Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Będę tatą :-))


wild80

Rekomendowane odpowiedzi

nie powiem ale ja się trochę boje ojcostwa,obowiązki,choroby itp :confused4:

Przeeeestań :wink4:

Ojcostwo nie jest łatwe.. ciągle brakuje czasu, żona może wkurzać Cię bardziej niż zwykle..ale jak zobaczysz śpiące maleństwo to serce mało

nie wyskoczy z klaty ze szczęścia :kox:

więc natura zrobi wszystko za Ciebie :cool1:

...albo żona :decayed:

no ja tu juz czekam niecierpliwie....glownie zeby zonie bylo lzej bo zwija sie z bolu od skorczy.....az zal patrzec bo nie mozna jej pomoc

Stary dużo wody, jakieś landrynki owocowe, szminka ochronna i dużo wyrozumiałości :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam polrocznego syna... jest dla kogo zyc i pracowac...

patrys.jpg

:decayed:

Fajny bobas :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

raggaman widzę po wypowiedziach że zawodowiec :naughty:

Gdzie tam.. ja przechodziłem to po raz pierwszy rok temu :wink4:

Człowiek najadł się stresu przed i po .. ale w gruncie rzeczy dobrze, że jest ...dobrze :decayed:

Ps. Niektóre pielęgniarki i położne to #@!#!@$#@!$ ( nie mówię, że wszystkie..te co akurat były na oddziale mojej żony ) :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najfajniejszy...juz 2 dnia swojego zycia wyrwal pierwszy towar na miescie :wink4:

teraz regularnie na zakupach laski wyhacza nieznajome do ktorych puszcza oczko... lepszego syna wymazyc sobie nie moglem :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sancho ... Jak już zabraknie Ci bajery to syn wyhaczy towar za Ciebie :decayed::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeczytałem wątek i widzę samych szczęśliwych tatusiów bądź przeszłych tatusiów :kox: :kox: więc i ja się pochwale moja ma termin na 12 kwietnia :banan::buhaha: i już się doczekać nie mogę chodź pewnie urwie się imprezowanie bynajmniej takie jak do tej pory :gwizdanie: no i oczywiście widzę że przyrost naturalny idzie ku dobremu :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich przyszłych tatusiów :oklaski: :oklaski: :oklaski:

w końcu zrobiliście coś co ma ręce i nogi :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje dla wszystkich przyszłych tatusiów :oklaski: :oklaski: :oklaski:

w końcu zrobiliście coś co ma ręce i nogi :naughty:

nie - jak to mój dobry kolega mówi zmieniliśmy dziurę :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój ma prawie 15 lat i dzielnie idzie w moje ślady

:polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewnie urwie się imprezowanie bynajmniej takie jak do tej pory

Przez pierwszy rok.. później jak dzieciaczek będzie ogarniał rodzinę to podrzutka do teściów, cioć itp. :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zaliczylem kolejna wizyte w szpitalu skurcze sie nasilaja....pewnie za kilka godzin pojade po raz ostatni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no przeczytałem wątek i widzę samych szczęśliwych tatusiów bądź przeszłych tatusiów :kox: :kox: więc i ja się pochwale moja ma termin na 12 kwietnia :banan::buhaha: i już się doczekać nie mogę chodź pewnie urwie się imprezowanie bynajmniej takie jak do tej pory :gwizdanie: no i oczywiście widzę że przyrost naturalny idzie ku dobremu :wink4:

Gratki Diman ;) To ze bedziesz miec dziecko nie oznacza ze sie wszystko musi skonczyc ;)

Gratulacje rowniez i dla innych kolegow ;)

Raggaman, co prawda nie mam b6 ale b5 w tym roku jechalismy na wczasy na 10 dni do Miedzyzdroji i Ci powiem ze nie wiele brakowalo a bagaznika by zabraklo :decayed: Po sam sufit bylo zaladowane juz tam nic nie szlo upchnac ;) Szczescie ze nie zlapalem kapcia po drodze bo bym chyba szalu dostal jak bym mial to wszystko wyjmowac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewnie urwie się imprezowanie bynajmniej takie jak do tej pory

Przez pierwszy rok.. później jak dzieciaczek będzie ogarniał rodzinę to podrzutka do teściów, cioć itp. :naughty::decayed:

no tez to tak podobnie widze :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:51_________________________________________________

ja zaliczylem kolejna wizyte w szpitalu skurcze sie nasilaja....pewnie za kilka godzin pojade po raz ostatni

no to powodzenia trzymam kciuki za pozytywne i bezbolesne rozwiązanie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ewnie urwie się imprezowanie bynajmniej takie jak do tej pory

Przez pierwszy rok.. później jak dzieciaczek będzie ogarniał rodzinę to podrzutka do teściów, cioć itp. :naughty::decayed:

no tez to tak podobnie widze :kox: :kox:[br]Dopisany: 31 Grudzień 2010, 15:51_________________________________________________

ja zaliczylem kolejna wizyte w szpitalu skurcze sie nasilaja....pewnie za kilka godzin pojade po raz ostatni

no to powodzenia trzymam kciuki za pozytywne i bezbolesne rozwiązanie :good:

To samo, powodzonka i nie stresuj się, będzie wszystko ok :good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...