Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Jeszcze przed chwilą byłem zadowolony z siebie i swojego ciała, teraz wprawiłeś mnie w kompleksy :decayed:

Nie wiem czy ciężko się pozbyć, bo nie próbuję, może jak nabiorę odpowiedniej masy.

A tak poza tym ja wy możecie ćwiczyć tricepsa po klacie, ja bym juz chyba nic nie podniósł. Tricepsa robię razem z bicepsem, a dziś bareczki i nogi.

heheh sorry :embarrassed: :embarrassed: robiac klatke pracuje tez triceps pozniej mozna go porzadnie doje**c i jest gicior :decayed: :decayed: dzis barki i biceps :tongue4:robilem tak jak TY triceps z bicepsem ale pora na jakies zmianyy ilez mozna jechac jeden schemat;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja dzisiaj zmęczy lem plecy i dowaliłem bicepsa :kox: wszystko mnie boli :evil:

ale za to mam pytanie do starych wyjadaczy, od pewnego czasu mam tak, że jak robię np. klatę to strasznie pompuje mi się triceps i później już nie mogę go porządnie zrobić :thumbdown: tak samo dzisiaj miałem z plecami i bicem :confused4: a chciałem wrócić do układu: klatka + triceps, plecy + biceps, barki + kaptury, nogi, brzuch + bieganie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weteranem nie jestem, ale triceps przestałem czuć gdy zacząłem robić szerzej wycisk na klatę itp. :PP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze kogos uraze,ale jak widze "ulanca" z bebnem to mnie smiech ogarnia.

bo nie sposob utyc i wygladac jak swinia,dla mnie liczy sie niski BF i wymiary przy tym.

np wazyc 110kg i miec BF 10% i do tego dobre okablowanie,to jest sztuka.

Nie każdemu zależy na rzeźbie, niektórzy idą typowo na masę.

Ja też nie wyobrażam sobie, żeby chodzić na siłownię i mieć sadło na brzuchu. Szkoda zachodu bo i tak się wygląda paskudnie.

Łapa wielka a brzuch jak u słonicy.

Żaden biceps nie robi takiego szału jak wyrzeźbiony brzuch (+plecy). Nie jest łatwo ale warto, zresztą tak jak wszystko.

Zresztą zawodowca na siłowni po nogach się pozna :polew:Nie tylko masa, masa, masa :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Up. Ale nie chodzi tylko o masę, a o siłę, która w mym przypadku jest dosyć potrzebna. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli przy robieniu klaty pompuje Ci sie triceps to znaczy ze nie potrafisz wyizolowac klaty jak cwiczysz i zamiast miesniami klatki piersiowej wyciskasz ciezar tricepsem,to samo przy plecach trzeba wyczuc prace miesni.

jak robisz wyciskanie wypychasz klate i nie prostujesz rak w lokciach i napinasz miesnie,podstawa dobra koncentracja a nie tylko ciezar,ciezar i ile wzialem ile razy :wallbash:

bral ktos na forym shotguna?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

shot gun podobno zajebiaste :) koledzy brali i biorą i prawie nic nie daje tak kopa jak to :) więc kupuj..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli przy robieniu klaty pompuje Ci sie triceps to znaczy ze nie potrafisz wyizolowac klaty jak cwiczysz i zamiast miesniami klatki piersiowej wyciskasz ciezar tricepsem,to samo przy plecach trzeba wyczuc prace miesni.

jak robisz wyciskanie wypychasz klate i nie prostujesz rak w lokciach i napinasz miesnie,podstawa dobra koncentracja a nie tylko ciezar,ciezar i ile wzialem ile razy :wallbash:

bral ktos na forym shotguna?

Właśnie z plecami mam problem, w ogóle nie mogę ich wyczuć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli przy robieniu klaty pompuje Ci sie triceps to znaczy ze nie potrafisz wyizolowac klaty jak cwiczysz i zamiast miesniami klatki piersiowej wyciskasz ciezar tricepsem,to samo przy plecach trzeba wyczuc prace miesni.

jak robisz wyciskanie wypychasz klate i nie prostujesz rak w lokciach i napinasz miesnie,podstawa dobra koncentracja a nie tylko ciezar,ciezar i ile wzialem ile razy :wallbash:

bral ktos na forym shotguna?

Właśnie z plecami mam problem, w ogóle nie mogę ich wyczuć.

załóż mniejszy ciężar i rób więcej powtórzeń..i zaczynaj plecy od podciągania na drążku do karku..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamoo dobrze gada zacznij plecy od lekkiego cwiczenia moze sciaganie drazka na wyciagu i malym ciezarem i wiecej powtorzen tak np 14-12-10-10 sciagaj do klatki i na koncu mocno sciskaj lopatki musisz wyczuc ze ciagniesz plecami a nie rekoma,rece maja tylko trzymac ciezar a pracowac plecy

shotguna kupilem i w piatek startuje zobaczymy jak kopie w porownaniu do no xplode ktore polecam :evil::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

adamoo dobrze gada zacznij plecy od lekkiego cwiczenia moze sciaganie drazka na wyciagu i malym ciezarem i wiecej powtorzen tak np 14-12-10-10 sciagaj do klatki i na koncu mocno sciskaj lopatki musisz wyczuc ze ciagniesz plecami a nie rekoma,rece maja tylko trzymac ciezar a pracowac plecy

shotguna kupilem i w piatek startuje zobaczymy jak kopie w porownaniu do no xplode ktore polecam :evil::good:

no xplode to szrot do shotguna.. jednak odżywki różnie działają..jeden będzie miał dużo siły a drugi dostanie sraczki :) ale myślę że będzie mocna bomba :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

plecy już opanowałem :naughty: teraz jeszcze tylko klatę dobrze zrobić i będzie pełnia sukcesu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli przy robieniu klaty pompuje Ci sie triceps to znaczy ze nie potrafisz wyizolowac klaty jak cwiczysz i zamiast miesniami klatki piersiowej wyciskasz ciezar tricepsem,to samo przy plecach trzeba wyczuc prace miesni.

jak robisz wyciskanie wypychasz klate i nie prostujesz rak w lokciach i napinasz miesnie,podstawa dobra koncentracja a nie tylko ciezar,ciezar i ile wzialem ile razy :wallbash:

bral ktos na forym shotguna?

Wez sobie hot blood scitec ja wlasnie przy wyplacie kupuje lepsze od shotguna i cytogenixa i big banga. A co byscie polecili na mase? Bede bral hot blood do tego aminokwasy scitec i myslalem nad Scitec Jumbo opinie sa dobre bral moze ktos?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj bareczki zmęczyłem i powiem wam, że dobrze weszły :kox: zobaczymy po jakim czasie będą efekty :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zrobiłem klate, biceps i nogi :decayed: i jest looz

to chyba na silce jestes 1,5 h :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzis zrobiłem klate, biceps i nogi :decayed: i jest looz

to chyba na silce jestes 1,5 h :gwizdanie:

no co ty robi po 2 cwiczenia :decayed:

wychodzi po 15min

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ten tydzień pasuje. :decayed: Odpoczynek leciutki. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś miałem robić barki z nogami, ale że rano robiłem przebierzkę to już nie starczyło mi sił na nogi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...