Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

poczytaj fora motocyklowe

tam otrzymasz bardziej precyzyjne informacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

hornet vs. SV650

Ja bym bral sv'kę :kox: Tylko, że V to wariat (może nie wybaczyć błędu) :naughty: Na Hornecie jak Pucek pisał do 8tyś. nic się nie dzieje...:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze tak czytam i czytam miałem ten sam dylemat niespełna rok temu, co kupić na pierwsze moto, bardzo podobało mi się Kawasaki z750 wiele osób odradzało, że za mocny jak na pierwsze moto ( i fakt wy***ałem się ale przy 30km/h :grin:) więc moc mnie nie zabiła, ja przy zakupie kierowałem się tym, że będzie to motor na lata min 3-4, musi mi się podobać wizualnie i żeby nie był starszy niż 5 lat i w taki sposób kupiłem to co chciałem. Trochę nie kumam tych pytań jaki motor kupić bo to tak samo jak z autem kupicie coś co się wam nie będzie podobało ? a czy za mocny czy nie to chyba już od człowieka zależy.

---------- Post dopisany at 22:13 ---------- Poprzedni post napisany at 22:05 ----------

a jeszcze co do tych Hornetów to naprawdę do 8k nic się nie dzieje...coś mi się nie chce wierzyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jakie moto kupic to pytam raczej pod kątem kosztów i dostepnosci czesci zamiennych, o ile z samochodami wiadomo jest ktore auta sa drozsze i tansze w utrzymaniu o tyle z motocyklami jest tak ze nie kazdy to wie, jedynie ci ktorzy jezdza, a motocyklistow jest w kraju garstka i stad ciezko o jakiekolwiek opinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobry patent tym symulatorem :naughty: ale chyba nic nie zastapi przymiarki na zywo

widze ze bez wycieczki gdzies dalej (w lodzkim nie ma nic ciekawego) sie nie obedzie

jak tylko na dobre sie skonczy sezon moto pojezdze za czyms i sie poprzymierzam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj w moim garażu zaparkowała 900rr sc33 '98r. :decayed: Na razie jest ściernisko bo po szlifie... ale to i tak materiał na pseudo street'a także luz :banan: góra miesiąc i będzie latać :naughty: Najważniejsze, że rama, lagi wszystko proste :decayed: tylko czacha z lampą i plastiki na jednej stronie uszkodzone

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czy za mocny czy nie to chyba już od człowieka zależy.

a jeszcze co do tych Hornetów to naprawdę do 8k nic się nie dzieje...coś mi się nie chce wierzyć

no zależy i nie zależy, jak nie masz czym to zwyczajnie nie przyświrujesz, no a jak masz no to juz każdy sam wie jak jest, niby sie turla skpokojnie z głową a przyjdzie chwila odprężenia, koledzy, chęć pociśniecia i wiemy wszyscy jak to się zazwyczaj kończy... nawet Ci co zaczynali od małych i stopniowo w górę mają resprkt do maszyn, bo każda jest inna a i człowiek cały czas się uczy, nikt mi nie powie że ogarnia wszystko bo przyjdzie jeden winkiel parę km za szybko, trochę nierówności i jest w najlepszym przypadku ślizg i gleba, nie wspomnę o zajechaniu drogi przez puszkę (mówię z własnego doświadczenia)

ostatnio jeździlismy z chłopakami, oni tyśiączkami jeden z10 drugi gsx-em, przejechaliśmy taką moją trasą, trochę zakrętasów a ten z gsxa mówi a on (ten z kawy) ostatnio leżał na tym zakręcie, to nie wiem jak on tam się składał żeby ślizga zaliczyć, musiało być grubo za szybko. Naszczęście skończyło się na obtartej owiewce.

Co do horneta to zapytam kolegi jak to się kręci, lataliśmy na kilka sztuk czyli hornet, svka, bandit 600, bandit 1250, gsx, z10 i wszyscy dawali rade,

Ja np poważniejsze moto ( bo nie licze komarków, WeSeK, eMZetek) miałem 500, dokładnie ER5, koleżanka(19lat) np w tamtym roku pierwsze moto kupiła fazera 600 i jeździ, nawet wg mnie całkiem dobrze sobie radzi :) bo daje radę za mna :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumujac: najlepsza sztuka na pierwszy motocykl z prawdziwego zdarzenia do 6,5tys zl to?

bandit, SV, Hornet. Myślę, że te są godne uwagi jak na pierwszego bzyka :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli reasumujac: najlepsza sztuka na pierwszy motocykl z prawdziwego zdarzenia do 6,5tys zl to?

bandit, SV, Hornet. Myślę, że te są godne uwagi jak na pierwszego bzyka :wink:

To zależy od osoby i stylu jaki preferuje. Jest jeszcze kawa zr7, suzuki gsx-f 600 (jajko) , yamaha xj600, nawet kawa gpz500 będzie całkiem żwawa. Moim pierwszym i aktualnym motocyklem jest Honda transalp 650, z której jestem bardzo zadowolony :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja wczoraj jeździłem i na koniec sezonu gleba... :facepalm: gałąź brzozowa- mokra wzdłuż drogi przykryta liśćmi

tak mnie zwaliło, że nie widziałem co się dzieje, a kierownica z lewej strony przytuliła się do baku:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak to jest teraz z prawkiem w Polsce? Bo nowe reguły miały wchodzić w życie od nowego roku? Mam A1 Irlandzkie ale chcę zrobić A, a tutaj chore reguły typu ograniczenie do 250cc przez pierwsze 3 lata... Można dalej robić A czy nie?

Co polecacie na pierwsze moto? Ze 4 lata temu jeździłem bzykiem przez rok czyli doświadczenie trochę znikome:doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do prawka to się słyszy że ciągłe zmiany czym szybciej się zdecydujesz to lepiej.

na pierwsze moto ? zależy od twojedo stylu miasto/miasto - traska/ teren lub lans :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...