Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja nie polecam nitrobolonu kiedyś też to brałem to jak przestałem brać to cała opuchlizna schodziła ale jak brałem to wszystko szybko rosło lepiej kupić normalną kreatynke białeczko itp i niech wolniej leci ale wszystko zostaje niż ma później spaść

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 386,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

nom lepiej wolniej niech idzie ale to co się wypracuje zostanie niż napompować się na 2 miechy i poźniej od nowa wszystko nadrabiać bezsensu [br]Dopisany: 05 Sierpień 2011, 17:13_________________________________________________A na miejscu kolegi co chce nitro kupić wołałbym już prędzej xpanda kupić dużo lepsze efekty i trwalsze

Opublikowano

xpand wg mnie bardzo słabiutki :thumbdown: lepiej zwykłą kreatynę albo jakiś lepszy mix kreatynowy ale nie Xpanda :kwasny:

Opublikowano

Ile ludzi tyle opini :mysli:

Opublikowano

Ile ludzi tyle opini :mysli:

dokładnie :wink4: najlepiej wszystko wypróbować samemu ale kto ma tyle kasy, żeby wszystko kupować :wallbash: dlatego warto dzielić się opiniami :good: ja np. ciągle jadę na Napalmie w Shotcie (FA) i nigdy złego słowa nie powiem :naughty:

ja tam teraz zresztą odstawiam wszystkie dziwne odżywki i zostaję przy samej kreatynce, białku i węglach :kox:

Opublikowano

wczoraj kolega byl na silce u drugiego,kilka dni temu kupilismy supla przedtreingowego rhino.

na opakowaniu pisze zeby zbadac pierw swoja tolerancje,kolega nasypal temu drugiemu okolo 1,5miarki i za chwile zaczeli cwiczyc,tamten nie czul pobudzenia zadnego bo 5min przed wypiciem zjadl sniadanie :wallbash: :wallbash: skonczyli trening,mowi no nic nie czuje.rozeszli sie,za 2h tamten dzowni, ze wlasnie wstal bo spal i nie wie co sie dzieje,ma dreszcze i jest mu goraco ubral sie w bluze z kapturem bo mu zimno bylo,mowi ze ma w glowie jazde.kolo godziny 21 kumpel dzowni mowi ze gadal z nim teraz dopiero bo wczesniej nie mogl sie dodzownic,koles sie pozygal z 12razy,wymiotowal nie majac juz czym i osral z 6,myslal ze schodzi juz :polew: :polew: tak wiec jak sie nie mialo wczesniej stycznosci z roznymi stackami przedtrenigowymi to ostroznie.

Opublikowano

Ile ludzi tyle opini :mysli:

dokładnie :wink4: najlepiej wszystko wypróbować samemu ale kto ma tyle kasy, żeby wszystko kupować :wallbash: dlatego warto dzielić się opiniami :good: ja np. ciągle jadę na Napalmie w Shotcie (FA) i nigdy złego słowa nie powiem :naughty:

ja tam teraz zresztą odstawiam wszystkie dziwne odżywki i zostaję przy samej kreatynce, białku i węglach :kox:

takie same suple na każdego mogą działać inaczej. jeden będzie miał mega pompe a drugi słabiutkie efekty. najlepiej testować samemu i brać te które działały. ja np. po monohydracie kreatyny nie mam żadnych efektów. no może oprócz biegunki :wallbash: nie ma uniwersalnych supli, które na każdym będą działały tak samo dobrze.

Opublikowano

już przestańcie tak koksować się :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Opublikowano

już przestańcie tak koksować się :naughty: :naughty: :kox: :kox:

Niewykonalne :kox: ...do trumny proszę o zapakowanie gryfu :kox: :kox:
Opublikowano

może trzeba będzie spróbować tego Rhino :mysli: bo i tak dosyć często piję Napalma w shocie :decayed: ktoś jeszcze do próbował?

Opublikowano

Trenuje na siłowni od 4 lat, z tym że to takie trenowanie które wspomaga moje bieganie (800 m), więc przysiady, wzmacnianie pleców (zarzut, rwanie), trochę ławy - ogólnie zabawa, a nie na poważnie :D

Moje życiówki:

Przysiad - 140 kg

Ława - 95 kg

Zarzut - 60 kg

Rwanie - 55 kg

Waga - (w czasie trenowania) ok. 63 kg

Opublikowano

ja zmieniłem trening na wstępnie mędzący mięśnie i jest fajnie :decayed: zobaczymy jak to będzie przez 2 tygodnie :rolleyes: później powrót do "normalnego" treningu, a następnie trening 100 powtórzeń :kox:

Opublikowano

Pany jakie odczucia po Napalmie w shotach?

Wcześniej widziałem że tu ktoś go stosuje...

Opublikowano

wczoraj myślałem, że mi serce wysiądzie a robiłem "tylko" czworogłowe uda :blink: tylko, że ja jeszcze mocne AAKG biorę, więc rozszerzenie żył podwójne :kox:

ja mogę polecić z czystym sercem :good: mega power :good:

Opublikowano

Wczoraj pierwszy trening z Napalmem... i przyznam że mnie zaskoczył... Takie małe, niepozorne opakowanie...a moc jest :kox: ...po 20min wszystko swędzi...ale to dobrze...znaczy ze działa :decayed: ...pompa średnia...ale pobudzenie zdrowe :kox: ...i cena nie taka straszna... 60zł za 12 porcji... No ale Arginine by się przydało dorzucić na pompę lepszą :decayed:

Opublikowano

dowal mocne AAKG i będzie mega dobrze :good:

jakby ktoś chciał więcej tego to u mnie na siłwoni jest po 4 zł/szt. :kox:

Opublikowano

W ogóle dopiero wczoraj się skapnąłem że ćwiczy ze mną Krzysztof Przychodny... 2-krotny mistrz Polski w kulturystyce... Wiedziałem że skądś go kojarzę a nie wiedziałem skąd :gwizdanie:[br]Dopisany: 15 Sierpień 2011, 18:38_________________________________________________Pogoda się poleprzyła, temp. wzrosła... i znowu cisza... :gwizdanie:

Czyżby sezonowcy znów na plaży :gwizdanie: :cool1: hehe

Opublikowano

Cwiczymy cwiczymy:)) hehe ciezko torche bo robota po 12 h i silka dochodzi ale daje sie rade :>

Opublikowano

ja mam tydzień wolnego :good: niech mięśnie troszkę odpoczną :wink4: a od piątku dalej jazdaaa :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.