Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] CB Radio i antena - jakie?


tomaszu

Rekomendowane odpowiedzi

za 89 zł nie kupisz ori Florydy tylko Sunker lub inna chińszczyzna i spisuje się dużo gorzej od oryginału.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

za 89 zł nie kupisz ori Florydy tylko Sunker lub inna chińszczyzna i spisuje się dużo gorzej od oryginału.

Grzegorzmen byłeś jakoś w sklepie ostatnio? :decayed:

PRESIDENT Florida Export - Mediaexpert.pl

co Ty na to ? :decayed:

Widziałem macałem President mejd in jurop

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki to ma zasięg? ze 2 km wyciąga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A żeby tylko.

Na poważnie florida potrafi zaskoczyć.

W przeciwieństwie do Missouri, która niczym nie zaskakuje na przykład :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo ja mam ml-kę presidenta i myślałem o czymś zgrabniejszym tylko żal mi zasięgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mlka musi być, ewentualnie z mniejszych omega 27, ja czaje sie żeby wywalić moją floride i missouri i kupić turbo800

Metr to takie minimum dla prętówki

Powiem Ci że Omega działa względnie dobrze

Florida do jazdy na przykład na tak zatłoczonej drodze jak krajowa 8 jest ok, ale na przykład z Wrocławia do Poznania gdzie ludzie mają anteny z drewna to nie dowiesz sie praktycznie nic

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:33 ----------

Postanowiłem iść w stronę m-techa teraz jeszcze sie zastanawiam czy wziąć II czy III i czy któreś zmieści się w półkę po lewej stronie ?

III sie mieści, moge Ci poszukać fotki jak jest u kumpla

---------- Post dopisany at 21:37 ---------- Poprzedni post napisany at 21:35 ----------

Edit: prosze

20120811_163630.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postanowiłem iść w stronę m-techa teraz jeszcze sie zastanawiam czy wziąć II czy III i czy któreś zmieści się w półkę po lewej stronie ?

III sie mieści, moge Ci poszukać fotki jak jest u kumpla

Nie trzeba, wystarczy mi info że wejdzie:wink:

---------- Post dopisany at 21:39 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

Dzięki :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze jak troche by się radio nie mieściło mozna go podciąć troche półkę:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak miałem w b5 Unidena 520 umieszczonego tylko głębiej, totalnie nie widoczny z zewnątrz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za 89 zł nie kupisz ori Florydy tylko Sunker lub inna chińszczyzna i spisuje się dużo gorzej od oryginału.

Grzegorzmen byłeś jakoś w sklepie ostatnio? :decayed:

PRESIDENT Florida Export - Mediaexpert.pl

co Ty na to ? :decayed:

Widziałem macałem President mejd in jurop

tylko na tej antenie na fotce nie widać napisu president i nie widzę stroika czemu?:facepalm:

jak trafisz dobrą sztukę to sie pocieszysz .

Często jak wybierałem dla znajomych to z 5 jedna reagowała na strojenie i poprawnie chodziła a reszta działała na zasadzie jak cie widzę to cie słyszę .

Jak trafisz na dobrą sztukę to zasięg też jest ładny .

Ale jakość nadawania i odbioru nierówna się z zabytkowymi antenkami Floryda starej daty.

Są zrobione z lepszych komponętów , nawet widać oszczędność po wtyczkach które często maja zwarcie bądź nie łączą nie dadzą , się zakręcić na gniazdo antenowe tylko się nasuwaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, nie ogarniam Cie :decayed: są normalnie pakowane w ori blistrach (mogę Ci zrobić zdjęcie w sklepie)

mowie florida export, export nie ma stroika :facepalm: jakiś czas temu president zaczal wprowadzać exporty do oferty (kosztują jakieś 90-110zł czyli taniej od starej floridy, tak samo missouri export, ml 145 export itd wyróżnia je to, że są tańsze i w prętowych antenach promiennik jest czarny i suma sumarum rdzewieje :decayed: )

tej sztuki sie nie stroi (bo nie ma czym) w odroznieniu od floridy z beczką

President - Florida Export

zobacz, to niepodrobiona strona presidenta i gdzie jest stroik na exporcie? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt:hi: Export nie ma stroika , ale uwierz mi że można ja stroić kablem.

Ale weźmiesz pięć sztuk i każda ma inny SWR. podobnie jak Sunkery.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś ML-ka nie wchodzi do garażu, to mam na to sposób...

i jeszcze parę innych patentów :decayed:

05042010749.jpg

05042010750.jpg

05042010748.jpg

05042010747.jpg

05042010746.jpg

Radyjko to Uniden 520 XL

Jeździłem z różnymi zestawami , ale ten jest najlepszy :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak komuś ML-ka nie wchodzi do garażu, to mam na to sposób...

i jeszcze parę innych patentów :decayed:

http://s14.postimg.org/4qspugu4d/05042010749.jpg

http://s22.postimg.org/gyogu119p/05042010750.jpg

http://s16.postimg.org/jh427xv0x/05042010748.jpg

http://s18.postimg.org/w8jafsoqt/05042010747.jpg

http://s8.postimg.org/4xoqt07e9/05042010746.jpg

Radyjko to Uniden 520 XL

Jeździłem z różnymi zestawami , ale ten jest najlepszy :whistling:

Te paski to z dętki? :shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłeś system :decayed::decayed:z anteną sprytnie hah :naughty:

ale polecałbym bardziej montaż unidena jak u mnie zobacz :D i ten ciulowy uchwyt na telefon jest przy okazji jakoś wykorzystany

IMAG0165.jpg

aha

i nie pal w aucie! :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na gruszke super ale radio... Masz garaż? Bo wyciąganie za każdym razem i przykręcanie tego radia to koszmar, chyba że masz garaz to nie jest na widoku i może sobie stać. Choć pod marketem by pewnie niektórych łapki świerzbiły żeby sobie go pozyczyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwaliłeś system :decayed::decayed:z anteną sprytnie hah :naughty:

ale polecałbym bardziej montaż unidena jak u mnie zobacz :D i ten ciulowy uchwyt na telefon jest przy okazji jakoś wykorzystany

https://lh6.googleusercontent.com/-0GVQwkuL49M/UZJ2WiOxDYI/AAAAAAAACHo/UayphA0Y6Aw/s576/IMAG0165.jpg

aha

i nie pal w aucie! :decayed:

No na gruchę miejsce cymes, ale co do radia to siedziałeś na miejscu pasażera z zamontowanym w tym miejscu radiem ?:naughty:

Moje patenty wymyślone na szybciora zaraz po zakupie pięć lat temu :whistling:

I ta prowizorka służy do dziś bez najmniejszych zastrzeżeń, nawet brak wglądu na panel radyjka nie przeszkadza, robi się wszystko na pamięć :grin:

Co do palenia to od półtora roczku jest nowocześnie, e-papierosik :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na gruszke super ale radio... Masz garaż? Bo wyciąganie za każdym razem i przykręcanie tego radia to koszmar, chyba że masz garaz to nie jest na widoku i może sobie stać. Choć pod marketem by pewnie niektórych łapki świerzbiły żeby sobie go pozyczyć.

Nigdy nie schowałem tego radia, w a3 leżało tak samo, 6 lat :decayed: antene też rzadko chowam, auto stoi koło budki strażnika z monitoringiem :decayed: :decayed:a na zakupy jezdze tramwajem :decayed: po wyciągnięciu wszystkich wgniotek parkingowych nigdy nie pojade na market, nawet stając na najdalszym miejscu, na odludziu i tak ktos potrafi walnac drzwiami :facepalm:

Rozwaliłeś system :decayed::decayed:z anteną sprytnie hah :naughty:

ale polecałbym bardziej montaż unidena jak u mnie zobacz :D i ten ciulowy uchwyt na telefon jest przy okazji jakoś wykorzystany

https://lh6.googleusercontent.com/-0GVQwkuL49M/UZJ2WiOxDYI/AAAAAAAACHo/UayphA0Y6Aw/s576/IMAG0165.jpg

aha

i nie pal w aucie! :decayed:

No na gruchę miejsce cymes, ale co do radia to siedziałeś na miejscu pasażera z zamontowanym w tym miejscu radiem ?:naughty:

Moje patenty wymyślone na szybciora zaraz po zakupie pięć lat temu :whistling:

I ta prowizorka służy do dziś bez najmniejszych zastrzeżeń, nawet brak wglądu na panel radyjka nie przeszkadza, robi się wszystko na pamięć :grin:

Co do palenia to od półtora roczku jest nowocześnie, e-papierosik :decayed:

no fakt jak niekiedy kogos wioze i ma nogi bardzo szeroko to opiera je o radio :decayed: ale pytam i podobno nie przeszkadza i jedna opinia była taka że lepiej bo nie wali sie kolanem w uchwyt, ja na miejscu pasażera jeszcze nie siedziałem, więc musze sprawdzić :decayed:

tak jak mówisz unidena można z pamięci obsłużyć nawet do góry nogami :decayed:

a e papieros wieksze zło niż normalne :decayed: ( kumpel na uczelni pali epapierosa i jak wyjdziemy na dwór to zapala normalnego, nie wiem czy to tak ma działać :decayed:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...