Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AAH] Witam oto moja nietuzinkowa A4 2,8 V6 po samodzielnym tuningu.


Rafaello.

Rekomendowane odpowiedzi

Po pierwsze za durzo chromu, gril może być lusterka bym zrobił w kolorze nadwozia i przedewszystkim ściągnoł te nakładki chromowe, kierunki w błotnikach porzyciemniane, ten spojler jest dziwny wygląda tak jak na BMW nie podoba mi się felgi by mogły być jakieś fajne. Na plus: super głośniki fajne lamki z przodu z tyłu olgólnie fajna jak każde :a4fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ogólnie autko niczego sobie! Może ciut przesadzony momentami ten tuning, ale ja jakoś nie mam aż takiej dużej reakcji odrzucającej, więc chyba jest to zrobione dość poprawnie... Nie podoba mi się tył autka :no: Ten wydech, zderzak (szczególnie ta jasna siatka...) lampy też niekoniecznie ładne, i ta chromowana maskownica pod nimi..., spoiler - może jakiś delikatniejszy zastosuj, jakąś lotkę? Bo takie duże to tylko do BMki :D A przypominam Ci że masz Audi :dance: Felga jest ok, może za bardzo się błyszczy ale jest ok :th: Zmień kierunki w błotnikach na białe! Mały koszt, a efekt super. Ale koniecznie na białe, lub czarne, jak wolisz, tylko nie chrom!!! Bo chromu to masz ciut za dużo. Ogólnie gratuluję furaka :th: I pozdrawiam zza miedzy :> Może zrobimy jakiegoś wspólnego spota Radzyń - Biała? :dance: Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj oj spoiler na klapie napewno tu nie pasuje...taka samo tylni zderzak ta siatka....tlumik cos tez za duzo wystaje...lexy byly dobre kiedys alu ciekawe ale chyba troche za masywne jak na cala bryle auta.z przodu lepsze byly by moje lampy tak sromnie napisze.oglnie pisząc spoilery i alumy chrom to rozbierznosc stylów tuningu wdlug mnie...ladny kolor auta i silnik to napewno na plus.pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie to na pewno zwrócisz na siebie uwagę,bo wyróżnia się spośród innych samochodów.Ale tak jak koledzy napisali,za dużo chromu no i ten spojler :blink: Toż to w Calibrach takie mają a nie w :audi: Tylne światła nie są dobrze spasowane i wygląda to bardzo brzydko.Ale akurat z tym nic nie poradzisz,nie pierwszy taki przypadek,no chyba,ze zmienisz na ori np po 2 lifcie.Przyciemnij szybki,boczne kierunki na białe. Co tam robi ten listek marychy z tyłu? :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedyne co to ciekawe są felgi, no ospojlerowanie tez jeszcze przejdzie, ale ta "deska do prasowania" jest tragiczna. tak samo zresztą jak te za dozę i za bardzo wystające kominy. swiatla tył i przód tez nieciekawe.

podsumowując, autko ma doży potencjał by być naprawdę piękną sztuka ale pewne zmiany - nieuniknione. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zdejmiesz te wystające rury, spoiler z klapy, dokładki ze zderzaków, to coś z pod tylnych świateł to samochód będzie bardzo ładny :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sugestje i opinie mile widziane.

Cóż demokracja , więc, :audi: jak :audi: piękne , ale wg mnie przesadziłeś. Nie podoba mi się zderzak przód i tył wraz z siatexem, boiler na klapie :disgust: , lampy przód jak sonary to współczuje, po pewnym czasie się przekonasz czemu, lampy tył a'la lexus już dawno nie modne, progi :thumbdown:.Felgi chrom pasują ale nie do A4. Podoba mi się kolor, silnik :th: i z tego calego chromu zostawiłbym obudowy lusterek, jeżeli to obudowy, a jeżeli nakładki z chin za 80 zł to po zimie bankowo zmienisz. Ogólnie szanuje wkład pracy i kasy, ale jak dla mnie efekt, jak by to było BMW z 1990 r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No coż. Przód jest OK. Jesli codzi o tyl to moi poprzednicy pisali o BMW i Calibrach, mnie sie nasunelo inne porownanie. Taki tuning widzialem w maluchach kilka lat temu, spoiler rury siatki chromowe. Lampy LEXUS nigdy mi sie nie podobaly (lecz to rzecz gustu). Auto faktycznie ma wielki potencjal. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie to zrobiłeś z autka mały festyn :thumbdown:

na plus zaliczyć można silnik, kolor i audio.

na minus całą resztę.

Tył jak dla mnie to całkowita porażka. Spoiler a'la Calibra, dwie kibel rury i te "dyfuzory" :bicz3:

Przód gdyby nie te lampki "by allegro" i chromy nie byłby taki zły.

Fela pasowała by gdyby auto miało tylko kosmetyczne zmiany.bez tych spoilerów.jak dla mnie ni jak ma się do charakteru przebudowy.

To tylko moje skromne zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrazy uznania za włożony w auto trud i pieniążki :oklaski:..........jak dla mnie to przekombinowane troszkę........ale ważne by Tobie się podobało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie auto przesadzone :thumbdown:

Spoiler na klapie nie pasuje ani troche takia ale Rieger , rynienki z tyłu , lampy tylne - mi to troszeczke wiejską zabawą zalatuje .

Recepta na A4 to nisko , szeroko , na ładnej feli , ściemnione szybki , lampy podchodzące pod oryginał , delikatne akcenty . Takie jest moje zdanie :naughty:

Ale odnośnie zabudowy audio to jest imponująca :th: Zmień kierunki na biale bo chyba zapomniałeś .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

stary, wszystko by było piękne ale bez lotki z tyłu a te lampy przednie i tylne to poprostu odpust ( jak dla mnie )

ale z drugiej strony cieszy mnie to ze ktoś próbuje "tuningowac" A4 generalnie za wkład i prace szacunek ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...