Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Strefa motocyklistów


Rekomendowane odpowiedzi

Ty, bo myśliwym zostaniesz :wink:

Zmieniając temat... a tak liczyłem na ładną pogodę na majówkę. Brak czasu na jazdę, a jak już jest to wali żabami. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2.2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

U nas w mieście, kilka dni temu, jakiś młodzian zawinął się na znaku... Wyprzedzając puchy prawą, zawadził stopką o krawężnik... :suicide_anim:

gadałem z nim gdy kupił tą f4i, cztery dni wcześniej

głupia śmierć, pech i brak doświadczenia!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowałem rr'kę :banan:

Spy foto ze słuchawki łazienkowej :whistling:

Zdj_cie0242.jpg

Zdj_cie0243.jpg

---------- Post dopisany 15-05-2013 at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 22:07 ----------

Panowie przymierzam się do wymiany oleju w quadzie, jako że ujeżdżam terenowy sprzęt od niedawna potrzebuję porady... Jaki olej zalać?

Pacjent to TRX450r '05r. Zaznaczam, że olej w skrzyni jest odseparowany od silnikowego (dwa korki wlewu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomalowałem rr'kę :banan:

Spy foto ze słuchawki łazienkowej :whistling:

http://s23.postimg.org/bsc17x9jb/Zdj_cie0242.jpg

http://s23.postimg.org/exwmy4s5j/Zdj_cie0243.jpg

---------- Post dopisany 15-05-2013 at 17:13 ---------- Poprzedni post napisany 11-05-2013 at 22:07 ----------

Panowie przymierzam się do wymiany oleju w quadzie, jako że ujeżdżam terenowy sprzęt od niedawna potrzebuję porady... Jaki olej zalać?

Pacjent to TRX450r '05r. Zaznaczam, że olej w skrzyni jest odseparowany od silnikowego (dwa korki wlewu).

czekam na foty złożonej RR'ki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czeka cały czas bo czasu nie ma :facepalm:

---------- Post dopisany 17-05-2013 at 18:25 ---------- Poprzedni post napisany 15-05-2013 at 22:09 ----------

Ale taile przyjeżdżają nadal...

Spy :kox:

CAM00081.jpg

---------- Post dopisany 20-05-2013 at 19:25 ---------- Poprzedni post napisany 17-05-2013 at 18:25 ----------

Koledzy, jest problem. Pacjent to Kawa ZXR 750 '93r.

Po zimie okazało się, że sprzęgło przestało istnieć :thumbdown: Klamka luźno lata bez żadnego oporu (Płyn w zbiorniczku jest). Tak na pierwszy strzał myślałem, że zapowietrzone...ale sam nie wiem :facepalm::whistling: W ogóle to jak to dziadostwo odpowietrzyć? :eusathink:

---------- Post dopisany at 20:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:25 ----------

Dobra znalazłem odpowietrznik na wysprzęgliku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, Brat sprzedaje swój całkiem ciekawy projekt: Suzuki GSX-R K7 1000 TURBO !

Tak, uturbił Gixxera i jest na sprzedanie. wycackany, dużo carbonu, wszystko perfekt, big brake kit, wszystko po prostu na tip top porobione. Jakby co zapraszzam na PW :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uturbiony:shock3::slina:, mi na ZX9R głowę urywa tylko nie moja :decayed:

planuję przy zimowej atmosferze upolować jakiś motocykl tylko jeszcze nie wiem w co będę celował albo suszarkę ewentualnie jakiś naked

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uturbiony:shock3::slina:, mi na ZX9R głowę urywa tylko nie moja :decayed:

planuję przy zimowej atmosferze upolować jakiś motocykl tylko jeszcze nie wiem w co będę celował albo suszarkę ewentualnie jakiś naked

no ten gixxer urywa łeb, jest na fabrycznym krótkim wahaczu :kox: wstaje na koło z każdego biegu i przy każdej prędkości - oczywiście z gazu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego chcesz takiego ulepa?

Wejdź na :: Strona Główna i tam popatrz na oferty, na pewno znajdziesz coś lepszego :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko jeszcze nie wiem w co będę celował albo suszarkę ewentualnie jakiś naked

Jakby co to mam na sprzedaż super duka

Ew jesli chcesz to jest tez do sprzedania moja BMka ale to już raczej kosmiczne technologie (ten nie wstaje na kolo z żadnego biegu bo mu kontrola trakcji nie pozawala :grin: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dlaczego chcesz takiego ulepa?

Wejdź na :: Strona Główna i tam popatrz na oferty, na pewno znajdziesz coś lepszego :wink:

dzieki oblukm poszukuje wlasnie horneta najbardziej mi sie podoba bo ma zachowany klasyczny wyglad!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W końcu zakupiłem motor kolejny po GS500 czyli CBR 600 F4, miała być kawa 636 ale fundusze nie pozwoliły:kwasny: ale co hóndziny też jestem zadowolony:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wszędzie plastik fantastik :D coś do spokojniejszego lasnu

kontakt PRIV. wersja EUROPA

image.jpg

image.jpg

rok 2005r. przebieg znikomy 23 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

W końcu zakupiłem motor kolejny po GS500 czyli CBR 600 F4, miała być kawa 636 ale fundusze nie pozwoliły:kwasny: ale co hóndziny też jestem zadowolony:naughty:

Kawa to lipa. Dobrze zrobiłeś kupujac hłodziarkę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...