Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BKN] quattro by Ponior


Ponior

Rekomendowane odpowiedzi

:oklaski: :thumbup:

Ładnie to wszystko ze sobą spasowałeś czarne fele,gril z kolorkiem auta naprawde super. :good: A myślałeś nad ściemnieniem tylnych lamp ala dymione :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:oklaski: :thumbup:

Ładnie to wszystko ze sobą spasowałeś czarne fele,gril z kolorkiem auta naprawde super. :good: A myślałeś nad ściemnieniem tylnych lamp ala dymione :mysli:

Własnie trzeba cos zrobić z bocznymi kierunkami i lampami tylnymi tylko jeszcze nie wiem co :mysli:

Najlepiej kupiłbym jakies zamienniki dymione ale na zwykłych żarówkach. niestety na allegro same ledy, których nie chce za bardzo. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie szukałeś zderzaka pod PDC z przodu?

Z tyłu mi wystarczy, dla mnie zbędny gadżet. Poza tym przy montażu dużego coolera bedzie więcej miejsca :decayed:

Założona po dwóch godzinach walki dokładka od cupry. Zaraz będzie troche za i troche przeciw głosów :tongue4::decayed:

Dzieki Staszek za dokładke :hi:

SNC00241.jpg

SNC00244.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czemu nie szukałeś zderzaka pod PDC z przodu?

Z tyłu mi wystarczy, dla mnie zbędny gadżet. Poza tym przy montażu dużego coolera bedzie więcej miejsca :decayed:

Założona po dwóch godzinach walki dokładka od cupry. Zaraz będzie troche za i troche przeciw głosów :tongue4::decayed:

Dzieki Staszek za dokładke :hi:

SNC00241.jpg

SNC00244.jpg

:good: :good: :good: :good: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki chłopaki, mi też się podoba.Autko optycznie poszło na glebe. Najlepsze jest to, że ta dokładkę można założyć chyba do wszystkiego, jak oni to zrobili :decayed:

Ciężko tylko z dopasowaniem, żeby obie strony idealnie leżały. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super wygląda.. też planuję w wolnej chwili zająć się dokładką :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od zawsze byłem temu przeciwny, ale jest ok :):naughty: pasuje do koloru i do czarnych elementów :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widziany dzisiaj w Częstochowie jak zajeżdzał na sale na weselicho. Dobrej zabawy życzę :hi:

A dziękuje, właśnie wróciłem z wesela, ledwo na oczy widzę :heat:[br]Dopisany: 12 Czerwiec 2011, 20:46_________________________________________________

od zawsze byłem temu przeciwny, ale jest ok :):naughty: pasuje do koloru i do czarnych elementów :good:

jest git :):good:

ja tez tak uważam, dzięki :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za kolor ? tzn auta calego :naughty:

Chyba lz5c (błękit oceanu :naughty:) o ile z wlepki dobrze pamiętam, ale sprawdze wieczorem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za kolor ? tzn auta calego :naughty:

mauritius blau - ale do RS'a nie bedzie pasowac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co to za kolor ? tzn auta calego :naughty:

Chyba lz5c błękit oceanu :naughty:) o ile z wlepki dobrze pamiętam, ale sprawdze wieczorem.

Dobrze pamiętasz. :wink4::good:

BTW Dokładka ładnie się z resztą komponuje... :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi mi bardziej o zestawienie niebieskiego + czarne detale ( lusterka , grill , lampy ) . Nawet sympatycznie to wyglada :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...