Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Siłownia

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A ma ktoś może samoróbke wyciąg ? Foty albo rysunek techniczny by się przydał :)

  • Odpowiedzi 7,8 tys.
  • Wyświetleń 387,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zamówiłem ten stojak z ławeczką + 2x10kg jeszcze do kolekcji. Dzięki za opinie.

Opublikowano

moim zdaniem, lepiej zrobić sobie samemu, troche profili zamkniętych, grubościennych, chęci spawarka itp, te tansze zestawy allegro są zrobione z papieru, w tej samej kasie zrobisz sobie porządne + jakieś malowanie proszkowe

Opublikowano

Ja nawet nie malowałem moich regulowanych podpórek pod sztange :) sama kwasówa :)

Opublikowano

Panowie poważne pytanie:

Możecie polecić jakiś sprawdzony booster testosteronu plus mono kreatynę?

SAA na razie odpada bo nie chcę ryzykować ze zdrowiem.

Poza tym jestem już 4 m-ce off od wszystkiego, więc warto wykorzystać własny potencjał.

Opublikowano

Na mnie dobrze działa betaalanina z mono :) . Naprawde polecam włos się jeży ;) .

Opublikowano

Poczytałem o tej beta alaninie i zapowiada się ciekawie.

Jakaś konkretna firma?

Ile tej bety masz na porcję?

Opublikowano

Ja to drobny jestem :) biore polowe miarki a itak siepie :)

A firma activlab ;) ja w sumie biore mniejsze dawki bo to ,,swędzenie " robi się aż przegieciem :) . To chyba efekt rozszezonych naczynek :) .

Opublikowano

Bsn no xplode, telepie jak zły :wink:

Opublikowano

Czorny ale ja nie chcę żeby telepało tylko robiło robotę [emoji14]

Nie chodzi mi o pobudzenie tylko żeby siła poszła a z siłą trochę czystej masy. I nie oczekuje spektakularnych efektów bo takie to tylko z SAA

Opublikowano

Musi telepać, kawy nie pijam, to cos musi :decayed: Chłopaki biorą jakiegoś xpanda, ale nie wiem co to za wynalazek

Opublikowano

Ja to drobny jestem :) biore polowe miarki a itak siepie :)

A firma activlab ;) ja w sumie biore mniejsze dawki bo to ,,swędzenie " robi się aż przegieciem :) . To chyba efekt rozszezonych naczynek :) .

Alanina działa na układ nerwowy i jego zakończenia pod skórą, stąd mrowienie :wink:

W sklepie SFD jest 250g za trochę ponad 30zł, działa jak każda inna przy porcji 4-5g.

Opublikowano

Czorny ale ja nie chcę żeby telepało tylko robiło robotę [emoji14]

Nie chodzi mi o pobudzenie tylko żeby siła poszła a z siłą trochę czystej masy. I nie oczekuje spektakularnych efektów bo takie to tylko z SAA

Może pomyśl nad Epistane :P

Opublikowano

Testował ktoś połączenie unwersal storm + shock therapy?

Opublikowano

Epistane to ph?

Jakoś nie mam do tego zaufania. Już prędzej przyjął bym SAA.

Zakupiłem mono, bete i zma z Olimpu. Akurat miałem po drodze sklep z odżywkami i ziomek polecił, więc wziąłem.

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

A co do epi. Jest to legalny środek?

Chodzi mi o to czy np na lotnisku mogą się do tego przyczepić?

Opublikowano

nie ma pewnego epi

Opublikowano

nie ma pewnego epi

W sensie, że sprzedają wałki?

Opublikowano

Piotrek pewnie ma rację :D

Opublikowano

PH to gowno i tak trzeba sie odblokować , dobra odskocznia od mety czy wina

Kolezka ciagle namawia mnie na deke, ze niby bark w mig wylecze ale ja sie boje igieł :P

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.