Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

miałeś je przypasowane już na samochodzie przed malowaniem? trzeba było coś szlifować, "pracowac nad nimi"?

Opublikowano

miałeś je przypasowane już na samochodzie przed malowaniem? trzeba było coś szlifować, "pracowac nad nimi"?

A czytałes cały temat? :cool1: Jest tu kilka przykładów jak one wyglądają, jak są dopasowane albo NIE dopasowane, co się z nimi dzieje po malowaniu... :wink4:
Opublikowano

wiem dlatego pytam, nawet dzwoniłem do gościa z allegro i się przyznał że każda listwa wychodzi inaczej, raz lepiej raz gorzej.

Opublikowano

po prostu jak idzie mróz to listwy out :decayed: :decayed:

Opublikowano

po prostu jak idzie mróz to listwy out :decayed: :decayed:

to może nie będę zakładał do kwietnia żeby nie dostały lumbago :decayed:

Opublikowano

na moje laminaty to jeden wielki badziew, a z połyskiem to już wogóle masakra, wygląda jak blacha po klepaniu :thumbdown:

Opublikowano

laminaty trzeba malować tylko w mat,wtedy jest w miarę

Opublikowano

ale jak to wygląda

Opublikowano

Wygląda przyzwoicie.Mam pomalowane.Lakier czarny mat+bezbarwny mat,tylko leżą bo nie ma kiedy założyć.

Opublikowano

Wygląda przyzwoicie.Mam pomalowane.Lakier czarny mat+bezbarwny mat,tylko leżą bo nie ma kiedy założyć.

pokaz jekieś foto?
Opublikowano

Wygląda przyzwoicie.Mam pomalowane.Lakier czarny mat+bezbarwny mat,tylko leżą bo nie ma kiedy założyć.

pokaz jekieś foto?

może to głupio zabrzmi ale: jak się wrzuca zdjęcia bo nie wiem?

jest gdzieś instrukcja,bo nie mogę znależć?

Opublikowano

najszybsza metoda to modyfikuj w prawym górnym rogu swojej wypowiedzi i pojawia Ci sie opcja dodaj zdjęcie

ale prawidłowo masz tutaj http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=81258.0

Opublikowano

dzięki.dziś lub jutro dorzucę w miarę jak czas pozwoli.

z laminatami zasadnicze pytanie brzmi: czy nie powygina ich jak psa różnica temperatur???

Opublikowano

różnica temperatur sama w sobie nie szkodzi, głownym problemem jest woda, jeżeli jest jakies mikropekniecie i wejdzie w nie woda to podczas mrozu woda rozsadzi pęknięcie. Jeżeli laminat jest dobrze zabezpieczony, tzn pomalowany dokladnie podkladem, a na to kilka warstw lakieru to nie powinno być problemu. Większość szybowców, dużo motorówek i innego sprzetu pływającego jet z laminatu i jakoś wszystko sie trzyma. Tylko że tam jest wszystko dobrze zabezpieczone. Jeżeli ktoś dobrze zrobi to laminat wytrzyma długi czas. Niestety trzeba włożyć w to dużo pracy, trzeba dobrze wyszlifować powierzchnię, zaszpachlowac ubytki, polożyć podkład, lakier...

Jeszcze jedno, niektóre wanny i brodziki prysznicowe są robione z laminatu... i nie dzieje sie z nimi nic.

Opublikowano

i klops!!!

listwy po gruntowaniu i malowaniu wyglądały ładnie,ale odleżały 2 miesiące i dooooopa

pomarszczyły się jak skóra na fredzie

może fotka wszystkiego nie oddaje,ale wyglądają :sick3:

a dziś miałem zakładać :wallbash: choć z drugiej strony dobrze że nie zakładałem wcześniej.

może lakiernik zawalił???a może laminat do niczego???tego nie wiem

teraz porządne gruntowanie i malowanie i znów leżaki na co najmniej miesiąc

DSC04624.jpg

Opublikowano

Kurcze dzisiaj kupiłem z allegro ori do S4 w moim kolorze za 1100zł.

Kurde kupę kasy

Opublikowano

Kurcze dzisiaj kupiłem z allegro ori do S4 w moim kolorze za 1100zł.

Kurde kupę kasy

he he widziałem je wczoraj na allegro :decayed:
Opublikowano

chłop je wyrwał za 700 cholera, a ja teraz debil za 1100

Opublikowano

takie małe gówienko a takie drogie, masakra :confused4:

Opublikowano

Kurcze dzisiaj kupiłem z allegro ori do S4 w moim kolorze za 1100zł.

Kurde kupę kasy

poprostu WOW :D

cieszymy sie razem z toba i podziwiamy :notworthy:

a tak na powaznie-kupe kasy ludzie wydaja na o wiele glupsze rzeczy :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.