Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

co do poprzedniego postu to się walnąłem, myślałem o Hi-tec, z trec'a jak najbardziej jestem zadowolony chociaż on też jest chyba w Polsce produkowany

made in USA, a z Europy to gainera mogę polecić Mass-xxl z właśnie treca, kreatyna to mono z uniwesala, poza tym na topie są firmy np. Fitness Authority, Gaspari, BSN itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki powiedzcie jak wy praktykujecie areoby po treningu silowym czy w dni wolne od silowni ? jezeli w dni wolne od silowni to organizm sie zregeneruje po silowni skoro w wolny dzien robimy areoby ? ewentalnie po silowni areoby ile powinny trwac bo tluszcz zaczyna sie spalac po 20min ale czy po treningu silowym splamy od odrazu zaczynajac areoby ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po pierwsze aeroby :good:

po drugie spalanie tłuszczu zaczyna się różnie dla różnej aktywności, poza tym bardzo ważny jest puls :wink4:

i jeśli chodzi o mnie to ja na rogrzewkę przed treningiem siłowym wsiadam na 10 min na rowerek, a w dni jak nie trenuję siłowo to na rowerku spędzam 40-50 min :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ale mi chodzi bardziej o wersje aerobow po treningu ..... ile czasu powinno sie robic ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko ale mi chodzi bardziej o wersje aerobow po treningu ..... ile czasu powinno sie robic ....

ja robie 10 minut po i prysznic chłodny :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja wlasnie chce dolozyc po silce bo troche brzucha mam .... ale mysle o 20 min zoabczymy jakie efekty beda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut to przed, jakbym robił jeszcze 20 min po to zgon murowany :heat:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przed treningiem 5-10 minut w ramach rozgrzewki (ale marszu), po spokojnie można bo masz w organiźmie uruchomiony już proces spalania tylko warto zarzucić coś osłaniającego mięśnie (czyt. anty-kataboliczne)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przed treningiem robie 5 min rowerka + 5 min rozgrzewki ( wymachy , itp ) później 60-70 min trening siłowy i od dzisiaj doszło 20 min aerobów przy tętnie 65% na spalanie tłuszczyku :) o antykatabolicznych czytalem ze powinno sie brać przy malej zawartości tłuszczu w organizmie a pozatym 20 min po siłce to nie spale mięśni .... mam nadzieje :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki powiedzcie jak wy praktykujecie areoby po treningu silowym czy w dni wolne od silowni ? jezeli w dni wolne od silowni to organizm sie zregeneruje po silowni skoro w wolny dzien robimy areoby ? ewentalnie po silowni areoby ile powinny trwac bo tluszcz zaczyna sie spalac po 20min ale czy po treningu silowym splamy od odrazu zaczynajac areoby ?

Przed treningiem maksymalnie 5 minutek w ramach rozgrzewki. Później robisz normalny trening i po treningu walisz 40min na bieżni. Po treningu nóg nie robię aerobów, robię je dzień później (wtedy godzinka). Czasami po treningu pleców też nie robię aerobów ponieważ nie mam na nie po prostu siły. Co do rowerku to ja preferuję jednak sobie pochodzić (mi starcza tempo 4-5 km/h, ważnie żeby zachować odpowiedni puls).

Co do spalania to masz rację: 10-20 min przy aerobach, a jak zrobisz trening siłowy to teoretycznie tłuszcz powinien spalać się od razu. Tylko jak mówię, nie 20 minut tylko 40-45.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie próbował ktoś Napalm'u (prod. Muscle Warfare) ??

Zakupiłem dzisiaj ale jeszcze nie spróbowałem...

daj znac jak dziala bo myslalem nad nim

ja teraz mysle co kupic jako stack przedtreningowy ale nie wiem co wybrac,jadlem juz Xplode,Shock Teraphy,Super Pump,Shotgun i najlepiej dzialal na mnie xlopde

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chlopaki powiedzcie jak wy praktykujecie areoby po treningu silowym czy w dni wolne od silowni ? jezeli w dni wolne od silowni to organizm sie zregeneruje po silowni skoro w wolny dzien robimy areoby ? ewentalnie po silowni areoby ile powinny trwac bo tluszcz zaczyna sie spalac po 20min ale czy po treningu silowym splamy od odrazu zaczynajac areoby ?

Przed treningiem maksymalnie 5 minutek w ramach rozgrzewki. Później robisz normalny trening i po treningu walisz 40min na bieżni. Po treningu nóg nie robię aerobów, robię je dzień później (wtedy godzinka). Czasami po treningu pleców też nie robię aerobów ponieważ nie mam na nie po prostu siły. Co do rowerku to ja preferuję jednak sobie pochodzić (mi starcza tempo 4-5 km/h, ważnie żeby zachować odpowiedni puls).

Co do spalania to masz rację: 10-20 min przy aerobach, a jak zrobisz trening siłowy to teoretycznie tłuszcz powinien spalać się od razu. Tylko jak mówię, nie 20 minut tylko 40-45.

ile twoj trening trwa ? bo mi wychodzi 70min + 5min rozgrzewka wiec jak dodam 40min aerobow to wyjdzie prawei 2 godz , nie za duzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ile twoj trening trwa ? bo mi wychodzi 70min + 5min rozgrzewka wiec jak dodam 40min aerobow to wyjdzie prawei 2 godz , nie za duzo ?

Różnie, ale jak robiłem aeroby po 40 min (na redukcji) to wychodziło 2 godziny. Możesz zrobić lżejszy trening lub zmniejszyć ilość serii, ćwiczeń lub przerw między seriami. Jedni robią 45 minutowy trening, inni 2 godzinny - każdy ma inny organizm. Jak robię typową masówkę to starcza mi godzinka, nie raz wyrobię się w 45 min. Zależy od dnia, na ogół staram się aby treningi nie były takie same, kombinuję z kolejnością ćwiczeń, ilością serii i powtórzeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz mysle co kupic jako stack przedtreningowy ale nie wiem co wybrac,jadlem juz Xplode,Shock Teraphy,Super Pump,Shotgun i najlepiej dzialal na mnie xlopde

xplode jadłem i daje dobrego kopa ale polecam Jack3d mała dawka 5g , ja biore 10g podwójnie i nie chce mi sie kończyć ćwiczeń super działanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja teraz mysle co kupic jako stack przedtreningowy ale nie wiem co wybrac,jadlem juz Xplode,Shock Teraphy,Super Pump,Shotgun i najlepiej dzialal na mnie xlopde

xplode jadłem i daje dobrego kopa ale polecam Jack3d mała dawka 5g , ja biore 10g podwójnie i nie chce mi sie kończyć ćwiczeń super działanie :good:

racja... jack3d ładnie kopie :kox: ...ale później straszny zjazd...wszystko wina geranium :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja od dzisiaj zaczynam kretke mono Universala + Xpandzik :kox: do tego jeszcze jakieś carbo będę musiał kupić i styknie na miesiąc :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ten xpand? nigdy nie probowalem,czytalem opinie o nim to niby taki sobie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...