Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja jestem teraz w kropce. Wystawiłem na aukcję swoją CBR 600 RR i gość wylicytował i zero kontaktu z typem :facepalm:

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a ja jestem teraz w kropce. Wystawiłem na aukcję swoją CBR 600 RR i gość wylicytował i zero kontaktu z typem :facepalm:

Nic nie zrobisz... najwyżej allegro mu zablokuje konto, miałem identyczną sytuację :thumbdown:

Opublikowano

polatane ale teraz jak wracałem to już mega zimno, a w ciągu dnia jakoś tak niepewnie, dużo mokrych zakrętów, liście :facepalm: walka o życie, a nie przyjemność z jazdy,

co do zasad zdawania prawka to chyba jeszcze po staremu

Opublikowano

Od połowy stycznia ma coś się zmienić w egzaminowaniu

Opublikowano

Mają być 3 kategorie podzielone według pojemności i wieku... ale jakie konkretne zasady zdawania to nie wiem... No i osobna kategoria na Quady

Dlatego ja jeszcze chciałem zdążyć na starych przepisach na luzie zdać :wink:

Opublikowano

Co do używania moto to głównie miasto, czasami trasa:decayed: Muszę się chyba zapisać na prawko i jechać na tydzień wyjeździć godziny a potem się na egzamin zapisać i znowu pojechać :P

Opublikowano

fz-6 jest moc i dośc łatwa do ogranięcia - wystarczy na 2-3 sezony

Opublikowano
fz-6 jest moc i dośc łatwa do ogranięcia - wystarczy na 2-3 sezony

Masz na myśli wersję N czy S? Jak dla mnie komfort jazdy gorszy od np. Horneta, nawet sami właściciele stwierdzili to samo, hornet był lepszy, ale nie że zachwalam swojego, po prostu cieszyłem się że nie kupiłem tego fz-6n :decayed:

Za to naszło mnie na Vkę...:whistling:

Opublikowano

sv650 od 03 w górę, jeżeli nie obawiasz się mocy to nawet cbrk'a będzie ok. Inne, które można polecić to kawa er6, yamaha xj6.

Opublikowano

A co polecacie do 250cc? Bo tutaj niestety takie jest ograniczenie przez pierwsze 2 lata:kwasny:

Opublikowano
A co polecacie do 250cc? Bo tutaj niestety takie jest ograniczenie przez pierwsze 2 lata:kwasny:

Kawasaki Ninja 250R,

Honda CBR 250,

Opublikowano
A co polecacie do 250cc?

ja bym poszedł w jakiego crossa

Opublikowano
A co polecacie do 250cc?

ja bym poszedł w jakiego crossa

Przecież pisał że głównie miasto, czasami trasa

Opublikowano

250r wygląda ciekawie i ubezpieczenie u nas w pastuchowie nawet w sensownej cenie bo 980 euro na rok czyli mniej niż za auto:shock3:

Opublikowano
250r wygląda ciekawie i ubezpieczenie u nas w pastuchowie nawet w sensownej cenie bo 980 euro na rok czyli mniej niż za auto:shock3:

ja za moto płacę rocznie 1/5 tego co za auto :grin:

Opublikowano

chodziło mi o coś w stylu supermoto taki cross do miasta , na pewno lepiej się tym jeździ w mieście niż takim niby ścigaczem, z resztą jak to wygląda tu niby taki ścigacz, a nie idzie wcale :grin:

Opublikowano

No tak, ale ogólnie wygląd i pozycja mi się bardziej podoba niż cross / enduro.

Opublikowano

Jeżeli chcesz coś tańszego to Honda NSR, Yamaha YZF r125, Aprilia rs125

Opublikowano

młody bierz jakiegos crossa

i dokup kit na supermoto

jazda jest zaje....bista :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

żadnego dwusuwu nie chcę:decayed: Narazie zastanawiam się między 250r i hornetem 250. Hornet brzmi :jerk::jerk: ale ninja za to wygląda:decayed: Muszę się do obu przymierzyć i poczytać jak z awaryjnością itp

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.