Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

dokladnie w stylu fbw jezeli chcesz mozesz zrobic i dwa ale to juz jest obciazenie wieksze zwlaszcza ze za soba masz caly tydzien treningu a zbliza sie nast tydzien he np wez teraz zrob sobie pompki a raczej pompke i okolo 5centow nad ziemia sie zatrzymaj na 15-30sec zrob 3 serie i zobacz jak cie spompuje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokladnie w stylu fbw jezeli chcesz mozesz zrobic i dwa ale to juz jest obciazenie wieksze zwlaszcza ze za soba masz caly tydzien treningu a zbliza sie nast tydzien he np wez teraz zrob sobie pompki a raczej pompke i okolo 5centow nad ziemia sie zatrzymaj na 15-30sec zrob 3 serie i zobacz jak cie spompuje :D

Podziękował :hi: ...to jedziem z tym bo czas trening zmienić :decayed: aaa i rzeczywiście, ładnie pompuje...aż skóra się czerwieni :kox:

Jeszcze powiedz ile powtórzeń w serii z tym przytrzymaniem 15-30sec

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dietą może być ciężko, staram sie wszystko jeść, aż sie zapcham :D może to nie dobrze...

Jeśli możesz to doradź coś... może uda mi sie zastosować.

Z odżywek sobie właśnie kupiłem creatyne i mutant mass.

Waże ok 85kg, Wzrost 187cm, chce coś przybrać na wadze jeszcze. Cwicze tylko klatkę i bicepsa. Na więcej jakoś brak czasu.

Póki co dwa razy w tygodniu ćwicze po 40min. Klatkę i biceps. Może dorzucić coś jeszcze ?

Czy to prowokacja?? Jeśli nie to w googlach szukaj haseł "trening siłowy","siłownia","Cwiczenia siłowe dla początkujących","moja pierwsza wizyta na siłowni","biceps+klata-trening buraka","czy mając 13 lat mogę ćwiczyć ciężarami","ile ćwiczyć żeby nie było siary na plaży","po ile chodzi łonadren" itp.

Łaaaaaaaaaa!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do znawców.

Przyznaję, że nie czytałem wątku i nie szukałem ale wybaczcie bo tego trochę jest. :wink4: Potrzebuję coś na spalanie tłuszczyku. Żadnych hardkorowych koksów. :naughty: Bezpieczne dla zdrowia. Coś roślinnego? :mysli: Nie wiem? Konsystencja? Kapsułki, proszek? Ma to być wspomagacz przy ćwiczeniach brzucha. :wink4: Jestem kompletnym laikiem w tym temacie więc proszę Was o pomoc. Z góry dzięki! :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja robie jedno dlugie przytrzymanie w 3 do 4 seriach

Ok to jutro zaczynamy :whistling::naughty:

---------- Post added at 21:04 ---------- Previous post was at 21:02 ----------

Z dietą może być ciężko, staram sie wszystko jeść, aż sie zapcham :D może to nie dobrze...

Jeśli możesz to doradź coś... może uda mi sie zastosować.

Z odżywek sobie właśnie kupiłem creatyne i mutant mass.

Waże ok 85kg, Wzrost 187cm, chce coś przybrać na wadze jeszcze. Cwicze tylko klatkę i bicepsa. Na więcej jakoś brak czasu.

Póki co dwa razy w tygodniu ćwicze po 40min. Klatkę i biceps. Może dorzucić coś jeszcze ?

Czy to prowokacja?? Jeśli nie to w googlach szukaj haseł "trening siłowy","siłownia","Cwiczenia siłowe dla początkujących","moja pierwsza wizyta na siłowni","biceps+klata-trening buraka","czy mając 13 lat mogę ćwiczyć ciężarami","ile ćwiczyć żeby nie było siary na plaży","po ile chodzi łonadren" itp.

Łaaaaaaaaaa!

Popłakałem się :polew::polew:

Właśnie zapomniałem dopisać że sam na siebie wyrok podpisał pisząc, że ćwiczy tylko klata+bic :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki michail5566 :wink: mi rowniez przydadza sie propozycje nawet do zmiany fbw. Co do spalaczy, to spalacz plus dieta to ok, ale bez cwiczen silowych czy tez areobowych nic z tego nie wyjdzie.. Ja jeszcze nie bralem nigdy spalaczy, ale wiem ze dieta to podstawa, zmniejszam wegle, pozniej tluszcze, i pozniej bialko.. Pamietaj ze zanim zaczniej spalac fat na brzuchu to pojda inne obwody, ale jak cwiczysz troche silowo to nadrobisz czysta masa miesniowa.. Ja mam malowanie chalupy i narazie moge sobie pozwolic na 2 dni A,B na Full Body Work :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tluszczow nie zmniejszaj bialka tez nie bo spalisz sam siebie musi byc proporcja optymalnie jest 1-1,5g tluszczu i 2-2,5g bialka na kg ciala, operoj weglami na redukcji powinno to byc od 3-5g wegli na kg ciala oczywiscie nie od razu zacznij od 5gr i zmniejszaj stopniowo. a co do treningu to oczywiscie masz racje ale sie nie zapytales o trening tylko o suple, a wiec udowodniono naukowo ze biaganie + dieta spala o wiele wiecej brzucha niz trning brzucha+ dieta + suple

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Macie jakąś dietę, która pomogłaby mi w ćwiczeniach i zmniejszaniu/redukcji tłuszczyku na brzuchu.? :wink4: Ćwiczenia tylko w domu: brzuszki, A6W...?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaka waga,wzrost, aktywnosc dzienna, budowa ciala, grupa krwi oraz wymiary klatka barki, ramiona, przedramiona, brzuch, nogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:shock3::decayed: Dzięki!!! :good::hi: Jak będę miał pytania to będę atakował! :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z dietą może być ciężko, staram sie wszystko jeść, aż sie zapcham :D może to nie dobrze...

Jeśli możesz to doradź coś... może uda mi sie zastosować.

Z odżywek sobie właśnie kupiłem creatyne i mutant mass.

Waże ok 85kg, Wzrost 187cm, chce coś przybrać na wadze jeszcze. Cwicze tylko klatkę i bicepsa. Na więcej jakoś brak czasu.

Póki co dwa razy w tygodniu ćwicze po 40min. Klatkę i biceps. Może dorzucić coś jeszcze ?

Czy to prowokacja?? Jeśli nie to w googlach szukaj haseł "trening siłowy","siłownia","Cwiczenia siłowe dla początkujących","moja pierwsza wizyta na siłowni","biceps+klata-trening buraka","czy mając 13 lat mogę ćwiczyć ciężarami","ile ćwiczyć żeby nie było siary na plaży","po ile chodzi łonadren" itp.

Łaaaaaaaaaa!

NO z tymi tekstami to przesadziłeś, cwicze kilka lat tylko nie sukcesywnie. Z dużymi przestojami, ale poniżej pewnego poziomu nie schodzę. A innych partii nie robiłem bo albo nie było czasu albo nigdy nie trafiłem na kogoś kto by doradził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...