Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hej mógłby ktoś podać przykładowy plan treningowy jakim ćwiczy? Ale bez nóg bo mam problem ze stawami:wink:, 3 lub 4 dniowy;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mógłby ktoś podać przykładowy plan treningowy jakim ćwiczy? Ale bez nóg bo mam problem ze stawami:wink:, 3 lub 4 dniowy;p

A co Ty, " więzienny paker"?

Jeśli masz problemy ze stawami to lepiej się nimi zajmij. A jeśli już wiesz że masz takie problemy to górnej połowie ciała to nie przeszkadza?

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszperaj troche na początkowych stronach, bo paru ludzi w tym ja wrzucało tutaj swoje plany :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jesli o przed treningówki to bralem saw'a od trec'a. fajnie kopało :D

dzieki za sugestie, to ktore z ww mam sobie wybrac? czym sie róznia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://img850.imageshack.us/img850/8002/51b62b7295b5e.jpg

:grin:

Patryk, Ty chcesz być jeszcze większy ? :kox:

KUwa trzeba rosnąć to z tymi motylami mnie rozwalilo mistrzu szkoda ze w audiku coraz miej miejsca sie robi :D

niKT NIE DORADZIŁ mi z tymi odżywkami ale zakupiłem z ciekawości koszty duże białko pyszne kreta tez dobra

---------- Post dopisany at 22:09 ---------- Poprzedni post napisany at 22:08 ----------

jozek726 ty też napierdzielasz na siłowni

co tam ostatnio zacząłem napierdzielać:decayed: na początek gubię tłuszcz, robię trochę rzeźbę a potem będę rósł :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jozek726

WAŻNE ZE MASZ WYTYCZONY SOBIE PLAN DZIAŁANIA TO JEST WAŻNE

TRZYMAM KCIUKI I ŻYCZĘ BYŚ WYTRZYMAŁ JAK NAJDŁUŻEJ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co tam ostatnio zacząłem napierdzielać:decayed: na początek gubię tłuszcz, robię trochę rzeźbę a potem będę rósł :decayed:

ja ćwiczę od września zeszłego roku i najpierw zacząłem ciężkie siłowe i masowe treningi, wiosną tego roku redukcja i teraz znowu na masie jestem :decayed: Zacząłem tak żeby na początku mięśnia złapać, dopiero redukcja :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy od kiedy siedze na forum tylko trwają rozmowy na temat odzywek itp. Nikt nie chwali się swoim planem ćwiczeń nikt nie potrzebuje modyfikacji?

Dzisiaj mija mój drugi tydzień od kiedy połączyłem z siłownią bieganie. Wysiłek niesamowity, gdyż biegam bezpośrednio po siłowni, bez żadnej przerwy. NIe sa to wyczynowe biegi, gdyż tak ok 15 minut, ale daje w kość. Chcę zrzucić trochę masy i oczywiście brzuszek. Ktoś łączył takie treningi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy od kiedy siedze na forum tylko trwają rozmowy na temat odzywek itp. Nikt nie chwali się swoim planem ćwiczeń nikt nie potrzebuje modyfikacji?

Dzisiaj mija mój drugi tydzień od kiedy połączyłem z siłownią bieganie. Wysiłek niesamowity, gdyż biegam bezpośrednio po siłowni, bez żadnej przerwy. NIe sa to wyczynowe biegi, gdyż tak ok 15 minut, ale daje w kość. Chcę zrzucić trochę masy i oczywiście brzuszek. Ktoś łączył takie treningi?

Pamiętaj o bcaa przed bieganiem bo popalisz mięśnie.

Ja teraz robię tak intensywny trening że na bieganie nie mam już najzwyczajniej w świecie sił. Jako motywator mam kumpla i Napalm z FA :wink:

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na siłownię chodzę o kilku lat i jeszcze nigdy niczego nie brałem, nawet żadnych suplementów i nie mam zamiaru. Pełna lodówka i pomysłowość to podstawa :)

Niby bardzo wskazane jest max 20 minut biegania po siłowni, aby zastąpić aeroby. Ćwiczę na siłowni 4 razy w tygodniu, a biegać planuję trzy razy. Zobaczymy co z tego da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze po silowni jezdze na rowerze 3x w tygodniu po 15minut , wlasnie dlatego zeby zgubic brzuch, do tego zawsze wieczorem areoby na brzuch;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pomaga, gdyż jest to trening praktycznie bez przerwy (siłownia+bieganie)= dużo czasu ciągłego treningu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pomaga, gdyż jest to trening praktycznie bez przerwy (siłownia+bieganie)= dużo czasu ciągłego treningu.

Według mnie za dużo :wink: Bez bcaa to palisz bez sensu mięśnie :whistling:

Ale to tylko moje zdanie. Ja robię na razie wielką serię z 90 s przerwami i po tym już aerobów nie potrzebuję. Jak mierzyłem tętno to cały czas powyżej 130 :wink:

Wysłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę na siłownię 4 razy w tygodniu po ok 30-40 minut. Są to niesamowicie intensywne minuty i 15 minut biegania nie spala mi mięśni. Bynajmniej ja tak myślę. Nie ukrywam, że nie wiem co się dzieje z moją klatką. W kwietniu przed obroną pracy inżynierskiej nie trenowałem miesiąc i powróciłem na siłownie i oczywiście był spadek, ale nie mogę nadrobić tylko klatki i za każdym razem czuję dnia następnego ból. Nieustannie ćwiczę z dużo mniejszymi ciężarami niż przed przerwą i zero poprawy. Może przez te upały? Nie wiem. Najważniejsze to teraz dla mnie zgubić brzuch i utrzymać taki stan do końca życia :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...