Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Abdulot - projekt skończiny fura sprzedana :(


abdul81

Rekomendowane odpowiedzi

no wydech sie udał bo jak sie butuje to sie drze a na trasie możesz leciec 180 i jest cisza ( moja z tego powodu bardzo zadowolona :decayed: )

z pszyszłym sezonem sie zobaczy jeśli sie szybko silnik nie sprzeda to zostaje i będzie dłubanina :decayed:

a jeśli sie sprzeda to będzie coś w czym nie trzeba będzie juz dłubać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja jak wybebesze całe wnętrze to spalać raczej mało nie będzie bo wtedy kilogramów ubędzie więc trzeba będzie sprawdzać osiągi przy lżejszym autku jeszcze tylko jakieś cieńkie i niskie 16" i będzie latać hehe [br]Dopisany: 25 Sierpień 2011, 15:36_________________________________________________wszystko się zapowiada że chyba autko zostanie u mnie no chyba że dość szybko znajdzie się chętny na swapa ale widzę że coś ciężko będzie :mysli: tak więc kilka części się sprzeda kilka nowych kupi i już jest nowy pomysł na nowy sezon tak czy owak RS :naughty:

może kowi od ciebie łyknie :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

he he no no fakt idziemy w większą pojemność :kox: szkoda tylko że z mniejszą mocą :wallbash: :wallbash: no cóż tak dla jasności to autko idzie do gazu jako dupowóz po miescie więc dlatego padło na silnik 2.8 30V LPG a na weekendowe szaleństwa to to co było zrobiło się za mało i będzie coś więcej na nowy sezon :kox: :kox: :dance2:

zimę jakoś się przemeczy majac tylko 200koni pod nogą... po sniegu jakoś bedzie jexdzić i nawet powinno zerwać choć na chwile przyczepność :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie chcesz 2,7 zagazowac :mysli:

ja ?? za duży koszt montażu przy moich przebiegach rzędu 40km/tydzień

to chyba nie do Ciebie pytanie :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie chcesz 2,7 zagazowac :mysli:

ja ?? za duży koszt montażu przy moich przebiegach rzędu 40km/tydzień

not you, autor wątku :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie chcesz 2,7 zagazowac :mysli:

bo po pierwsze powiedzieli mi 7 tyś za gaz a poza tym dla mnie nie na miejscu gazowanie jest takich samochodów jak S czy RS albo masz i stać cie na tankowanie albo sprzedaj i kup se diesela - z takiego założenia wychodze a po drugie cały miał iść na części i miało go już nie być a ja zostałem z samochodem bez silnika i bez body s4 i z cała reszta w garazu więc zamiast kupować coś co mało bedzie palic po mieście do codziennej jazdy a to trzymać przez cholera wie ile w garażu rozebrane postanowiłem kupić jakiś w miarę mocny silnik i zagazować a poza tym tu jest na zimę Quattro[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 17:37_________________________________________________kupiłem autko do jazdy po mieście i po pierwszym deszczu jak na 1 i 2 nie było trakcji to mnie przerosło i nie chce już ośki bo od 5 lat tylko Quattro jeżdżę :oklaski: :quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7tys za gaz?? :blink: gdzie tak cenią?

Pytając o instalkę do 2.7BiT kumpel zaśpiewał mi 5500 zł na gratach BRC, obstawiam że przy składaku w 5000 zł spokojnie się zmieścisz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie chcesz 2,7 zagazowac :mysli:

bo po pierwsze powiedzieli mi 7 tyś za gaz a poza tym dla mnie nie na miejscu gazowanie jest takich samochodów jak S czy RS albo masz i stać cie na tankowanie albo sprzedaj i kup se diesela - z takiego założenia wychodze a po drugie cały miał iść na części i miało go już nie być a ja zostałem z samochodem bez silnika i bez body s4 i z cała reszta w garazu więc zamiast kupować coś co mało bedzie palic po mieście do codziennej jazdy a to trzymać przez cholera wie ile w garażu rozebrane postanowiłem kupić jakiś w miarę mocny silnik i zagazować a poza tym tu jest na zimę quattro[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 17:37_________________________________________________kupiłem autko do jazdy po mieście i po pierwszym deszczu jak na 1 i 2 nie było trakcji to mnie przerosło i nie chce już ośki bo od 5 lat tylko quattro jeżdżę :oklaski: :quattro:

buba ma ese zagazowaną i podobno jest ok

:quattro:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie chcesz 2,7 zagazowac :mysli:

bo po pierwsze powiedzieli mi 7 tyś za gaz a poza tym dla mnie nie na miejscu gazowanie jest takich samochodów jak S czy RS albo masz i stać cie na tankowanie albo sprzedaj i kup se diesela - z takiego założenia wychodze a po drugie cały miał iść na części i miało go już nie być a ja zostałem z samochodem bez silnika i bez body s4 i z cała reszta w garazu więc zamiast kupować coś co mało bedzie palic po mieście do codziennej jazdy a to trzymać przez cholera wie ile w garażu rozebrane postanowiłem kupić jakiś w miarę mocny silnik i zagazować a poza tym tu jest na zimę quattro[br]Dopisany: 28 Październik 2011, 17:37_________________________________________________kupiłem autko do jazdy po mieście i po pierwszym deszczu jak na 1 i 2 nie było trakcji to mnie przerosło i nie chce już ośki bo od 5 lat tylko quattro jeżdżę :oklaski: :quattro:

ale bzdury gadasz 7tys za gaz.robiles swapa u nosba i pewnie nie wiedziales ze tez gazuje?za 3.5 max 4k by ci zagazowal na b.dobrych gratach.piszesz ze s/rs sie nie gazuje?wytlumacz wszystkim dla czego bo ja jakos nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...