Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Obecnie przerabiam standardowy split 3 x tyg i chce przejśc na Push/Pull/Legs. Robić jakąś przerwe i ile?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Pany... można łączyć bcaa + przedtreningówka w jednym szejku przed siłką? Czy trzeba brać oddzielnie w jakiś odstępach czasowych?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a ja z innej beczki czy kreatyna może mieć wpływ na podwyższenie poziomu bilirubiny w wątrobie ? robiłem badania i wszystko w normie krew mocz ok tylko próby wątrobowe bilirubina wyszła za wysoka i zastanawiam się od czego ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany a ja z innej beczki czy kreatyna może mieć wpływ na podwyższenie poziomu bilirubiny w wątrobie ? robiłem badania i wszystko w normie krew mocz ok tylko próby wątrobowe bilirubina wyszła za wysoka i zastanawiam się od czego ?

Zależy jakie dawki trzaskałeś,być jest to wrodzona bilirubinemia ,poczytaj o tym trochę.

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:56 ----------

Pany... można łączyć bcaa + przedtreningówka w jednym szejku przed siłką? Czy trzeba brać oddzielnie w jakiś odstępach czasowych?

Możesz pić wszystko w jednym szejku.

---------- Post dopisany at 21:59 ---------- Poprzedni post napisany at 21:58 ----------

Obecnie przerabiam standardowy split 3 x tyg i chce przejśc na Push/Pull/Legs. Robić jakąś przerwe i ile?

Możesz zrobić sobie luzniejsze treningu lub po prostu tydzień offu.

---------- Post dopisany at 22:00 ---------- Poprzedni post napisany at 21:59 ----------

Wrzucę coś aktualnego, wrzucajcie też swoje aktualne fotki a nie zamulajcie

http://img19.imageshack.us/img19/4590/76687344.jpg

http://img262.imageshack.us/img262/1396/80565290.jpg

nex ładnie ci idzie , stosujesz jakąś formę diety? Do mnie coraz bardzie dociera że bez niej to nie ma sensu. Fotki po treningu? W środę wrzucie swoje, choć trochę wstydzę się brzucha.

No niestety dieta to podstawa i każdy pózniej lub wczesniej zdaje sobie z tego sprawę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nex graty formy , ja wróciłem po miesięcznej przerwie i juz dochodze do siebie po mału :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że mam zespół jelita wrażliwego (nie będę opisywał czym się to przejawia) i to blokuje trochę mój rozwój na siłowni :/ Ćwiczę dobrze, jem 5 razy dziennie, w tym dwa obiady i płatki owsiane na śniadanie, a dalej wyglądam jak za przeproszeniem piz*a podwórkowa :facepalm:

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje, że mam zespół jelita wrażliwego (nie będę opisywał czym się to przejawia) i to blokuje trochę mój rozwój na siłowni :/ Ćwiczę dobrze, jem 5 razy dziennie, w tym dwa obiady i płatki owsiane na śniadanie, a dalej wyglądam jak za przeproszeniem piz*a podwórkowa :facepalm:

wysłane z kalkukatora SGS3

Genetyka też odgrywa dużą rolę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale chyba nie mam jakiejs zwalonej genetyki albo nie az tak bardzo :) Po prostu przez ten zespol wszystkie wartosci odzywcze nie sa wchlaniane tak jak powinny byc, bo po ok 10-15 min po kazdym posilku lece na kibel :/

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzieland, jak masz ochote to odezwij sie na PW to pogadam na temat Twojej choroby bo od dwóch - trzech lat jestem w tym temacie :kwasny: I rzeczywiście siła poszła w góre, a masa nadal lipa. Ale ja takich problemów nie mam. Od czego są lekarstwa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopy, coś skutecznego na apetyt ? Muszę do lata złapać z 8 kg. Sylwetka jest ale "mocy" brak :decayed:

Meta

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peritol,Cytropepsin,Megace syropki na poprawę apetytu.

wysłane za pomocą tapki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Peritol,Cytropepsin,Megace syropki na poprawę apetytu.

wysłane za pomocą tapki

O pepsynach cos kiedys czytalem ale nie wiedzialem ze powiekszaja apetyt

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://s7.postimage.org/4rqpodd9z/Schowek01.jpg

oto moje, słabe .....wiem konieczna redukcja, ale jeść lubię tak samo jak bzykać

Dobrze jest :thumbsup:

wysłane z kalkukatora SGS3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie... jest moc :decayed: ważne że nie masz dużego szamba (czyt. brzucha) :decayed: bf wysokie ale w końcu nie jesteś pro :thumbup1:

Jaka waga i wzrost?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

112kg/183cm.......pracuję nad dietą ale mam za słabą wolę tydzień się spinam i nie jem byle czego, a później pękam i zamawiam pizzę 50cm i tak w koło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

112kg/183cm.......pracuję nad dietą ale mam za słabą wolę tydzień się spinam i nie jem byle czego, a później pękam i zamawiam pizzę 50cm i tak w koło

To Ja przy tym wzroście mam teraz równą setkę obecnie :whistling:

Nie odcinaj sobie żarcia tak z dnia na dzień, stopniowo ucinaj niepotrzebne. Np najpierw odstaw słodycze, później coraz mniej cukru do kawy/herbaty itd.

btw dzisiaj miałem taką ochotę sobie dać na treningu...że aż się porzygałem na koniec :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...