Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

ja zakladam u ciebie za 2msc :decayed:

Oj mam nadzieję, że się nie mylisz :wink:

Chce robić kolejny tatuaż więc muszę dobrze wyglądać.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

od kiedy cwiczysz?cwicz wiecej na wolnych ciezarach,wiem ze maszyny sa fajne i wygodne.

Ty pisałeś żeby brać CM3 10 g.. ale na porcję ? czy na dzień :wink:

Jak to się z d*py rozpuszcza to masakra jakaś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bierz w dni treningowe 5g przed i 5 po

Yyyy no to ja brałem też 10 g dziennie..ale 5 g rano, 5 g przed treningiem. W nietreningowe 5g rano, 5 g przed snem.

Na etykiecie jest : w Dni treningowe porcja 5 g rano , druga porcja przed treningiem i trzecie po treningu

w dni nietreningowe porcja rano, porcja przed szamą, porcja przed snem .

Jak lepiej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo bierzesz calorocznie w dni treningowe tylko w celu uzupelnienia ATP

wtedy 5 przed i po 5

albo cyklami w celu nabicia sie woda wtedy 3-4razy po 5g dziennie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

albo bierzesz calorocznie w dni treningowe tylko w celu uzupelnienia ATP

wtedy 5 przed i po 5

albo cyklami w celu nabicia sie woda wtedy 3-4razy po 5g dziennie

czyli całorocznie, dzięki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też muszę kiedyś wejść na kretkę i coś przedtreningowego bo już znudzenie czuję. Na siłowni mega power ale nie chce się na nią ruszyć.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drodzy koledzy :decayed:

sprawa jest następująca, zbliża sie semestr musze mieć jakiś lekki wspomagacz bo nie będzie czasu pewnie jeść regularnie obiady i pełnowartościowe posiłki

Chce nabyć gainera i teraz pytanie, miał ktoś styczność z tym? za?przeciw?

HI TEC GAINER SUPER MASS 3000g + SHAKER GRATIS (3465923758) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

:decayed:

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wg mnie gainery warto brać tylko i wyłącznie jak masz ułożoną diete.

Inaczej to bez sensu bo i tak będziesz wrzucał w siebie pełno węgli w innych posiłkach i do tego jeszcze gainer.

Ja bym kupił zwykłe białko lub ewentualnie gainera z jak najmniejszą ilością wg. Ale i tak byłbym raczej za czystym białkiem.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiesz co to jest tak, że na przykład teraz przez wakacje wiadomo, rano owsianka, potem jakiś serek wiejski po siłowni ze dwa bananki na obiad ryż i kurczak na wieczór ser biały (wiadomo dużo warzyw i sporo owoców w międzyczasie), a wróce do siebie to będę na przykład miał zajęcia od 7:30 do 19 wiec koło 20 pójdę na siłke i jak wróce to może po siłowni gainer byłby najlepszy żeby nie obżerać sie na noc? teraz chce z 6-8 tygodni robić masę, a na przykład cały dzień labolatoriów bez mozliwosci zjedzenia w miedzyczasie jest słabym rozwiązaniem :cry: nad białkiem też bym sie zastanowił jak coś. Jakie polecasz?

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

właśnie przez ostatni semestr jakieś pół roku miałem bardzo szalony tryb żywienia i troche poszło mi w bebech przy okazji masy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie wiesz co to jest tak, że na przykład teraz przez wakacje wiadomo, rano owsianka, potem jakiś serek wiejski po siłowni ze dwa bananki na obiad ryż i kurczak na wieczór ser biały (wiadomo dużo warzyw i sporo owoców w międzyczasie), a wróce do siebie to będę na przykład miał zajęcia od 7:30 do 19 wiec koło 20 pójdę na siłke i jak wróce to może po siłowni gainer byłby najlepszy żeby nie obżerać sie na noc? teraz chce z 6-8 tygodni robić masę, a na przykład cały dzień labolatoriów bez mozliwosci zjedzenia w miedzyczasie jest słabym rozwiązaniem :cry: nad białkiem też bym sie zastanowił jak coś. Jakie polecasz?

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

właśnie przez ostatni semestr jakieś pół roku miałem bardzo szalony tryb żywienia i troche poszło mi w bebech przy okazji masy :decayed:

Gainer tak samo Ciebie zaleje jak obżeranie się na noc :kwasny: Lepiej białko po treningu, później do godziny czasu jakiś posiłek z białkiem (np. sałatka z kurczakiem, chudy twaróg czy same białka jajek) i przed spaniem też bym jeszcze białko zarzucił :wink:

Co do białek to kupuj hamerykańskie produkcje. Nasze polskie mocno odstają a cenowo podobnie to wychodzi.

Ja przez wakacje zjadłem:

Pharma Freak-Protein Freak (bardzo smaczne i super rozpuszczalność)

Inner Armour-Nitro Peak (równie smaczne i to samo z rozpuszczalnością)

Czeka na mnie nowa puszka Sci Tec-100% Whey Protein :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad białkiem też bym sie zastanowił jak coś. Jakie polecasz?

Z białek to:

GASPARI NUTIRION MyoFusion,

HI TEC HI ANABOL PROTEIN,

syntrax matrix,

FA Whey

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nad białkiem też bym sie zastanowił jak coś. Jakie polecasz?

Z białek to:

GASPARI NUTIRION MyoFusion,

HI TEC HI ANABOL PROTEIN,

syntrax matrix,

FA Whey

Hi Tec ma białko sojowe :facepalm:

FA ma mało procentowo ale za to smaki rewelacyjne. Jednak z FA brałbym GOLD, więcej białka na porcję.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

---------- Post dopisany 22-08-2013 at 22:33 ---------- Poprzedni post napisany 21-08-2013 at 09:19 ----------

Białko Scitec 100% Whey o smaku bananowym zdecydowanie odradzam. Smak może trochę przypomina banana. Mega słodki aż za bardzo i czuć chemię :wallbash:

Może inne smaki mają lepsze.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera i sam już nie wiem co zamówić :decayed: wziąłbym wszystko :polew:

leże 4 dzień plackiem chory jak cholera i tylko czuje jak masa schodzi :cry:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Trener mi wmaiwa tego gainera

a teraz przy wzroście 186cm mam 84 kg wagi :decayed:

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:14 ----------

Pharma Freak-Protein Freak

Inner Armour-Nitro Peak

GASPARI NUTIRION MyoFusion,

syntrax matrix,

te produkty przechodza dalej ale co wybrać :eusathink: ciężko tak po pierwsze coś kupić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko to jeden uj :wink:

Ostatnio znajomek zachwalał białko z firmy Optimum czy jakoś tak.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jem te białko i złego słowa nie powiem, białko jak białko - napewno Cię nie będzie klepać jak kreta, spalacz czy boster przedtreningowy.

Apropo treningów - jaką macie kolejność żarcia po treningu siłowym czy aerobach?

Ja pije sok owocowy 100%, ok 10 minut i porcje białka, potem spokojnie robię żarcie - ok 40 min - mięcho i ryż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...