Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kierowca A4 chciał przycwaniakować...

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

U mnie najgorzej jest w niedziele jak ludzie idą do kościoła... :rolleyes:

I to jest super miejsce i czas na okazje :) Zapisuj rejestracje samochodów w których siedzą stare dziady:) Oni zawsze troche wyżej cenią samochody, ale nie to jest ważne.. ważne jest to że przebieg oryginalny i mały :tongue4:

A dorwij takiego w swoim mieście... czasun :notworthy:

Czarne Audi A5 zainteresowany? :naughty:. Jest jeszcze Audi A5 Coupe, Audi S5 Coupe, Porsche Panamera, Audi Q7... :hi:.

Opublikowano

U mnie najgorzej jest w niedziele jak ludzie idą do kościoła... :rolleyes:

I to jest super miejsce i czas na okazje :) Zapisuj rejestracje samochodów w których siedzą stare dziady:) Oni zawsze troche wyżej cenią samochody, ale nie to jest ważne.. ważne jest to że przebieg oryginalny i mały :tongue4:

A dorwij takiego w swoim mieście... czasun :notworthy:

Czarne Audi A5 zainteresowany? :naughty:. Jest jeszcze Audi A5 Coupe, Audi S5 Coupe, Porsche Panamera, Audi Q7... :hi:.

gdzie TY kurw**mieszkasz stary :polew: :polew: , albo jakies bujdy pleciesz i zrobiles statystyke z ostaniego miesiaca i samochodow zauwazonych na ulicy :wink4:

Opublikowano

W Skawinie, akurat to jest prawda, jak by nie była to bym nie pisał :gwizdanie: :)

Opublikowano

Hmmm akurat tak się składa że w poniedziałek mykam do Skawiny do roboty... :gwizdanie: :gwizdanie: :naughty::evil:

Opublikowano
:decayed:. Raz nawet było Audi R8...
Opublikowano

:decayed:. Raz nawet było Audi R8...

jestemem tam u was raz w tygodniu ,caly dzien sobie smigam ! i powiem ze w maxie widzialem bmw e36:D ale moge sie mylic ;)
Opublikowano

takie "rarytasy" to tylko w niedzielę się przedmuc**je :naughty:

Opublikowano

chłopaczek z Będzina heheheeh :)

a co do zachowania musze powiedzieć że miałem podobną sytuacje ale u mnie chodzilo o to ze pod blokiem nie mam wyznaczonego miejsca do parkowania.. parkuje sie na chodniku który na biede ma z 7 m szerokości... wiec postawi się 2 auta obok siebie i jeszcze zostaje przepisowe 1,5 metra czy 2.. żeby wjechać na niego trzeba jechać środkiem ( lampy oświetleniowe z jednej strony a z drugiej ogródek ) wjeżdżam powoli a jakiś dziadzia do mnie, że tu sie nie staje a ja do niego że gdzie tak pisze.. po tym jak powiedział do mnie gnojku postanowiłem, że Ch**a przejade ale cwaniaczek odpuścił...

Opublikowano
:D 7 metrów chodnika i pewnie 2 metry asfaltu :) W sumie w polsce tyle ludzi ma nadwage że trzeba robić 7 metrowe chodniki.... Aż żal d*pę ściska
Opublikowano

:D 7 metrów chodnika i pewnie 2 metry asfaltu :) W sumie w polsce tyle ludzi ma nadwage że trzeba robić 7 metrowe chodniki.... Aż żal d*pę ściska

nie, całe 7 metrów zalane asfaltem :)

Opublikowano

W Niemczech temu młodemu gnojowi wywieźli by auto na lawecie jakby nie potrafił udowodnić ze tam mieszka. Osiedlowy parking ma podobne prawa jak prywatna posesja i jeżeli właściciel ( w tym wypadku wspólnota miszkaniowa) postawi info/znak ze parking tylko dla mieszkańców to jest to ważny znak i kto go zlekcewazy musi ponieść konsekwencje. Dzwoni sie najlepiej po policję i oni zamawiają lawete. Jak gość sie pojawi przed telefonem po lawete to tylko upomnienie, jak laweta już jedzie to musi przyjechać i jest jakieś 80€ a jak auto już jest na lawecie to 240€ - proste,proste HE?! :)

Opublikowano

W Niemczech temu młodemu gnojowi wywieźli by auto na lawecie jakby nie potrafił udowodnić ze tam mieszka. Osiedlowy parking ma podobne prawa jak prywatna posesja i jeżeli właściciel ( w tym wypadku wspólnota miszkaniowa) postawi info/znak ze parking tylko dla mieszkańców to jest to ważny znak i kto go zlekcewazy musi ponieść konsekwencje. Dzwoni sie najlepiej po policję i oni zamawiają lawete. Jak gość sie pojawi przed telefonem po lawete to tylko upomnienie, jak laweta już jedzie to musi przyjechać i jest jakieś 80€ a jak auto już jest na lawecie to 240€ - proste,proste HE?! :)

A u nas jest inaczej :tongue4: Przyjadą, popierdolą kocopoły, upomną i pojadą w piz*ziec :kox::decayed: Mam bardzo podobną sytuację każdego dnia - mianowicie, mam pod blokiem swoje miejsce parkingowe, wykupione wraz z mieszkaniem. Obok mojego, jest miejsce żony.

Mam też zajebistego sąsiada :wallbash:w drugiej klatce, który mimo, że się z kasą obnosi jak cygan na bazarze, to miejsca sobie na drugie auto nie kupił....więc co robi? A i oczywiście, zastawia mi codziennie wyjazd dla obu samochodów :kwasny:

Nie pomagały prośby, że nie ma jak wyjechać, które następnie przerodziły się w regularne opierdole (bo jak koś jest debil, to mu trzeba to uświadamiać) ani zgłoszenia do zarządcy budynku. Nie ma przepisu i prawnego znaku, droga jest wewnętrzna, to sobie mogę pogawędzić jedynie - tyle usłyszałem od zarządcy (pozdrawiam :sick3:) oraz SM.

Pomogła dopiero zima i mega koleiny, przez które trzeba było się przebijać wjeżdżając na miejsce. Któregoś dnia zakopałem się tak żony Corollą, że nie dało rady ani w przód, ani w tył :confused4:. Dałem w końcu ostro w gaz i wyskoczyłem prościutko ciulowi pod okno, przeskakując przez szerokość ulicy i trawnik, w miejscu w którym trzymać zwykł auto. Chłop się mocno zdziwił, bo powiedziałem, że obciążę go kosztami naprawy, jeśli pieprznę w jego pojazd.

Stary z filmu troszkę narowisty trzeba mu przyznać, ale z niektórymi inaczej się nie da - albo w ryj lać, albo podobnym chamstwem...

Ostatnio wpadłem na pomysł i chyba kupię naklejki z karnymi kutasami z allegro i rozkleję na pół auta jak mnie zastawi :kox::naughty::decayed:

Opublikowano

U mnie pod blokiem też jest parking i niekiedy gościu parkuje Mitsubishi Carismą na dwa miejsca :disgust::angry::wallbash:. Już tak dwa razy zaparkował... Jak będzie trzeci to będzie miał na samochodzie karnego qutasa, za #ujowe parkowanie :naughty::decayed:.

Opublikowano

U mnie pod blokiem też jest parking i niekiedy gościu parkuje Mitsubishi Carismą na dwa miejsca :disgust::angry::wallbash:. Już tak dwa razy zaparkował... Jak będzie trzeci to będzie miał na samochodzie karnego qutasa, za #ujowe parkowanie :naughty::decayed:.

żeby każdy normalny posiadał takie naklejki :D to może troche kultury na drogach by było .
Opublikowano

Starszy ma 100% mojego poparcia, to młody zaczął od "buraków" i ogólnej pyskówy. Tu chodzi o czystą kulturę, nawet nie o przepisy,,, :wallbash:

Opublikowano

A u nas jest inaczej :tongue4: Przyjadą, popierdolą kocopoły, upomną i pojadą w piz*ziec :kox::decayed: Mam bardzo podobną sytuację każdego dnia - mianowicie, mam pod blokiem swoje miejsce parkingowe, wykupione wraz z mieszkaniem. Obok mojego, jest miejsce żony.

Mam też zajebistego sąsiada :wallbash:w drugiej klatce, który mimo, że się z kasą obnosi jak cygan na bazarze, to miejsca sobie na drugie auto nie kupił....więc co robi? A i oczywiście, zastawia mi codziennie wyjazd dla obu samochodów :kwasny:

Nie pomagały prośby, że nie ma jak wyjechać, które następnie przerodziły się w regularne opierdole (bo jak koś jest debil, to mu trzeba to uświadamiać) ani zgłoszenia do zarządcy budynku. Nie ma przepisu i prawnego znaku, droga jest wewnętrzna, to sobie mogę pogawędzić jedynie - tyle usłyszałem od zarządcy (pozdrawiam :sick3:) oraz SM.

Pomogła dopiero zima i mega koleiny, przez które trzeba było się przebijać wjeżdżając na miejsce. Któregoś dnia zakopałem się tak żony Corollą, że nie dało rady ani w przód, ani w tył :confused4:. Dałem w końcu ostro w gaz i wyskoczyłem prościutko ciulowi pod okno, przeskakując przez szerokość ulicy i trawnik, w miejscu w którym trzymać zwykł auto. Chłop się mocno zdziwił, bo powiedziałem, że obciążę go kosztami naprawy, jeśli pieprznę w jego pojazd.

Stary z filmu troszkę narowisty trzeba mu przyznać, ale z niektórymi inaczej się nie da - albo w ryj lać, albo podobnym chamstwem...

Ostatnio wpadłem na pomysł i chyba kupię naklejki z karnymi kutasami z allegro i rozkleję na pół auta jak mnie zastawi :kox::naughty::decayed:

Teraz wprowadzili przepis ze znakiem "strefa ruchu" (jak dobrze pamiętam) i jeżeli on stoi to nawet na parkingu (który nie jest drogą publiczną) policja i straż miejska będą mogły dawać mandaty za złe parkowanie itd.

Opublikowano

Starszy ma 100% mojego poparcia, to młody zaczął od "buraków" i ogólnej pyskówy. Tu chodzi o czystą kulturę, nawet nie o przepisy,,, :wallbash:

Ale pierd...sz jakby starszy miał kulturę to by go nie blokował :wallbash: chyba że u Was taka kultura :shocked:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.