Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

:bry: Panowie wszystkich kulturystów i nie tylko :decayed: mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :embarrassed:

ja w zeszły poniedziałek po miesiącu robienia brzuszków (efektów prawie nie zauważyłem, no moźe minimalne, ale zdecydowanie za małe) zapisałem się na siłownię :>

treningi ustaliłem sobie 3 x w tygodniu w pon., śr., pt. ( plecy, nogi, biceps, triceps, klatka po raz w tygodniu), a brzuch za każdym razem , na każdym treningu dodatkowo bieżnia ( na początek 20 -25 minut biegu ok 7km/h ) , a po każdym treningu 15 minut sauny + zimny prysznic :kox:

moim celem jest na początku bardziej złapanie formy i redukcja tłuszczyku na brzuchu niż czegokolwiek innego, dlatego największą wagę przykładam właśnie do ćwiczeń mających na celu to o czym przed chwilą wspomniałem :cool1:

macie jakieś wskazówki dla nowicjusza w temacie ? :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

macie jakieś wskazówki dla nowicjusza w temacie ? :wink4

tonę koksu jak na początek :naughty:

ja tam ćwiczę trochę i nie jest źle :cool1:

tak myślę , że może by wrzucać swoje fotki + opis kuracji :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie jakieś wskazówki dla nowicjusza w temacie ? :wink4

tak myślę , że może by wrzucać swoje fotki

jak chcesz sobie zobaczyć teraz mój brzuch to wpisz sobie w grafice google " mięsień piwny" :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filip1001 oczywiście to tylko moje zdanie ... Witam jeśli chodzi o treningi to dobrze masz ułożone 3 razy w tyg bo mięśnie muszą się regenerować ... Diety ja akurat nie używam i nie będę ożywać więc twoja sprawa diety na pewno pomagają. czytałem kiedys o takiej odżywce na allegro w HMB w płynie na rzeźbę niby była dobra bo mój kumpel ją brał ....a jeśli o rodzaje treningów to już twoja sprawa ja sobie sam układałem....[br]Dopisany: 12 Styczeń 2012, 21:46_________________________________________________oglądaj nie ma lipy Robert dobrze tłumaczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HMB

hmb to kupa :thumbdown: udowodniono ze nie wplywa na redukcje :wink4:

a co wpływa :naughty:

dobra dieta, trening i aeroby :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również zaczynam wycinkę od przyszłego tygodnia, z tym że ja nie będę zmieniał diety, jedynie obetnę tylko troszkę ww, a zaczynam robić aeroby na początku 2 po tygodniu 3 a później 4x w tyg po 40min - skakanka. Cel - zmniejszyć BF

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pochwalcie się trochę Waszymi aerobami :wink4:

ja powiem Wam, że zapisałem się na siłkę bo wiem, że jak już pójdę to będę tam ćwiczył, a domu nie mam takiej motywacji... brzuszki to był max na dłuższy czas... ale one nie wystarczyły...

a co do jedzenia to zgadzacie się z tym, że po prostu jeść mało ? czy niekoniecznie mało ale odpowiednich produktów ? i co dokładniej?

ja w ramach diety ostatnio ograniczyłem napoje gazowane, pieczywo białe zamienione na razowe..... a jak ktoś mi zaczyna tłumaczyć o węglowodanach, cukrach, białkach to w o gólę "widzę ciemność" bo nie wiem OCB ;(

najgorsze jest to, że wiele rzeczy to dla mnie pewna nowość ( chociażby te zmiany nawyków żywieniowych ) i nie koniecznie wiem jakie będą tego efekty, a nic tak nie motywuje jak właśnie one.... :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśnie rzecz w tym aby nie jeść mało. 5 posiłków wartościowych, większa podaż białka, mniejsza ww i t. W innym przypadku obniżając znacznie ilość spożywanych kalorii spalisz z tłuszczem mięśnie, a przecież nie o to chodzi. To nie takie proste jak by się mogło wydawać. Poczytaj sobie w necie o dietach redukcyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Panowie wszystkich kulturystów i nie tylko :decayed: mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :embarrassed:

ja w zeszły poniedziałek po miesiącu robienia brzuszków (efektów prawie nie zauważyłem, no moźe minimalne, ale zdecydowanie za małe) zapisałem się na siłownię :>

treningi ustaliłem sobie 3 x w tygodniu w pon., śr., pt. ( plecy, nogi, biceps, triceps, klatka po raz w tygodniu), a brzuch za każdym razem , na każdym treningu dodatkowo bieżnia ( na początek 20 -25 minut biegu ok 7km/h ) , a po każdym treningu 15 minut sauny + zimny prysznic :kox:

moim celem jest na początku bardziej złapanie formy i redukcja tłuszczyku na brzuchu niż czegokolwiek innego, dlatego największą wagę przykładam właśnie do ćwiczeń mających na celu to o czym przed chwilą wspomniałem :cool1:

macie jakieś wskazówki dla nowicjusza w temacie ? :wink4:

Barki masz tak duze ze nie trzeba robic?? :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:bry: Panowie wszystkich kulturystów i nie tylko :decayed: mam nadzieję, że przyjmiecie mnie do swojego grona :embarrassed:

ja w zeszły poniedziałek po miesiącu robienia brzuszków (efektów prawie nie zauważyłem, no moźe minimalne, ale zdecydowanie za małe) zapisałem się na siłownię :>

treningi ustaliłem sobie 3 x w tygodniu w pon., śr., pt. ( plecy, nogi, biceps, triceps, klatka po raz w tygodniu), a brzuch za każdym razem , na każdym treningu dodatkowo bieżnia ( na początek 20 -25 minut biegu ok 7km/h ) , a po każdym treningu 15 minut sauny + zimny prysznic :kox:

moim celem jest na początku bardziej złapanie formy i redukcja tłuszczyku na brzuchu niż czegokolwiek innego, dlatego największą wagę przykładam właśnie do ćwiczeń mających na celu to o czym przed chwilą wspomniałem :cool1:

macie jakieś wskazówki dla nowicjusza w temacie ? :wink4:

Barki masz tak duze ze nie trzeba robic?? :tongue4:

jak na zlocie w BT w marcu usłyszysz, że wyjmują drzwi z futryn w wejściu głównym to wiedz, że ja nadjeżdzam :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym ale taki wyjazd dla mnie to około 2k zł :cool1: a biednego studencika któremu już nawet na mody brakuje to nie stać :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja za***iście skończyłem zeszły rok ;) udało mi sie pobić własny rekord i podniosłem 90kg na klate na raz

potem zrobiłem 3 pełne serie po 8 powtórzeń 75kg :naughty:

no i k**wa od 1ego leże na angine w łóżku k**wa jego zaje***a w du*e MAĆ :wallbash:

wiem , że pewnie dla większości to nie jest specjalny wyczyn , ale waże ~70kg przy wzroście 178cm :wink4:

i jak pomyśle , że po tej chorobie wróce do 60ki pewnie na serie ;( ;( ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...