Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Siłownia


Coleman

Rekomendowane odpowiedzi

Mam 104kg przy 183cm,przez ćwiczenia dla bab zrzuciłem 3kg w miesiąc, w łapie,czy siła na klatę jeszcze nie spada. Wiem,że na jednym cyklu nie spalę wszystkiego i trzeba będzie pójść na siłownię,ale myślę,że tak trzeba zacząć. Po za tym nie mam na celu budowania wielkie masy czy siły tylko być ciągle w formie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zmodyfikowałem swój trening:

Trening:

Przysiady ze sztangą 3x12 x 70kg

Martwy ciąg 3x12 x 70kg

Wyciskanie płasko 3s 12,12,8 x 50kg

Wyciskanie hantli siedząc nad głowę 2x12(hantle po 14kg)

Szrugsy hantlami 2x12(hantle po 28kg)

Prostowanie ramion na wyciągu 2x12(20kg)

Gryf łamany 2x12(30kg) lub krata(24kg)

Brzuch 3s

Po treningu 10-15 minut interwału

Trening ten wykonuję 3 razy w tygodniu do tego dorzucam 2 dni interwałów po 30-40 minut.

Moja waga aktualna to 97kg, wzrost 185cm. Wyliczyłem, że aby zrzucić trochę kg muszę przyjmować około 3200-3300 kalorii i tyle aktualnie przyjmuję.

Po trzech miesiącach moje wymiary zmieniły się następująco:

Uda z 67 na 63cm

Pas z 110 na 105cm

Klatka z 112 na 116

Bicepsy: prawy z 37 na 39, lewy z 35 na 38.

Wykonując ten plan z treningu na trening czuję przyrost siły. Ale czy teraz wszystko z nim dobrze jest?

Mam jeszcze jedno pytanie, kończy mi się białko. Do tej pory miałem to:

http://allegro.pl/ostrovit-wpc-80-eu-4-5kg-bialko-whey-protein-masa-i5707312046.htmli jestem z niego dość zadowolony

Ale teraz zastanawiam się co będzie lepsze, to co do tej pory było czy jedno z tych:

http://allegro.pl/hi-tec-protein-80-4-5kg-2x2250g-bialko-shaker-i5101673193.html

http://allegro.pl/hi-tec-anabol-protein-bialko-5x-1000g-shaker-5kg-i5692823418.html

Doradzicie coś? poza białkiem innych suplementów poza magnezem i witaminami nie przyjmuję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym dodał do treningu żołnierki w dropach 3-4 serie.
Oraz wiosłowanie sztangą/handlami

Siady robisz d*pą do ziemi ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A propo przysiadów. Już nie będę się rozwodził na temat technik i tego jak głęboko robić przysiad. Dodam jednak żeby nie robic pełnego wyprostowania nóg, tylko do 90%,( wtedy mięsień jest ciągle napięty, aż czuć palenie w nogach. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przysiadem to wiadoma sprawa, zeby nie robic przeprostu. Zreszta jak ze wszystkim chyba :)

Stale napiecie powinno byc ciagle. Oraz odpowiedni time under tension :)

Co do tego treningu tutaj. Dlaczego nie zwiekszasz obciazej tylko wszystko tym samym? Zmniejszajac ilosc powt nie mozesz dodac ciezaru?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bicki strasznie poleciały,moim zdaniem powinieneś wziąć sztangę prostą lub łamaną nachwytem,a klatkę na skośnej.

Zacząłem właśnie taki tryb tyle,że jadę wszystko po 30powtórzeń lub 30sekund,jak leci partia po partii,tak żeby było maks 25seri,2 czasem,trzy razy w tygodniu do tego rower i basen.

Wymiar spada tylko na brzuchu,a nogi nawet urosły, metabolizm się poprawił. Mam normalną dietę bez odżywek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przysiadem to wiadoma sprawa, zeby nie robic przeprostu. Zreszta jak ze wszystkim chyba :)

Stale napiecie powinno byc ciagle. Oraz odpowiedni time under tension :)

Co do tego treningu tutaj. Dlaczego nie zwiekszasz obciazej tylko wszystko tym samym? Zmniejszajac ilosc powt nie mozesz dodac ciezaru?

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Bo zwiększam z treningu na trening obciążenie(wartości podane były akurat dla ostatniego treningu)3 miechy temu startowałem z 40 kg w przysiadzie. Tak sobie akurat wymyśliłem że nie zwiększam z serii na serię tylko z treningu na trening

Bicki strasznie poleciały,moim zdaniem powinieneś wziąć sztangę prostą lub łamaną nachwytem,a klatkę na skośnej.

Zacząłem właśnie taki tryb tyle,że jadę wszystko po 30powtórzeń lub 30sekund,jak leci partia po partii,tak żeby było maks 25seri,2 czasem,trzy razy w tygodniu do tego rower i basen.

Wymiar spada tylko na brzuchu,a nogi nawet urosły, metabolizm się poprawił. Mam normalną dietę bez odżywek.

Bicki poleciały? Przyrost w prawym 2 cm a w lewym 3cm uważasz za regres? ;P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

racja,źle spojrzałem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie tylko że uginanie ramion ze sztanga nachwytem nie powinno wchodzić na bicki tylko na przedramie i ten miesien co jest tuz przy lokciu. Jesli czujecie bicka to robicie to ćwiczenie zle technicznie

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli uginasz ramiona ćwiczysz biceps,jeśli prostujesz triceps. Chodzi mi o to,że sztanga łamana pochwytem izoluje trening do samego bicka,a w połączeniu z modlitewnikiem buduje się ładny szczyt tego mięśnia.,Nachwyt angażuje więcej mięśni i buduje długi i szeroki biceps. Moim zdaniem lepsze ćwiczenie na początek,taki odpowiednik martwego ciągu,czy przysiadów,ze sztangą. Zaproponowałam je bo mylnie stwierdziłem,że kolega niema przyrostu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jak uwazasz ale wg mnie sztanga trzymana nachwytem to nie jest cwiczenia na bicka. A jak czujesz bicka to c**jowo to robisz po prostu

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ma nie czuć bicka jak ręka z ciężarem jest zginana a za to jednak biceps też odpowiada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezar masz ciagnac do gory palcami/dlonia a nie zginac bicepsem ;)

Tak jak pisalem nie ma to byc cwiczenie na biceps tylko na przedramie i miesien co jest pomiedzy lokciem a bicepsen

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziałem że i biceps się robi nachwytem ale dla mnie to bez sensu. Najlepsza prosta podchwytem, młotki i ostatnio na bramie do głowy z dwóch stron noi oczywiście na udzie ;)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciezar masz ciagnac do gory palcami/dlonia a nie zginac bicepsem ;)

Tak jak pisalem nie ma to byc cwiczenie na biceps tylko na przedramie i miesien co jest pomiedzy lokciem a bicepsen

Wysłane z mojego HUAWEI GRA-L09 przy użyciu Tapatalka

Chyba o całkiem innym ćwiczeniu myślimy :

http://www.korbel.com.pl/131-UGINANIE-RAMION-ZE-SZTANGA-NACHWYTEM-NA-8222MODLITEWNIKU8221-.html

Mówimy o uginaniu a nie o ćwiczeniu na przedramię, chyba że coś źle doczytałem[emoji14]

Edytowane przez Joziek79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie to,tyle, że w pozycji stojącej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja na bicka proponuje wyciąg górny na krótkim gryfie prostym, ławeczka 45 stopni i ściągamy uchwyt w kierunku czoła. Pompa max.. a jak się robi w dropach 3-4 serie to pali od kości :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...