Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Znana dobra firma, przyznam że nie stosowałem od nich białka ale inne produkty owszem i byłem zadowolony. Z białek to tylko z Olimpu korzystam :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kupiłem dzis dwa produkty kreatyne i przedtreningówke jak to brac najlepiej i co o tym myślicie ?

2348241706

2329124545

miałem miesiąc przerwy od przedtreningówki a kreatyny nie brałem juz ze 3 lata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od miesiąca mam przerwę od siłowni, a od 3 tygodni odczuwam straszny ból w dolnej części pleców, maści pomagają na trochę ale zaraz ból wraca, teraz nawet nie myślę o siłowni, chyba wybiorę się do lekarza :kwasny: Od czego to może być?
u mnie po takiej akcji wyszła dyskopatia...teraz tylko podciąganie na drążku,pompki,rower i MMA
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z Anapolonem brał ktoś to z was ten środek .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o takim shake'u na masę (wzięte z gazetki Men's Health):

350 ml chudego mleka, 240 g jogurtu naturalnego, 1 banan, 50 g płatków owsianych, 1 łyżka masła orzechowego, 1 łyżka siemienia lnianego

W gazetce opisane jako napój białkowy ale chyba bardziej jest węglowodanowy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MH to taka "Pani domu" / "plotkara" dla samców....

wpisz powyższe składniki do dowolnego kalkulatora dietetycznego to zobaczysz jaką bombę węglowodanowo-kaloryczną nazywają napojem białkowym... ten shake ma chyba na celu sporo podbić ilość spożywanych kalorii w "ogólnej całodniowej" statystyce.

Osobiście też nie uznaje mleka jako składnika diety - okazjonalnie...ok, ale regularne spożywanie ze względu na spore ilości laktozy odpuszczam (pomimo tego że ma relatywnie niski IG - bodaj poniżej 60), to z wlasnych obserwacji zauważyłem, że przy dodatnim bilansie kalorycznym bardzo szybko można się zatłuścić - a nie o tłuszcz na masówce chodzi... true?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kupiłem dzis dwa produkty kreatyne i przedtreningówke jak to brac najlepiej i co o tym myślicie ?

http://img03.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/48/24/17/2348241706

http://img19.allegroimg.pl/photos/oryginal/23/29/12/45/2329124545

miałem miesiąc przerwy od przedtreningówki a kreatyny nie brałem juz ze 3 lata.

rano kreatyna na pusty zoladek , przedtreningowka przed treningiem najlepiej jakbys jadl ostatni raz 2 h przed treningiem bo to lepiej dziala na pusty ż żołądek a kreatyna po treningu odrazu a pozniej 30 min najlepiej gainer bo posilek typu ryz kurczak duzo wolniej dostarcza glikoken i wegle niz gainer,ogolnie jest tak zwane okno anaboliczne po treningu okolo 3-4 godzin gdzie organizm potrzebuje duzo bialka,weglowodanow witamin i duzo potrafi przyswoic,w dni wolne od treningu kreatyna rano i w ciagu dnia pomiedzy posilkami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z Anapolonem brał ktoś to z was ten środek .....

nie,nikt tutaj nie jest idota zeby to brac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MH to taka "Pani domu" / "plotkara" dla samców....

wpisz powyższe składniki do dowolnego kalkulatora dietetycznego to zobaczysz jaką bombę węglowodanowo-kaloryczną nazywają napojem białkowym... ten shake ma chyba na celu sporo podbić ilość spożywanych kalorii w "ogólnej całodniowej" statystyce.

Osobiście też nie uznaje mleka jako składnika diety - okazjonalnie...ok, ale regularne spożywanie ze względu na spore ilości laktozy odpuszczam (pomimo tego że ma relatywnie niski IG - bodaj poniżej 60), to z wlasnych obserwacji zauważyłem, że przy dodatnim bilansie kalorycznym bardzo szybko można się zatłuścić - a nie o tłuszcz na masówce chodzi... true?

No właśnie jak dla mnie to też bomba węglowodanowa :decayed: A jakiego szejka możecie polecić, żeby małym kosztem zrobić masę? Tak żeby rano lub popołudniu można sobie zmiksować i wypić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rano na "posniadaniowe" dobicie proponowal bym np

twaróg

platki owsiane

orzechy wloskie+laskowe

rodzynki

jog naturalny dla poprawienia konsystencji

2-3 łyżki kakao

jak będzie niesłodko, a lubisz to troche miodu i powinno być ok

a w ciagu dnia to najlepiej sobie gotować kure i wcinac z kaszą gryczaną/jęczmienną (na zmianę) i np pomidorem/ogórkiem (nie łączyć tych warzyw bo surowy ogórek zawiera enzym askorbinowy, a ten z kolei rozkłada wit. C z pomidorów -swoją drogą, problem ten rozwiązuje kiszenie ogórków ;) )

edit

fajna opcja to dobijanie do takich papek porcji białka - może być najtanszy koncentrat WPC80 - ostrovia - polecam neutralny smak, bo i tak jest niesmaczny :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki David tak własnie stosuje :wink: tylko w dni nietreningowe raz dziennie kreatyne na czczo biore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez sadze ze to nie ma sensu jedna tab anap.zawiera 50 mg a meta 1 tab 5 mg .....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o takim shake'u na masę (wzięte z gazetki Men's Health):

350 ml chudego mleka, 240 g jogurtu naturalnego, 1 banan, 50 g płatków owsianych, 1 łyżka masła orzechowego, 1 łyżka siemienia lnianego

W gazetce opisane jako napój białkowy ale chyba bardziej jest węglowodanowy?

Nie bierz wszystkiego, co tam piszą do serca. W jednym numerze pisało o zdrowych produktach i o tym, z czym warto je jeść. No i przy jednym z produktów napisali, że warto go jeść z... PIZZĄ. Świetnie, szczególnie jak ktoś jest na redukcji. :D

Poczytaj KFD i SFD, tam masa ludzi z wieloletnim bagażem doświadczenia pisze. W dodatku to są fora, więc możesz też o coś zawsze zapytać, jeśli nie znajdziesz.

Przykładowo:

http://www.sfd.pl/Jak_przyrz%C4%85dza%C4%87_shake_i_i_dieta-t71723.html

http://www.sfd.pl/Domowe_Shake_proteinowy.-t730504.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z Anapolonem brał ktoś to z was ten środek .....

nie bierz tego bo ci nery siada!! pozatym stosowanie "antka" jako samego srodka jest bezcelowa a pozatym przyrosty sa duze nawet b.duze ale z tego moze ci zostanie tylko 10% i do tego takie skutki uboczne ze sie nie podniesiesz he mam kumpla co to ladowal ale od niego zaczyna

1-6antek

7-12 prolo

13-23- deca

24-30- wino

31-33 - clen

odblok itd

ale w praktyce wyszlo to tak ze malo nie odejchal juz na antku sikal na brazowo gosc w szpitalu maly jego po odstawieniu wogule sie nie podnosil i gosc do szpitala musial isc ale cykl po wyjsciu skonczyl hahah dobry gosc po cyklu podniosl 200kg a przed podnosil 80 a waga startowa to 85 a na koncu cyklu 110 he przestal ladowac sterydy i teraz wazy 90kg i ledwo 120 podnosi

---------- Post dopisany at 12:37 ---------- Poprzedni post napisany at 12:37 ----------

Mam pytanie związane z Anapolonem brał ktoś to z was ten środek .....

nie bierz tego bo ci nery siada!! pozatym stosowanie "antka" jako samego srodka jest bezcelowa a pozatym przyrosty sa duze nawet b.duze ale z tego moze ci zostanie tylko 10% i do tego takie skutki uboczne ze sie nie podniesiesz he mam kumpla co to ladowal ale od niego zaczyna

1-6antek

7-12 prolo

13-23- deca

24-30- wino

31-33 - clen

odblok itd

ale w praktyce wyszlo to tak ze malo nie odejchal juz na antku sikal na brazowo gosc w szpitalu maly jego po odstawieniu wogule sie nie podnosil i gosc do szpitala musial isc ale cykl po wyjsciu skonczyl hahah dobry gosc po cyklu podniosl 200kg a przed podnosil 80 a waga startowa to 85 a na koncu cyklu 110 he przestal ladowac sterydy i teraz wazy 90kg i ledwo 120 podnosi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie związane z Anapolonem brał ktoś to z was ten środek .....

nie,nikt tutaj nie jest idota zeby to brac

Kiedyś jak już nam wódka się skończyła i piwo to kolega wyciągnął Napoleona,ale walił denaturatem i już więcej go nie brałem.No też nie polecam.

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:29 ----------

Krupnik,wyborowa tak,anapoleo nie.

---------- Post dopisany at 14:31 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

Krupnik,wyborowa tak,anapoleo nie.

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:31 ----------

napoleon;<

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

napoleon;<

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:32 ----------

Panowie co sądzicie o takim shake'u na masę (wzięte z gazetki Men's Health):

350 ml chudego mleka, 240 g jogurtu naturalnego, 1 banan, 50 g płatków owsianych, 1 łyżka masła orzechowego, 1 łyżka siemienia lnianego

W gazetce opisane jako napój białkowy ale chyba bardziej jest węglowodanowy?

Szejk jak szejk,dla mnie to żadna bomba kaloryczna.Po ile tysięcy wy jadacie dziennie?? Co innego jak ktoś się suplemętuje i ma flaki i receptory zażużlone.Poprostu przemiana kiepska,a gówna blade(wątroba jak u żula).Mleka unikają koledzy od kreatyny,nawyk pozostaje.Jeśli zawsze piłeś mleko to pij dalej.Jeśli nigdy nie lubiłeś to znaczy że ci do szczęścia nie potrzebne,taka grupa krwi i kuniec.Ja pije,najchętniej kozie.

---------- Post dopisany at 14:49 ---------- Poprzedni post napisany at 14:49 ----------

Panowie co sądzicie o takim shake'u na masę (wzięte z gazetki Men's Health):

350 ml chudego mleka, 240 g jogurtu naturalnego, 1 banan, 50 g płatków owsianych, 1 łyżka masła orzechowego, 1 łyżka siemienia lnianego

W gazetce opisane jako napój białkowy ale chyba bardziej jest węglowodanowy?

Szejk jak szejk,dla mnie to żadna bomba kaloryczna.Po ile tysięcy wy jadacie dziennie?? Co innego jak ktoś się suplemętuje i ma flaki i receptory zażużlone.Poprostu przemiana kiepska,a gówna blade(wątroba jak u żula).Mleka unikają koledzy od kreatyny,nawyk pozostaje.Jeśli zawsze piłeś mleko to pij dalej.Jeśli nigdy nie lubiłeś to znaczy że ci do szczęścia nie potrzebne,taka grupa krwi i kuniec.Ja pije,najchętniej kozie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

meta to najtanszy syf dla małolatów zastanów sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak chodzi o metke to sama tez szkoda sie truc poza tym malo ci da ona solo i wszystko zjedzie laczy sie z testo prolo 10strzalow i 200 mety na poczatek ale ja osobiscie wolal bym propa na pierwszy raz tylko tam co drugi dzien ladujesz i d*pa pokluta haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...