Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja bym Ci polecił ultimate, bo te białka są w sumie podobne co do składu, ale ultimate z tych trzech ma najwięcej aminokwasów egzogennych czyli tych które organizm nie wytwarza sam z innych prostych składników, tylko musisz je dostarczać w żarciu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale aminokwasy biorę, dokładnie te http://allegro.pl/trec-aminomax-6800-serwatka-tauryna-gluta-odzywki-i1532706613.html

ja myślałem nad zestawem Panthery, bo jest jakiś dodatek Nitro Tech i chciałem to sprawdzić :mysli:

bo ogólnie to biorę teraz: kreatynę, AAKG, węglowodany, aminokwasy, no i właśnie chcę jeszcze białko dorzucić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[/url]

ja myślałem nad zestawem Panthery, bo jest jakiś dodatek Nitro Tech i chciałem to sprawdzić :mysli

jak chcesz ale ja gadałem z jednym gościem który mówi że od kiedy MuscleTech nie jest ze stanów to jest jakieś gówno i podobno to w ogóle nie chce schodzić więc pewnie dlatego dorzucają jako gratis :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o dobrze wiedzieć takie rzeczy :good: na razie jeszcze nie kupiłem białka ale pewnie zdecyduję się na ten zestaw Ultimate Nutrition :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, które białko kupić mysli

Jeśli stosujesz dietę to kupuj białko serwatkowe które szybko się wchłania i dodawaj do posiłku w którym nie masz za dużo protein. Zaleca się dziennie spożywać 2-3g białka na kilogram masy, chyba że jesteś na cyklu SAA to wtedy ładujesz w siebie więcej ok 4-5g. Jako ostatni posiłek też polecam proteinowego shakea żeby dać mięśniom budulec podczas nocnej regeneracji. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako takiej diety to nie ma, staram się jeść jak najwięcej (oczywiście nie fast foodów) i raczej bym wolał białko, które się dłużej wchłania, tylko jakie to jest :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako takiej diety to nie ma, staram się jeść jak najwięcej (oczywiście nie fast foodów) i raczej bym wolał białko, które się dłużej wchłania, tylko jakie to jest decayed

Proponuję Ci iść do sklepu z odżywkami tam Ci doradzą jaką odżywkę wziąć (jakiej firmy). Mnie najbardziej interesuje ile % białka jest w puszcze. Dla przykładu ostatnio stosowałem białko PVL Mutant PRO (dłużej się wchłania, na 33g jest 23g białka), a teraz wcinam serwatkę PVL ISO-GOLD (w 30g jest 27g białka). Bardzo pochlebne opinie słyszałem o Optimum Nutrition 100% Casein, niedługo pewnie sam przetestuję (zawiera kazeinę która jest białkiem mleka i bardzo długo się wchłania). Z Mutanta mogę Ci jeszcze polecić Gainera - Mutant Mass 6,8 kg. Zależy czy teraz robisz typową masówkę czy redukcję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jako takiej diety to nie ma, staram się jeść jak najwięcej (oczywiście nie fast foodów) i raczej bym wolał białko, które się dłużej wchłania, tylko jakie to jest decayed

Proponuję Ci iść do sklepu z odżywkami tam Ci doradzą jaką odżywkę wziąć (jakiej firmy). Mnie najbardziej interesuje ile % białka jest w puszcze. Dla przykładu ostatnio stosowałem białko PVL Mutant PRO (dłużej się wchłania, na 33g jest 23g białka), a teraz wcinam serwatkę PVL ISO-GOLD (w 30g jest 27g białka). Bardzo pochlebne opinie słyszałem o Optimum Nutrition 100% Casein, niedługo pewnie sam przetestuję (zawiera kazeinę która jest białkiem mleka i bardzo długo się wchłania). Z Mutanta mogę Ci jeszcze polecić Gainera - Mutant Mass 6,8 kg. Zależy czy teraz robisz typową masówkę czy redukcję.

chcę nabrać masy ale gainera nie chcę, bo węglowodany biorę osobno, a w gainerze jest ich od zaje*ania :thumbdown:

na pewno będzie jakieś białko ale muszę przemyśleć sprawę jakie, mam jakieś 2 tygodnie żeby się zdecydować :mysli: ostatnio brałem białko firmy Fittess Authority Gold gdzie w 28,4 g było 23 g białka :good: ale cena wysoka i firma mało znana :confused4:

chyba zdecyduję się na to białko Ultimate Nutrition 100% Whey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panthere nie kupuj bo mialem i w smaku jest masakrycznie niedobre i srednie wogole. Polecilbym scitec protein profesjonal 100% czerwone pudelko ew gainer scitec jumbo nowosc i dobre. A co do aminokwasow trec srednia firma. Scitec amino magic jest jedne z najlepszych amino.Wystarczy poczytac w necie opinie. Biore jumbo scitec i te proteiny w czerwonym pudelku juz 2 tydzien i powoli idzie do przodu a u mnie z przytyciem bardzo ciezko.[br]Dopisany: 11 Kwiecień 2011, 18:35_________________________________________________http://allegro.pl/scitec-jumbo-2-9-kg-mega-gainer-i1508808104.html

http://allegro.pl/100-whey-protein-professional-ls-0-9kg-scitec-i1508809356.html

masz przykladowe aukcje I jeszcze amino o ktorych wspomnialem

http://allegro.pl/scitec-amino-magic-500g-amino-matrix-i1508807285.html

lepiej dolozyc i kupic cos konnkretnego. Ucze sie na kolegach z silowni :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero zauważyłem ten temat :o. Sam od paru miesięcy trochę ćwiczę. Na początku bardziej na siłę, teraz na rzeźbę. Ogólnie to byłem na 1 cyklu kreatyny w styczniu ale teraz tylko białko + od wczoraj HMB. Pytanie, pijecie białko z mlekiem czy z wodą? Bo chyba to jest zależne od tego, co chcemy osiągnąć? Mleko = dodatkowe węglowodany

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mleko=lipa ale z wodą bym białka nie wypił. :polew:

HMB? Jak dla mnie bez sensu ale jak kto woli. :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

superserie na lapy to jest to :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: kierowac autem niemoglem... :)

racja HMB to ogolnie lipka:) trzeba naprawde dlugo stosowac zeby jakis efekcik byl:0 co sie nie oplaca biorac pod uwage koszty/efekty... zauwazylem ze duzo starszych osob jest za hmb znaczy sie takich z tamtej epoki wierzacy nadal w dzialanie tego specyfiku:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja ogólnie nie chcę brać mass gainerów bo mnie za bardzo napompują... Nie chcę być wielki tylko wyrzeźbiony :P

P.s dzisiaj nowy rekord wpadł na klatke :o 100kg ! hahah Bez szału ale w sumie to trenuję tylko od zeszłego listopada więc nie jest źle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...