłem pewien że jesteśmy ustawieni na środę (czyli jutro) na 16.00 :facepalm: Jak Ci jeszcze jutro pasuje to mogę podjechać. Dziś i tak niestety nie miałem czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam Kolegę w Srebrnym B5 , mrygałem awaryjnymi ale kolega chyba nie skumał że to ja :D .. takie B7 Avant :D . Jechaliśmy do Ronda Solidarności :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem, widziałem :) Mrugnąłem Ci długimi jak jechałem za Tobą. Dziś rano też mijaliśmy się koło Związkowca. Gdzie szyby robiłeś ? :D

Ja robiłem na placu na giełdzie :wink:

jest git

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, czy ktos z was ma swoją A4 z silnikiem 1.9tdi 90KM o oznaczeniu 1z lub ahu (wczesne roczniki 95-96rok) . ? auta te maja zamontowany jednomas zamiast kola dwumasowego, chcialbym zobaczyc jak sie tym jezdzi,nawet jako pasażer. poznac opinie. jestem z koszalina

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podpowiem ze rónica jest tak ze motor moim zdaniem się szybciej nakręca bo zwykłe koło jest lżejsze a kolejna rzecz jest czujniejszy na dodanie i odejmowanie gazu 2umas ma ten ruch aby był komfort ruszania ,eliminuje kasuje ten efekt szarpnięcia. ale bardzo nie jest to odczuwalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie, mam sprawę. Jestem wstępnie zainteresowany tą Audiczką Oferta - Audi A4 - Sprzedam Audi A4 B5 FL model 2000 w kolorze czarna perła. Auto zadbane, z 115 konnym silnikiem AJM, 6-cio biegową manualną skrzynią i mam pytanko czy znacie to autko, czy możecie coś powiedzieć na jego temat, a może ewentualnie ktoś ma blisko, ma czas i chęci żeby oblookać to auto i powiedzieć czy warto lecieć po nie 550km w jedną stronę.

Rozmawiałem że sprzedającym i twierdzi że auto zdrowinka,miało małą przygodę z sarną ale niema śladu po tym, podobno podpora wału wydaje jakieś dzwięki i klima nie chłodzi ale nie wiadomo czy z powodu braku czynnika czy może sprężarka padła.

Będę wdzięczny za każde info na temat tego auta.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie znam tego auta, ale rowniez nie rozumiem Twojej checi jechania po takie auto, kosztuje nie malo, ma zaraz 14lat, wyje mu wal, klima napewno nie dziala, a dowiesz sie o tym jak wydasz 200zl za nabicie klimy, gdzie pozniej i tak trzeba bedzie czynnik spuscic i znowu nabić po wymianie sprezarki).nie daj boze niech ma turbo zapieczone to koszt czyszczenia turba dochodzi itd itd itd. a na domiar tego masz prawie 600km w jedna strone. nie ma tam u was na poludniu naprawde aut? wiem,ze pesymistycznie mysle i moze sie okazac,ze bedzie ok, ale w to bym nie wierzyl. szczegolnie w tą klimę.

pomysl sam, skoro ma malo czynnika, to co za problem podjechac byle gdzie i nabic chociaz polowe czynnika za 50-70zl i sprzedac auto ze sprawna klima, a nie pierdzielic,ze moze nie ma czynnika.

jeszcze za takie lipne fele chce 1000zl . daj sobie spokoj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...