Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamienniki listw drzwiowych S4 S LINE


wroclav

Rekomendowane odpowiedzi

Moje z pianki PUR są z firmy Cetus z Łodzi.

Przymierzałem i całkiem nieźle pasują...


(a teraz czekam na hejty pozdrawiam )

...hejty od osób które nie widziały na żywo tylko ze słabej jakości zdjęć...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram też wrzucić zdjecia tych list mam je 3 lata i zlego slowa nie mogę na nie powiedzieć. Kolor ly7w,nic sie nie skręcaja czy coś z tych rzeczy jak nie którzy wypisują glupoty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też mam te listwy z Cetus z Łodzi i po samych fotkach widać,że moje dużo się różnią od Twoich,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro wszyscy wiedzą to dlaczego większość twierdzi że niewiele różnią się od oryginału ? Temat godny Forum Golfa III :strzal:

A później macie pretensje że na Allegro czy Otomoto Handlarze wystawiają golce z opisem " Full S-Line" ponieważ ktoś przykleił znaczek na atrapie (oczywiście zamiennik) za 15 zeta :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie widzę związku z tematem odnośnie zamienników listw, temat wyraźnie poświęcony jednej sprawie, kto jakie kupił, gdzie kupić, gdzie nie kupować i jak wyglądają z danego źródła.... lecz właśnie takich odpowiedzi się spodziewałem od ludzi na tym zarabiających....fakt można stracić klientów zresztą widzę ze sam oferujesz listwy s-line więc co tu jeszcze komentować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram też wrzucić zdjecia tych list mam je 3 lata i zlego slowa nie mogę na nie powiedzieć. Kolor ly7w,nic sie nie skręcaja czy coś z tych rzeczy jak nie którzy wypisują glupoty.

Czekamy na zdjęcia :)

Panowie wysłałem mail do tej firmy Cetus z Łodzi aby przeslali mi zdjęcia surowych listew.

Gość napisał ze faktycznie mieli ostatnio trochę skarg na jakość, okazalo sie ze im się formy odksztalcily, poprawili to i teraz jest tak jak na początku.

Wieczorem wrzucę foty które dostałem na maila.

Postaram też wrzucić zdjecia tych list mam je 3 lata i zlego slowa nie mogę na nie powiedzieć. Kolor ly7w,nic sie nie skręcaja czy coś z tych rzeczy jak nie którzy wypisują glupoty.

Czekamy na zdjęcia :)

Panowie wysłałem mail do tej firmy Cetus z Łodzi aby przeslali mi zdjęcia surowych listew.

Gość napisał ze faktycznie mieli ostatnio trochę skarg na jakość, okazalo sie ze im się formy odksztalcily, poprawili to i teraz jest tak jak na początku.

Wieczorem wrzucę foty które dostałem na maila.

2015%5C11%5C14%5Cbikepics-2764832-800.jp

2015%5C11%5C14%5Cbikepics-2764834-800.jp

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja takie samp zdjecia warcu dostałem wiec nie są robione ostatnio. Jak pare postow wczesniej pisałem mam listwy z pianki pur na aucie. I jak narazie ich nie zmienie funkcje wizualną spełniają idealnie. Nic sie z nimi nie dzieje. Jak je kupiłem to rozstaw śrub był walnięty o 0.5 cm. Ale udało soe wpasować w auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej nie widzę związku z tematem odnośnie zamienników listw, temat wyraźnie poświęcony jednej sprawie, kto jakie kupił, gdzie kupić, gdzie nie kupować i jak wyglądają z danego źródła.... lecz właśnie takich odpowiedzi się spodziewałem od ludzi na tym zarabiających....fakt można stracić klientów zresztą widzę ze sam oferujesz listwy s-line więc co tu jeszcze komentować...

Nikt nie robi zamienników s-line więc nic nie stracę a na kimś kto szuka taniej podróbki to nawet Żyd nie zarobi :-)

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem dziś jeszcze taką aukcję , listwy z PUR, cena dobra , ciekawe jak z tą jakością by było:

http://olx.pl/oferta/audi-a4-b6-b7-listwy-drzwi-z-pianki-pur-sedan-kombi-avant-CID5-IDcuKq7.html#9bdb5a653d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy z przodu wcale nie wyglądają na takie "napompowane" jak S4 niestety :/ tył wygląda nawet spoko jeszcze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do jakości dostałem info takie:
"nasze listwy sa wykonane z bardzo wytrzymalej pianki poliuretanowej, sa produkowane metoda wtryskowa,"
ale nie wygladają gorzej niż te co Gregorski3 wrzucił u siebie na aucie, a cena lepsza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylne listwy wygladaja super, przednie niestety w srodku sie odginaja ..trzeba cos na wiosne pokombinowac :) jakiegos kitu srodkiem nawalić i przewiercic jeszcze jedna dziure w srodku drzwi?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Które listwy brałeś ?

Możesz wrzucić zdjęcia?

Taśma dwustronna załatwi sprawę jeśli listwy odstają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam i czytam, i wychodzi na to, że w zależności od partii, albo będzie git, albo straszna lipa. Chyba sobie daruje wobec tego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś miałem okazję porównać dwa rodzaje listew S-line.

I powiem tak bez porównania listwy oryginalne są ciężkie można powiedzieć solidne spasowanie super jak to ori wszystko pasuje bez druciarstwa wyprofilowanie listew oraz jakość użytych materiałów z których są wykonane listwy.

Jeśli chodzi o zamienniki listew S-line to miałem je w rękach i powiem tak z zewnątrz nie wyglądają tak źle ale od środka to totalna tandeta nawet nie ma jak ich dobrze umocować do drzwi 2 marne otworki na 2 śrubki porażka :facepalm: nie ma wsuwek tak jak w ori listwach a ogólnie nie jestem zwolennikiem kleju sylikonu lub innych wynalazków pomagających umocowanie takowych zamienników listew S-line.

Ogólne wrażenie z zamiennikami listew S-line są one bardzo lekkie brak odpowiednich mocowań od środka i profil krzywizn nie pokrywający się z oryginalnymi listwami.

Jedyny plus to w miarę niska cena takowych zamienników ale sam osobiście bym nie zapłacił tej ceny za tak słabe wykonanie zamienników.

Jestem też ciekaw jak lakier reaguje ze stycznością z tą pianką z której są wykonane zamienniki listew ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę brał w następnym miesiącu z firmy Cetus z pianki PUR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...