Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Strefa motocyklistów

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,2 tys.
  • Wyświetleń 203,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nikt nie wymienia Kawasaki Z750, czy coś z tym motorem jest nie tak? Bo chce go kupić a jestem poczatkujacy w tym temacie

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

Opublikowano
Nikt nie wymienia Kawasaki Z750, czy coś z tym motorem jest nie tak? Bo chce go kupić a jestem poczatkujacy w tym temacie

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

Gdyby faktycznie byl powod zeby napisac cos na temat tego szajsu to bys o tym

Tutaj przeczytal

Opublikowano
Nikt nie wymienia Kawasaki Z750, czy coś z tym motorem jest nie tak? Bo chce go kupić a jestem poczatkujacy w tym temacie

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

Napisz do Miszka82 ​on ujeżdżał Z750

Opublikowano
Nikt nie wymienia Kawasaki Z750, czy coś z tym motorem jest nie tak? Bo chce go kupić a jestem poczatkujacy w tym temacie

wysłane z HTC za pomocą Tapatalk

za***iste moto, jeżdżę na takim...

Opublikowano
Panowie, Ktoś może lata CBR 600 RR i szuka Crashpadów? Mam nówki za pół ceny do oddania :wink:

Crash Pady Honda CBR 600 RR - WOMET-TECH ! NOWE Gostynin ? Tablica.pl

Napisz czy pasują do Honda CBR F4i Sport `02r. , czy trzeba dziurawić owiewki czy nie ?

Opublikowano

Panowie mam kufer ze stelarzem i plyta na sprzedaz do cbr f4 centralny prosze o pw zainteresowanych cena 700

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jest ktos na Stunt GP w bydgoszczy? :D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

dziś sprzedałem swoje pierwsze moto i czas na kolejne

1. Yamaha WR 250R cena: 29.900zł moc 31 KM

8i7t.jpg

2. Honda CRF 250 L cena: 19.500zł moc 23 KM

ss7s.jpg

3. Kawasaki KLX 250 cena: 21.900zł moc 22 KM

2ib8.jpg

Moto ma być nowe z salonu, cena/jakość to najkorzystniej wypada Honda, ale jakoś stare przyzwyczajenia ciągną do Yamahy, Kawasaki nie znam, nigdy nie miałem do czyninia.

Doradzicie coś, ma ktoś jakieś doświadczenia z opisanymi powyżej moto????:whistling:

Opublikowano

panowie potrzebuje jakieś rękawiczki na motocykl macie jakiś pomysł ?

Opublikowano
dziś sprzedałem swoje pierwsze moto i czas na kolejne

1. Yamaha WR 250R cena: 29.900zł moc 31 KM

http://img194.imageshack.us/img194/6935/8i7t.jpg

2. Honda CRF 250 L cena: 19.500zł moc 23 KM

http://img521.imageshack.us/img521/6020/ss7s.jpg

3. Kawasaki KLX 250 cena: 21.900zł moc 22 KM

http://img834.imageshack.us/img834/2092/2ib8.jpg

Moto ma być nowe z salonu, cena/jakość to najkorzystniej wypada Honda, ale jakoś stare przyzwyczajenia ciągną do Yamahy, Kawasaki nie znam, nigdy nie miałem do czyninia.

Doradzicie coś, ma ktoś jakieś doświadczenia z opisanymi powyżej moto????:whistling:

Dlaczego uparles sie na nowke? Taka 3 letnia yamahe mozna miec za pol ceny....

Poza tym popatrz na moc :wink:

Yamaha WR 250 -- 2010r -- IDEALNA wr250r, 2010r., 250cm3 - otomoto.pl

Opublikowano
dziś sprzedałem swoje pierwsze moto i czas na kolejne

1. Yamaha WR 250R cena: 29.900zł moc 31 KM

http://img194.imageshack.us/img194/6935/8i7t.jpg

2. Honda CRF 250 L cena: 19.500zł moc 23 KM

http://img521.imageshack.us/img521/6020/ss7s.jpg

3. Kawasaki KLX 250 cena: 21.900zł moc 22 KM

http://img834.imageshack.us/img834/2092/2ib8.jpg

Moto ma być nowe z salonu, cena/jakość to najkorzystniej wypada Honda, ale jakoś stare przyzwyczajenia ciągną do Yamahy, Kawasaki nie znam, nigdy nie miałem do czyninia.

Doradzicie coś, ma ktoś jakieś doświadczenia z opisanymi powyżej moto????:whistling:

Dlaczego uparles sie na nowke? Taka 3 letnia yamahe mozna miec za pol ceny....

Poza tym popatrz na moc :wink:

Yamaha WR 250 -- 2010r -- IDEALNA wr250r, 2010r., 250cm3 - otomoto.pl

Nie uparłem się na nówkę, kupił bym używkę ale od kogoś zaufanego, co bym wiedział jak moto używany.

Inaczej boję się, że kupię studnię bez dna co była katowana, a tylko do sprzedaży wypicowana:whistling:

Opublikowano
dziś sprzedałem swoje pierwsze moto i czas na kolejne

1. Yamaha WR 250R cena: 29.900zł moc 31 KM

http://img194.imageshack.us/img194/6935/8i7t.jpg

2. Honda CRF 250 L cena: 19.500zł moc 23 KM

http://img521.imageshack.us/img521/6020/ss7s.jpg

3. Kawasaki KLX 250 cena: 21.900zł moc 22 KM

http://img834.imageshack.us/img834/2092/2ib8.jpg

Moto ma być nowe z salonu, cena/jakość to najkorzystniej wypada Honda, ale jakoś stare przyzwyczajenia ciągną do Yamahy, Kawasaki nie znam, nigdy nie miałem do czyninia.

Doradzicie coś, ma ktoś jakieś doświadczenia z opisanymi powyżej moto????:whistling:

Dlaczego uparles sie na nowke? Taka 3 letnia yamahe mozna miec za pol ceny....

Poza tym popatrz na moc :wink:

Yamaha WR 250 -- 2010r -- IDEALNA wr250r, 2010r., 250cm3 - otomoto.pl

Nie uparłem się na nówkę, kupił bym używkę ale od kogoś zaufanego, co bym wiedział jak moto używany.

Inaczej boję się, że kupię studnię bez dna co była katowana, a tylko do sprzedaży wypicowana:whistling:

Racje masz. Wklejona aukcja jest pierwsza lepsza.... dla uswiadomienia sporego spadku ceny

Opublikowano

:hi: Potrzebuję pomocy technicznej.

Środek sezonu, a RR'ka nie kręci :thumbdown: Na krótko rozruchol kręci aż miło ale nie zapala, iskry też nie ma :facepalm: Aku, stacyjka, pstryczek, starter sprawne, bezpieczniki całe, w instalacji nie widać nic niepokojącego. Przekaźnik rozrusznika wymieniałem niedawno, nawet jeśli to znowu on to czemu iskry brak :eusathink: Jak sprawdzić czujkę luzu?

Opublikowano

a czujka od nóżki bocznej? ten od luzu to tylko kontrolka na blat..:wink:

Opublikowano
a czujka od nóżki bocznej?

Jak ją sprawdzić, zewrzeć kable po prostu? Kontrolka S nie świeci się wcale :whistling: tak jakby nóżka była złożona cały czas

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 18:15 ----------

Zmostkowałem kable we wtyczce...niestety wciąż zero reakcji :doh:

Opublikowano

A przekaznik jak wlaczysz zaplon To cyka? Akumulator naladowany?:D

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.