Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Hejka, chłopaki powiedzcie jaką metodę stosujecie przy sprzedaży motocykla?

Chodzi mi o to czy przed jazdą próbną kasujecie całość pieniędzy do zwrotu po jeździe próbnej, czy też jakieś oświadczenie dajecie do podpisu gościowi chcącemu wypróbować moto.

Zawsze przy sprzedaży mam dylemat jak postąpić, bo przecież potencjalny nabywca może się pierdyknąć przy jeździe próbnej i powiedzieć siema nara...

Sprzedajemy z synem jego moto, mój sprzęt widać ostatniej fotce :wink:

Honda CBR125r JC39 OLSZTYN (2447689768) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

sorry ale biadolenie , są asy co zaczynali od 900setek i dają radę

Może i dają radę, ale czy tak naprawdę potrafią wykorzystać możliwości tego motocykla? Jeśli im się udaje, są to marginalne przypadki. Może biadolę, ale przy tych pojemnościach margines błędu jest bardzo mały, a wychodzę z założenia, że jeśli kupuje się ścigacza to jeździ zgodnie z jego przeznaczeniem. Chyba, że ktoś kupuje taki motocykl tylko po to żeby się przylansić, to co innego. Jednak głupio na szlifierze jest być wyprzedzanym przez turystyki. :wink: Wejdźcie na pierwsze lepsze forum motocyklowe, powiedzą Wam dokładnie to co ja. Za dużo jest małolatów w czarnych workach. Masz racje Patryk, R1 nie była pierwszym motocyklem, wsiadłem na nią po kilku ładnych latach jeżdżenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zibi ma 100% racji w pełni sie z nim zgadzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet na 125 mozesz sie zabic na to nie ma reguly.

Nie ważne co masz pod d*pą, ważne co masz nad nią !!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Ile osób tyle zdań, nie jestem doświadczonym motocyklistą ale uważam, że sprawa zakupu motoru to już temat indywidualny, po sobie mogę powiedzieć, że przed zakupem mojego małego Zeta często słyszałem zdanie, że to za dużo jak na pierwsze moto, kup coś słabszego na początek itp było w tym trochę racji bo były sytuacje gdzie za mocne odkręcenie + zerowe doświadczenie powodowały szybsze bicie serca i zimne poty. W moim przypadku jednak nie żałuję zakupu takiego moto, a kolega b7rulez musi sam ocenić po co mu ten motor :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w czwartek mam jazdę próbną HD-em :whistling:

zastanawiam sie czy to jest dobry kierunek .... :eusathink:

i nie wiem jaki model ewentualnie wybrac :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na następny sezon powracam do R1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja kocham motory sa piekne i chcialbym miec a moja miloscia jest hayabusa mam ja gleboko w sercu ale boje sie niesamowicie motoru nie predkosci bo predkosc daje mi sile ale boje sie kierowcow ktorzy nie patrza na motocyklistow i mojego braku doswiadczenia ale ogolnie jak widze motor to ustepuje zjezdzam itd pozdro dla wszystkich na jednosladach:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie i ja dołączę do motocyklistów w domowym garażu zagościła Yamaha Virago 750 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no Panowie i ja dołączę do motocyklistów w domowym garażu zagościła Yamaha Virago 750 :decayed:

poka foty

lewa w górze :peace:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do sprzedania stroj dwuczesciowy na sporta:) firmy ozone KOMBINEZON MOTOCYKLOWY OZONE roz.54 OKAZJA!!! (2462193555) - motoAllegro taki jak w linku:) rozmiar XXL

na ok 185cm wzrostu, pas 100cm barki 106cm

cena 700zl zainteresowanych na PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a co sądzicie o fz6 N ? jak na poczatek też niczego mu nie brakuje wedlug mnie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sobie szuram ale tylko w terenie drz 400 z 08r moge opylic jk ktos chce stan tech. idealny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam fazerka w garażu i jest OK mi wystarczy.

Kuzyn ma i narzeka od czasu kiedy mam horneta, dlaczego? a no wystarczy popatrzeć na sprawy eksploatacyjne, trudna regulacja tylnego amora, naciąg łańcucha "na oko", gorsze dojście do filtra oleju, gorsze do filtra powietrza, a najgorsze do akumulatora, niby te czynności przeprowadza się bardzo rzadko, ale patrząc np. na horneta można sobie skrócić czas i zaoszczędzić dużo nerwów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no w sumie kwestia tego czy ktos lubi grzebać czy nie ,zawsze tez mozna dac komuś kto zrobi te czynnosci za Ciebie np i kasa tez wcale nie jest jakos specjalnie wygurowana..ja osobiscie ze swojego fz6 n jestem zadowolony mimo tego ze posiadam go dopiero okolo 4 miesiecy i jest to moje pierwsze moto..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

DSC_0325.jpg

<br /><br />

To mój sprzęt, Honda VFR800 FI `O1r., zaczepny turystyk :decayed:,

I z żoną czasem podróżujemy sobie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

No proszę galeria nam rośnie :kox:

Piter, a Ty jak do tego lasu wjechałeś swoim Audi i Kawą naraz ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...