Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Pakiety stylistyczne w Audi A4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Festyn wiejski. Tylko to jakoś by uszło:

a402rgrfullfront8401101.jpg

Dibo ma u siebie takiego :wink4:

i bardzo dobrze bo ten zderzak jest :notworthy:

reszta :confused4::thumbdown: jak dla mnie :wink4:

Choc jestem wielkim fanem TUNINGU :kox:

Opublikowano

Festyn wiejski. Tylko to jakoś by uszło:

a402rgrfullfront8401101.jpg

Dibo ma u siebie takiego :wink4:

i bardzo dobrze bo ten zderzak Riegera jest :notworthy:

reszta :confused4::thumbdown: jak dla mnie :wink4:

Choc jestem wielkim fanem TUNINGU :kox:

brewki tragedia, zderzak ładnie się komponuje

Opublikowano

nic ciekawego, lepiej ori bo przynajmniej nie ma obciachu :kox:

  • 7 miesięcy temu...
Opublikowano

Gdyby ktoś był zainteresowany mam na sprzedanie przedni zderzak z pakietu Caractere :decayed:

(piszę tutaj bo mam za mało wiadomości żeby założyć temat w dziale sprzedam, jeśli trzeba to usunę post :decayed: )

Opublikowano

ale te pakiety :sick3:

Opublikowano

żaden pakiet mi się nie podoba :confused4: co seria to seria :good:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

uhica48d06sedandeckspoi.jpg

mnie jedynie się podoba ta listewka (spoiler?? :blink:) na tylnej klapie ;)

  • 1 rok później...
Opublikowano

Festyn wiejski. Tylko to jakoś by uszło:

http://img266.imageshack.us/img266/20/a402rgrfullfront8401101.jpg

Dibo ma u siebie takiego :wink4:

Witam, mi właśnie udało się zakupić właśnie ten zderzaczek funkiel nówka za dobre pieniądze, wie ktoś może jak z spasowaniem i montażem czy pasują ori mocowania itd bo jeszcze go nie przymierzałem.

Opublikowano

Ile jeśli można spytać dałeś ?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

kurde, strasznie to wyglada :) tuning z przed 12 lat:) jedynie ten rieger najblizszy do rs4 dlatego wyglada jeszcze calkiem

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A ja widze potencjal w Auptic przedni zderzak

  • 1 rok później...
Opublikowano

Trafiłem na ten temat przypadkiem w google grafika, pozwolę sobie odkopać :kox:

Mi się nawet podoba ten zderzak:

whatkit7711447.jpg

Też trąci wioską ale z daleka nawet przypomina S/RS, i nie jest tak nachalnie wiejski jak reszta.

Kowi opisał go jako BBR ale nie znalazłem nigdzie w googlach innego zdjęcia...

Opublikowano

Choćby mi dopłacali to bym żadnego zderzaka z tych tu pokazanych nie założył..

Opublikowano

A zwrócił ktoś uwagę na grill z pakietu oettingera? Co sądzicie Panowie ? :decayed:

IMG_1953.jpg

Opublikowano

Mi tam się niespecjalnie widzi taka lakierowana ramka.

Opublikowano
  • Autor

Szukalem do siebie ale ciezki to byl temat

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

pakiet s4 bije wszystkie na głowę. Co ori to ori.

Opublikowano

Dżizas. Powoli zaczyna robić się tutaj na forum Civic Klub. Nie rozumiem jak z sedana można chcieć zrobić "sportową" furę poprzez obłożenie jej takimi pseudo-dodatkami. Ludzie, idźcie w OEM bo za parę lat jedyne Audi A4 B5, które będą dostępne na rynku to tylko te monstery. Szanujcie samochody. Albo kupcie sobie Civic'a 5 gen. i czarujcie go laminatem oraz druciarstwem.

Opublikowano
  • Autor

Dżizas. Powoli zaczyna robić się tutaj na forum Civic Klub. Nie rozumiem jak z sedana można chcieć zrobić "sportową" furę poprzez obłożenie jej takimi pseudo-dodatkami. Ludzie, idźcie w OEM bo za parę lat jedyne Audi A4 B5, które będą dostępne na rynku to tylko te monstery. Szanujcie samochody. Albo kupcie sobie Civic'a 5 gen. i czarujcie go laminatem oraz druciarstwem.

a czy ktos tu robi takie auto?

Opublikowano

Mój ww. komentarz to jedynie apel.

Na szczęście jeszcze niewiele takich aut na forum bo osoby z takimi pomysłami są szybko przeganiane. Nie wiem czy powoduje to u nich zaprzestanie realizacji swoich pomysłów czy wstyd przed pochwaleniem się na forum powoduje, że nie piszą o tym.

Wskazywać wątków na forum nie chcę bo każdy robi swoje auto jak chce a ja piętnować za brak gustu nie chcę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.