Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Vanilla i Czekolada od Dymatize np Elite Gainer zalane mlekiem smakuje :kox:

Zdecydowanie lepszy od Nesquicka Nestle :wink: a Vanilla :slina: szkoda ze nie mozna 10x dziennie :slina:

Jestem bardzooo zadowolony :kox: swietnie sie miesza, 0 piany :wink:, smakuje ahhhhhhh :decayed: delikatny dla zoladka :wink: i co najwazniejsze tip top jakosc.

ps. w PL sa jeszcze lepsze ceny :wink: WARTO !!!

284 ZŁ ? Dymatize Elite MASS - 4,5kg SKLEP ? Ekspresowa Wysyłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz może "jakościowo" odżywki są podobne (chociaż wg mnie w amerykańcach musi być coś niedozwolonego) to takie szczegóły niestety pokazują, że większość polskich firm jedzie jak najtańszym kosztem :facepalm:

A gdy mam do wyboru coś dobrego zagranicznego i niedobrego polskiego to wybór jest prosty.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Pamiętaj że wszystkie odżywki wpuszczane na rynek muszą mieć pewne atesty. Ileś tam lat do tyłu była afera z firmą Olimp którą zamieciono pod dywan. Jak dobrze pamiętam kilku sportowców wysokiej klasy używając olimpa wpadło na kontroli antydopingowej.

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siłuję się juz z żelastwem 7lat i jak do tej pory najlepsze białko jakie miałem to było Met-Rx Supreme Whey.

Smak dobry, na rozpuszczalność nigdy nie narzekałem no i się nie pieniło.

A ostatnio miałem okazję spróbować polecane przez wiele osób białko SYNTRAX MATRIX bananowe no i się przejechałem. Nie dosc że robiły się grudki to jescze po wymieszaniu musialem czekac kilka min zeby opadło 10cm piany :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Met-Rx Supreme Whey - MET-Rx Supreme Whey 2.2kg - Ł44.95 - Supplement Centre

1 miarka 28g

Total Calories: 113

Protein: 20g

Total Carbohydrates: 3.5g

-Sugars: 1.3g

-Dietary Fiber: 0.7g

Fat: 2.2g

-Saturates: 1.8g

Cholesterol: ???

Sodium: 0.0g

Dymatize ISO 100 Hydrolyzed - Dymatize Iso 100 2.2kg - Ł65.99 - Supplement Centre

wypada zdecydowanie lepiej :wink: a co do smaku, rozpuszczalnosci i piany pisalem wyzej.

1 miarka 28g

Total Calories: 106

Protein: 25g

Total Carbohydrates: 0g

Sugars: 0g

Dietary Fiber: 0g

Fat: 0g

Saturates: 0g

Trans Fat: 0g

Cholesterol: 0mg

Sodium: 50mg

nikt jej jeszcze nie testowal ? uprawiam rozne sporty i bywam na silowni :decayed: wiec moge sie mylic ale to jest chyba topowe bialko na rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem takie białko 38 ZŁ ? KFD 100 % Whey Protein SKLEP ? Ekspresowa Wysyłka i naprawdę polecam.Zarówno z wodą jak i z mlekiem super smakuje (piernik i kokos),zero grudek.

Kupiłem też BCAA BSN 74 ZŁ ? BSN Amino X 435g SKLEP ? Ekspresowa Wysyłka (zielone jabłuszko),które ktoś wcześniej polecał i też dobre w smaku oraz kreatynka Universal.W sklepie mam zniżki więc taniej mnie wychodzi i odbiór osobisty.Zobaczymy jaki efekt bedzie po miesiącu:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio zakupiłem takie białko 38 ZŁ ? KFD 100 % Whey Protein SKLEP ? Ekspresowa Wysyłka i naprawdę polecam.Zarówno z wodą jak i z mlekiem super smakuje (piernik i kokos),zero grudek.

Kupiłem też BCAA BSN 74 ZŁ ? BSN Amino X 435g SKLEP ? Ekspresowa Wysyłka (zielone jabłuszko),które ktoś wcześniej polecał i też dobre w smaku oraz kreatynka Universal.W sklepie mam zniżki więc taniej mnie wychodzi i odbiór osobisty.Zobaczymy jaki efekt bedzie po miesiącu:naughty:

Jak dla mnie białka KFD nr.1, proporcja ceny do jakości na duuży plus :thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Panowie :hi:

Możecie polecić jakieś domowy zestaw ćwiczeń na rozbudowę barków?

Chciałbym troszke poprawic swoją sylwetkę u góry i nie wiem co byłoby najlepsze..

Hantli żadnych w domu nie mam, więc jeśli możecie polecić jakiś dobry zestaw to również poproszę.

Dzięki :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak Piotrek pisze. Bierzesz coś w przedziale 5-10 kg i możesz zrobić wszystkie ćwiczenia na barki. Od unoszenia przodem, poprzez unoszenia w bok, unoszenia w tył, wyciskanie znad głowy, dociąganie do brody. Jest tego naprawdę sporo :wink:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A polecacie jakiś zestaw z allegro + jakieś rękawice?

Z tego co słyszałem najlepiej opłaca się nabywać właśnie przez internet.

Sorry za takie laickie pytania, ale jestem świeży w temacie :wink:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bierz tylko i wyłącznie żeliwne. Nie baw się w tańszy badziew typu guma czy wypełniony plastik.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... wlasnie szukam posredniego rozwiazania :decayed: ze wzgledu na to, ze bywam :grin: na silowni :wink: ktora laweczke do cwiczen w domu polecacie ?

Najlepiej aby sie skladala i zdecydowanie wytrzymala przynajmniej :whistling:180kg +

ps. cena mniej istotna... tak do 1500zl :wink: moge kupic uzywany caly zestaw multi gym po tzw. likwidacji silowni ale gdzie go postawie :doh: nie mam juz tyle miejsca :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz tyle wydać to szukaj czegoś wielozadaniowego :wink:

I albo uderzaj w dobre, znane firmy jak Kettler albo właśnie coś z używek.

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...