Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFB] Xenon, Felga 225/40/18 :)


slaweq

Rekomendowane odpowiedzi

tylko jedna rzecz mi sie nie podoba- drzewno. poza tym :th:

Kurde to drewno :mysli: Zdania są podzielone, mi jakos ono nie przeszkadza, Angela mowi zebym załozyl cos innego, ale jak pomysle o rezaniu tego to mi sie odechciewa :polew:

Tez nie przepadam za dżewem.. :polew::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzu Ty to byś pewnie mial ochote zapytac kiedy tą klape z tyłu wkoncu zrobie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

slaweq :kox:

Wlasnie.. Kiedy klapa i dokladki..?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa jak ktos nie zdąży wyhamowac i mi w du.e auta wjedzie :polew: a dokładki przy okazji :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde to drewno :mysli: Angela mowi zebym załozyl cos innego, ale jak pomysle o rezaniu tego to mi sie odechciewa :polew:

ja juz widze, jak bys Ty to rezal..... :laghing2: dokladnie tak samo, jak moje plastiki na drzwi..... :kox::polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa jak ktos nie zdąży wyhamowac i mi w du.e auta wjedzie :polew: a dokładki przy okazji :kox:

Dobrze ze to zaznaczyles.. :polew: :polew:

Popatrz za jakims carbonikiem.. :decayed: pieknie by wygladal do skory.. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja juz widze, jak bys Ty to rezal..... :laghing2: dokladnie tak samo, jak moje plastiki na drzwi..... :kox::polew: :polew:

ha ha bardzo zabawne :bicz3: :polew: :polew: :polew:

Klapa jak ktos nie zdąży wyhamowac i mi w du.e auta wjedzie :polew: a dokładki przy okazji :kox:

Dobrze ze to zaznaczyles.. :polew: :polew:

zaznaczyłem też cos innego :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wara od drewna.mam takie samo tylko skórki w kubełkach i kierownica s4 no i felunek ori16 ale inny.no i Awant.Ładna bardzo ładna :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetna nowa sesja :notworthy: Piękne autko :th: szkoda, że mam przedlifta, bo tak mamy bardzo podobne autka nie biorąc pod uwagę nadwozia (avant / sedan) :naughty: Planujesz zakładać 17'' i bardzo dobrze :wink4: Może założymy takie same? :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz zakładać 17'' i bardzo dobrze :wink4: Może założymy takie same? :gwizdanie: :naughty:

W najblizszej przyszłosci chce zalozyć 17" S-line takie jak ma Angela :kox:

...mamy bardzo podobne autka nie biorąc pod uwagę nadwozia (avant / sedan)

O tym samym pomyslałem jak ogladalem Twojego avancika :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz zakładać 17'' i bardzo dobrze :wink4: Może założymy takie same? :gwizdanie: :naughty:

Wzialem z Ciebie przykład i też wrzuciłem w pierwszym poście VT z felami jakie są w planie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planujesz zakładać 17'' i bardzo dobrze :wink4: Może założymy takie same? :gwizdanie: :naughty:

Wzialem z Ciebie przykład i też wrzuciłem w pierwszym poście VT z felami jakie są w planie :wink4:

A pozwoliłem ściągać? :tongue4: hehe I tak powinno być :th: Tylko że moje VT robione przeze mnie pierwszy raz w życiu w paincie :naughty: Felunek spoko :wink4: Chociaż może pomyśl jeszcze o eSowych? :gwizdanie: Ja zastanawiałem się jeszcze nad identycznymi jak te co mamy teraz, tylko 17'' - w A8 montowane. Mi się bardzo podoba ten wzór :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a zastanawiałem się jeszcze nad identycznymi jak te co mamy teraz, tylko 17'' - w A8 montowane. Mi się bardzo podoba ten wzór :wink4:

Ja tez brałem kiedys taka opcje pod uwage bo tez mi sie ten wzór podoba :th:

Doszedlem do wniosku jednak że bedą jednak inne (wrzucilem drugie VT do pierwszego posta) :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez brałem kiedys taka opcje pod uwage bo tez mi sie ten wzór podoba :th:

Doszedlem do wniosku jednak że bedą jednak inne (wrzucilem drugie VT do pierwszego posta) :th:

Powiększ trochę tą przednią eSową :wink4: Bo strasznie mała wyszła :tongue4: Na jednej i na drugiej wygląda super :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiększ trochę tą przednią eSową :wink4: Bo strasznie mała wyszła :tongue4:

którą eSową powiększyc :mysli: nie czaje :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiększ trochę tą przednią eSową :wink4: Bo strasznie mała wyszła :tongue4:

którą eSową powiększyc :mysli: nie czaje :decayed:

Przednią felgę od Ski którą wsadziłeś na swoje autko w VT :wink4: To drugie VT :wink4: Mała się wydaje, powiększ ją :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa chodzi Ci o felge... niestety nie ja robilem to VT a sam nie bede kombinował i poprawiał bo jeszcze zepsuje :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaa chodzi Ci o felge... niestety nie ja robilem to VT a sam nie bede kombinował i poprawiał bo jeszcze zepsuje :polew:

To ja sam to poprawiłem i wyszło mi prawie 18'' :kox:

2f58d49098dffb65popreh8.th.jpg

P.S. Sobie też zaraz te eSowe wsadzę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...