Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Na jakim oleju silnikowym jeździcie ?

Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ? 179 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jakiej marki Waszym zdaniem olej najlepszy ?

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mój jeżdził jeszcze niedawno na jakimś Long Life, a w tamtym roku zalałem mu syntetyczny Shell Helix Diesel. Zastanawiam się czy w tym roku już nie zalać półsyntetyka bo niedługo będę miał 300tys. na karku. Oleju trochę gdzieś zjada ale nie wiem gdzie ucieka bo nic nie widać by gdzieś uciekało - czyściutko, dymić też nie dymi.

Opublikowano

MARTiiii jeżeli nie bierze Ci więcej jak 1l na 10tyś km to nie zmieniaj na pół

to zawsze zdążysz zrobić :621:

Opublikowano

Nie nie nie.Żle myślisz-ja odrazu zmieniłem na półsyntetyk Elfa i teraz na wiosnę chcę zmienić też na półsyntetyk ale jakiś lepszy np.MOBIL 1.Czy warto i czy można wymieniać Elfa na Mobil 1 ????

Opublikowano

YATES oczywiście możesz

zrozumiałem że nadal śmigasz na mineralce :diabel: :a4fan:

Opublikowano

A nie orientuje się ktoś jak dokładnie nazywa się ten MOBIL 1 półsyntetyk,bo muszę podać siostrze żeby go kupiła w Niemczech jak przyjedzie mnie odwiedzić za miesiąc???

Opublikowano

To co wymieniłeś jest półsyntetykiem ????????

Opublikowano

TAK :621:

przecież dalem ci link do strony

wysil sie troszkę i poszukaj :diabel2:

Opublikowano

Nie musisz odp. -już wszedłem na link i znalazłem odpowiedz.Dzieki za cenne porady.

Opublikowano

Smigam na elf 5W40 ale zmieniam na mobil 10w40 bo mam najechane 230tyś...

Pozatym uwazam ze mobil jest najlepszy.

Z castrol'em mam dziwne doświadczenia (zatarty silnik bo nagar z oleju pozatykał kanały) tak ze nie polecam...

[ Dodano: 04-02-2007, 23:19 ]

MOBIL 1 półsyntetyk

Mobil 1 jest to syntetyk a półsyntetyk jest mobil S a mineralny mobil M

Opublikowano
Mobil 1 jest to syntetyk a półsyntetyk jest mobil S a mineralny mobil M

Syntetyk :

Mobil 1

Mobil Synt S

http://www.mobil.pl/Poland-Polish/LCW/Products_Services/Auto_Synthetics.asp

Półsyntetyk:

Mobil Super S

http://www.mobil.pl/Poland-Polish/LCW/Products_Services/Auto_Semi-Synthetics.asp

Mineralny :

Mobil Super M

http://www.mobil.pl/Poland-Polish/LCW/Products_Services/Auto_Mineral.asp

:twisted:

Opublikowano

półsyntetyk Mobil - ile km na nim robicie?

Opublikowano
półsyntetyk Mobil - ile km na nim robicie?

Ja robię 10000km na tym olejku

Opublikowano

Rowniez zalewam Mobila 10w40 :wink: ..bardzo dobry olej polecam :smile:

Opublikowano

Ja śmigam na shell helix diesel 10W40, już drugi raz go zalałem

chociaż jak patrzę na wyniki ankiety, to kusi mnie zalać mobila :biggrin:

Opublikowano
Mobil 1 jest to syntetyk a półsyntetyk jest mobil S a mineralny mobil M

To jeżdząc na Mobli Super S nie można zaznaczyć w ankiecie Mobil 1 bo to troche inny olej, chyba że w ankiecie chodzi tylko o firmę?

Opublikowano

Ja śmigam na Castrol Edge 5w-40 auto ma przejechane prawie 170 tys. poprzedni właściciel lał tez syntetyk Castrola. Auto nie bierze ani grama oleju, wymiana co 10 tys.

Opublikowano
Mobil 1 jest to syntetyk a półsyntetyk jest mobil S a mineralny mobil M

To jeżdząc na Mobli Super S nie można zaznaczyć w ankiecie Mobil 1 bo to troche inny olej, chyba że w ankiecie chodzi tylko o firmę?

poprawiłem Mobil 1 na Mobil

Tu bardziej chyba chodzi o producenta..

Opublikowano

WITAM.KUPILEM AUDZIANKE I NIEWIEM CZYM BYLA W SERWISIE ZALANA, DWA TYGODNIE TEMU ZMIENILEM OLEJ NA CASTROL SLX 0W30 |LONG LIFESERVIS| I WYDAJE MI SIE ZE SILNIK ZACZOL GLOSNIEJ CHODZIC I NIEWIEM CZY NAPEWNO DOBRYM OLEJEM ZALALEM ,CO CHODZI O PODROBKI TO RACZEJ JEST TO ORGINAL MISZKAM W BELGI I TU KUPOJE OLEJ.SPECYFIKACJA MA BYC VW 506 00 506 01.CZYM GO WKONCU ZALAC ZEBY BYLO OK.MAM NAJECHANE 170TYS

DSC00010.jpg

kolego, zapoznaj się z REGULAMINEM i wyłącz CAPSa

rob

Opublikowano

Ja leje do swojego motoru Mobil 1 10W-40 półsytetyk norma VW 505

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.