Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Wioślarz wg mnie nie pomoże na brzuch. Najbardziej tam pracują ręce i plecy + delikatnie nogi (wszystko zależy od techniki). Ale już orbitrek i rowerek jak najbardziej. Pamiętaj o utrzymywaniu odpowiedniego tętna.

Podczas ćwiczeń też nie rób za długich przerw. Jedynie na wyrównanie oddechu i jazda dalej.

Brzuch natomiast ćwicz jak najbardziej intensywnie. Przerwy pomiędzy seriami/ćwiczeniami max 30 sekund. I najlepiej jak najwięcej powtórzeń.

Ale i tak żeby zgubić brzuch to trzeba chodzić, biegać, jeździć na rowerze lub chodzić na fitness itp.

Widzę to po sobie. Pod warstwą tłuszczu czuję za***iste mięśnie ale oponka 2-3 cm trzyma się jak oszalała mojego ciała :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jesli chcesz cos zrzucic to aeroby to podstawa. Same cwiczenia typu "brzuszki" nie spalaja tluszczu miejscowo.

Tak jak kolega wyzej napisal pod oponka wzmocnisz sobie miesnie ale generalnie poziom tluszczu zostanie na bardzo porownywalnym poziomie. Aeroby plus dieta Panie kolego. Aha i jako ze zaczyna sie sezon grillowy to trzeba uwazac na karkóweczke i bro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja ćwicze cały rok... w czasie zimy dieta i samokontrola jakaś... by własnie specjalnie na lato nie przejmować się pysznym grillem i browarkiem... :decayed: te 2 miesiące mam azyl... i robie co chce... oczywiscie dalej ćwicze ale juz bez spiny....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem jakieś sample typu Redweiler czy coś innego na pompę z ActivLab... dawało to jakoś radę..ale prawdziwą pompę miałem jak wczoraj przed treningiem łyknąłem całego Monster Energy:grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dostałem jakieś sample typu Redweiler czy coś innego na pompę z ActivLab... dawało to jakoś radę..ale prawdziwą pompę miałem jak wczoraj przed treningiem łyknąłem całego Monster Energy:grin::grin:

ja dorzuciłem sobie napalm w proszku, dawka 2x, popijam tym tablety thermo speed olimpa i klepie ostro. puls na orbitreku mi pokazał w pewnym momencie prawie 190 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić dobre BCAA w cenie ok 150zl/kg? Czy skład 2-1-1 jest ok? Chce brać tylko po treningu więc czy w dni nt też brać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany pytanie mam:decayed:

Co mam żreć, żeby przybrać masy bo mam 195cm a tylko 94kg wagi:decayed::decayed::decayed:

Dodam tylko, że siłownia odpada bo do końca życia nie mogę dzwigać więcej niż 4/5kg i nie mogę się schylać:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić dobre BCAA w cenie ok 150zl/kg? Czy skład 2-1-1 jest ok? Chce brać tylko po treningu więc czy w dni nt też brać?

Ja biorę z Activlabu.500gr za 60 zl.W dn tylko jedną porcję 10 gr,a w dt 2x10 gr przed i po treningu.Większość jest w proporcji 2-1-1,UNS ma chyba 8-1-1.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś polecić dobre BCAA w cenie ok 150zl/kg? Czy skład 2-1-1 jest ok? Chce brać tylko po treningu więc czy w dni nt też brać?

Ja biorę z Activlabu.500gr za 60 zl.W dn tylko jedną porcję 10 gr,a w dt 2x10 gr przed i po treningu.Większość jest w proporcji 2-1-1,UNS ma chyba 8-1-1.

wysłane za pomocą tapki

Ja mam z UNSa G-Powder i też jest 2-1-1 + glutamina :wink:

Ja polecam albo właśnie uns albo antykatabolix z FA

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki spalacz polecacie jako suplement do biegania? Na siłkę narazie nie chodzę ale 2 razy w tyg gram intensywnie w siatkę i 2 razy biegam, co polecacie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaki spalacz polecacie jako suplement do biegania? Na siłkę narazie nie chodzę ale 2 razy w tyg gram intensywnie w siatkę i 2 razy biegam, co polecacie:hi:

Na początek weź sobie coś "słabszego", żeby Ci krzywdy nie zrobiło :wink: Ja bym celował np. w to FA Nutrition Xtreme Thyroburn 120 kaps.

Po kuracji na takim "słabeuszu" uderzyłbym w Thermal Pro od Cybera :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys bralem animal cuts ale slabo na mnie dzialalo, niektorzy pisza ze robi im sie goraco, serce bije itp, u mnie tego efektu nie bylo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys bralem animal cuts ale slabo na mnie dzialalo, niektorzy pisza ze robi im sie goraco, serce bije itp, u mnie tego efektu nie bylo

Ja biorę olimpa thermo speed - 4 tabsy przed treningiem i klepie konkretnie (uczucie ciepła, podwyższone tętno) - biorę też napalm przed treningiem więc pewnie dlatego tak klepie.

Znajomy mi polecał Animal Cuts'a ale jeśli mówisz że słabo szarpie to pewnie sobie odpuszczę, Zreszta teraz i tak chce wejść na masę spowrotem i na kreatynkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedys bralem animal cuts ale slabo na mnie dzialalo, niektorzy pisza ze robi im sie goraco, serce bije itp, u mnie tego efektu nie bylo

Ja biorę olimpa thermo speed - 4 tabsy przed treningiem i klepie konkretnie (uczucie ciepła, podwyższone tętno) - biorę też napalm przed treningiem więc pewnie dlatego tak klepie.

Znajomy mi polecał Animal Cuts'a ale jeśli mówisz że słabo szarpie to pewnie sobie odpuszczę, Zreszta teraz i tak chce wejść na masę spowrotem i na kreatynkę :decayed:

Napalm tak jak AAKG rozszerza mocno żyły i przez to krew szybciej może się przemieszczać.

Ogólnie napalma polecam ale tylko i wyłącznie w dni ciężkiego treningu bo bardzo szybko idzie się przyzwyczaić. Ja biorę tylko podczas treningu klatki.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obetnijcie wegle o polowe i spalacz zaden niepotrzebny

Piotr żeby trzymać dietę potrzebne jest mocne samozaparcie. Niestety ale węgle są wszędzie wokół nas :/ I ten składnik właśnie najciężej ująć.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

obetnijcie wegle o polowe i spalacz zaden niepotrzebny

Piotr żeby trzymać dietę potrzebne jest mocne samozaparcie. Niestety ale węgle są wszędzie wokół nas :/ I ten składnik właśnie najciężej ująć.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

no i ja się podpieram spalaczem :grin::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja diete trzymam dobrą, trenuje też, tylko jakiś suplement może by się przydał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja diete trzymam dobrą, trenuje też, tylko jakiś suplement może by się przydał

Kretę sobie zakup będzie ciebie dobrze klepać ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...