Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wybór CB radia :)


wesoly1601

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam stabo 3003 xm + sirio triflex i jest to idealny zestawik o którym mozna zapomnieć:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem po kupnie radyjka :wink:

kupiłem Legend II + Sirio 145 ML

Pierwsze wrażenia bardzo pozytywne

wielki plus, że się mieści w kieszonce po lewej stronie kierownicy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak jest z tą anteną?

Zainwestuj w sirio ml 145 a będziesz zadowolony :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CB Radio President Teddy ASC filtr ANL GW 5 lat (2437553509) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. czy takie radyjko będzie dobre jaką anteną dobrać długą czy krótką, ma to jakieś znaczenie??

Ja jechałem po te radio, a wróciłem z LEGENDem II. Po dłuższej rozmowie i wszystkich za i przeciw (połowy nie rozumiałem :decayed:) wybrałem Legenda + sirio ML 145.

jeżeli koniecznie z metrowych to polecał mi Willson Little Will,

a jeżeli coś dłuższego to właśnie MLkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Legend II jak by nie było to replika President Jonny II. Po za tym ostatnio dobre a tanie radia na rynku są firmy "yosan" paru znajomych miało z nimi styczność i za swoją cenę to rewelacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde muszę wyszukać jakiś lepszy serwis co mi to dobrze nastroi.

talib1990 zainwestuj w president walker a będziesz zadowolony :wink:

kupiłem z 2 tygodnie temu tego Teddy'ego i narazie wszystko na plus także zmieniać nie zamieniam... jeżdże z Wilsonem antenką

Bardzo mnie denerwowało w tym Legendzie, że SQ działał tak naprawde od godziny 11 ... a od początku nic się nie działo... w Teddym jak wyłącze ASC to czuć różnice w każdym położeniu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Teddy'ego jaką antenkę dobrać, i jaka jest różnica między krótką a długą anteną ma sie to coś do jakości?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Teddy'ego jaką antenkę dobrać, i jaka jest różnica między krótką a długą anteną ma sie to coś do jakości?

mam aktualnie Wilsona podpiętego do Teddy'ego... i jak jade z bratem który ma na dachu Alaske ok 150 cm na magnesie to słysze nie wiele mniej.... a przynajmniej nie zbiera aż tyle śmieci .... kosztuje ok 55 zł więc jak ktoś Ci ją zapier... nie zapłaczesz nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiscie polecam bez zadnych bajerów proste i tanie radio Stabo - Uniden Pro 520Xl - President 520XL wszystko to samo ale legalnie nowe mozna kupic Stabo - zaje... ste radio i do tego antenka President Florida - okolo 100 - 150zł - badziewie po 30 nawet nie kupuj. Komplet to około 500 - 600zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1. Legend II to Harry II Clasic, a nie Johnny.

2. Wilson - kiepska antena - bardzo słabo zabezpieczona przed wilgocią - wszystko w środku rdzewieje, dość mocno się buja, na rynku same podróbki - cena zakupu oryginału jest większa niż oferty allegro :)

3. Florida - łatwo złamać (włókno) i często ją słychać - z racji grubości

Dobre anteny do 1m:

SIRIO OMEGA - jest w dwóch wersjach na małym i większym magnesie - jak ktoś śmiga powyżej 200 brać większy

SIRIO SILVER MAG 90

SIRIO AS-100 - troszkę powyżej metra i trudniej się stroi

Uwaga na podróbki !!!! Kupować tylko z żółtym kartonikiem na promienniku, na którym jest zdrapka z kodem - można sprawdzić na stronie producenta, że jest to oryginał!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię to po raz ostatni :)

Uniden Pro 520 XL + Sirio Omega 27 mag, chyba że chcesz naprawdę większe zasięgi to Sirio ML-145

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolega się tu strasznie upiera na sirio choć są to dobre anteny i sam takiej używam to bardzo cenię sobie presidenta bo krótkie antenki montażowe (IOWA i HAWAII) tej firmy są na prawdę bardzo dobre (ja do montażowej dokupiłem tylko magnes Farun i śmiga). Zależy od potrzeb użytkownika dobiera się antenę. Radio jak najbardziej Uniden 520XL nie zamieniłbym na nic innego chyba jedynie na Presidenta z wyższej półki ale nie potrzebne mi tyle bajerów ile one posiadają. Unidena już raczej ciężko dostać ale radyjko Stabo to praktycznie to samo tylko że legalne i łatwo je dostać używałem jakiś czas na próbę i polecam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dłuższa antena większy zasięg i co za tym idzie więcej nie potrzebnych szumów. Krótsza antena to mniejszy zasięg i dowiesz się czego chcesz. Bierz z długiej Sirio Ml 145 a z krótszej Sirio AS 100.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oki dzięki koledzy jutro powiem co wybrałem ;)

---------- Post dopisany 01-07-2012 at 14:29 ---------- Poprzedni post napisany 29-06-2012 at 00:32 ----------

wybrałem presidenta teddy II i sirio ML145 dość dobrze śmiga ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robię to po raz ostatni :)

Uniden Pro 520 XL + Sirio Omega 27 mag, chyba że chcesz naprawdę większe zasięgi to Sirio ML-145

Ciekawe gdzie on wyrwie 520 teraz ...... U68 i ML145 dobry zestaw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...