Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 TDI++] Śnieżynka.. Rolling shoots + FILMIKI str.49 i 50


SoMeS

Rekomendowane odpowiedzi

Trza by sygne zmienić :kox:

trzeba trzeba tylko czasu brak :)

jest :kox: ja chcialem uzyskac podobny efekt ale z kolorami na odwrot czyli tam gdzie masz bialo ja mam czarno no i nie do konca jestem zadowolony :confused4: wyglada na to ze auto lepiej jak jest cale na bialo o czarne dodatki

ja już na żadną inną kolorystykę bym nie zmienił :no: ale ciekaw jestem Twojej koncepcji :mysli:

http://www.wst.com.pl/files/galeria/rozbudowa_wst2/img_0.jpg tu zrób jeszcze jedno foto jak ruszasz na pełnej kurfje to porównamy dymy :decayed::kox:

nie rozumiem tego linku :tongue4:[br]Dopisany: 15 Październik 2011, 22:27_________________________________________________dorzucam jeszcze kilka fotek nocnych :rolleyes:

dsc03054i.jpg

dsc03063a.jpg

dsc03078xm.jpg

dsc03075k.jpg

dsc03056xc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.wst.com.pl/files/galeria/rozbudowa_wst2/img_0.jpg tu zrób jeszcze jedno foto jak ruszasz na pełnej kurfje to porównamy dymy :decayed::kox:

nie rozumiem tego linku :tongue4:

oczywiście miałbyć ten link http://img405.imageshack.us/img405/8193/dsc02997d.jpg :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze złotego to zostały tylko felgi i muszę pod maską ogarnąć.. ale byłem już dzisiaj po sprzęt do malowania kół :naughty:

:good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie wyszło tylko ten zderzak przedni coś kaleczy wszystko :gwizdanie: dolna część jakos wygieta w dół, weź to skręć z rurą od starego dolutu :wink4: co by tak nie odstawało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie wyszło tylko ten zderzak przedni coś kaleczy wszystko :gwizdanie: dolna część jakos wygieta w dół, weź to skręć z rurą od starego dolutu :wink4: co by tak nie odstawało

taka jest jego pozycja zwyczajowo ale ostatnio ściągam go co 2 dni więc nie nadążam :gwizdanie:

kozacko, widze ze teraz jakim boom na białe :) niedlugo na forum pokaze sie ciekawy biały avant tez :D

czekam na to co Krzysiek pokaże :naughty:

Tomek, a twojej kobiecie tez takie fotki robisz? :naughty:

a po co Ci to wiedzieć? :decayed:

Biała miszcz :good: , kawał roboty , jedź na jakiś event , niech ktoś w końcu doceni to auto !!!!

dzięki Ive :) w sumie to na to nie licze a eventy to już tylko sporadycznie...

DODAJE SZYBKĄ ANKIETE KTÓRĄ FOTE WYSYŁAĆ DO KALENDARZA GŁOSOWAĆ! :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem fajnie wyszło tylko ten zderzak przedni coś kaleczy wszystko :gwizdanie: dolna część jakos wygieta w dół, weź to skręć z rurą od starego dolutu :wink4: co by tak nie odstawało

też mnie to drażni na fotkach :gwizdanie:

ogólnie fajnie się prezentuje, szczególnie te poszerzenia i wygładzenia co powoduje że wydaje się taka nadmuchana :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za przeproszeniem biała Kur^wa :kox:

nie nazywaj kobiety po imieniu. :evil:

dyplomatycznie proponuje biała dama

:polew:

sam nie wiem jak to teraz nazwać :no::decayed:

też mnie to drażni na fotkach :gwizdanie:

już poprawione... jak dzieci :bla:

ogólnie fajnie się prezentuje, szczególnie te poszerzenia i wygładzenia co powoduje że wydaje się taka nadmuchana :naughty:

poszerzenia to kwestia gustu może to powodować mieszane uczucia... mi się podoba i wystarczy :hi:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jest konkret moze na vagevent w 2012 sie przejedziesz :naughty:

a gdzie to? :gwizdanie:

ładnie poszerzona,

za przeproszeniem biała Kur^wa

:hi:

:)

w międzyczasie żeby nie było za fajnie to roz^&%$^*ałem jednego nankanga :disgust:

tak się fajnie uśmiecha:

dsc03088z.jpg

nowy będzie dopiero na środe :thumbdown:

zmobilizowało mnie to przynajmniej co by usunąć złoto z felg i przemalowałem to w biały mat - ciekaw jestem jak to będzie na aucie wyglądać :mysli:

dsc03096d.jpg[br]Dopisany: 17 Październik 2011, 17:02_________________________________________________dajcie jakieś propozycje co by z dekielkami zrobić bo mi nic do głowy nie przychodzi :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...