Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Meetingi KUJAWSKO-POMORSKIE


felipe.avant

Rekomendowane odpowiedzi

Szukałem dzisiaj przyczyny niedziałającego centralnego zamka i oświetlenia wnętrza po otwarciu drzwi. Połowiczny sukces. Rozebrałem dzisiaj pół samochodu :wallbash:

Mógłby ktoś z B5 sprawdzić ile brązowo-białych kabli idzie do pompki centralnego zamka?

Wydaje mi się, że jednego mi brakuje, mam wolne miejsce we wtyczce i wygląda tak, jakby coś tam wcześniej siedziało.

Druga sprawa, to że jeden z kabli dający masę mam gdzieś przerwany, czort wie gdzie, idzie on od jakiejś krańcówki zapewne, jak go zaraz przy pompce zewrę z pozostałymi to oświetlenie działa... :wallbash:

manny ja kiedys czytalem ze masy sa laczone gdzies pod nogami pasazera z tylu chyba z prawej strony, ale ile w tym prawdy to niewiem, nigdy tego nie sprawdzalem,

WISNIA

od '98 mozna tylko

pomimo imma w liczniku u grzecha, niestety tylko vag, takze nie ma czego tam szukac...

Już to sprawdzałem. u mnie czegoś takiego nie ma. Kable idą od pompki do słupka A po prawej stornie, bez żadnego łączenia. Muszę się dowiedzieć skąd idzie masa to dego pinu w którym jej nie ma w pompce i pociągnę nowy kabel.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 43.3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jedrekx

    5090

  • Reniu

    3605

  • Artur82

    2597

  • WIŚNIA

    2451

Top użytkownicy w tym temacie

witam

mam pytanko

czy ktoś ma znajomości żeby móc przyspieszyć mi rezonans magnetyczny kręgosłupa bo w szpitalu wojskowym nie ma już miejsc a rejestracja od czerwca :wallbash: w pozostałych szpitalach jeszcze gorzej.

jak co to PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukałem dzisiaj przyczyny niedziałającego centralnego zamka i oświetlenia wnętrza po otwarciu drzwi. Połowiczny sukces. Rozebrałem dzisiaj pół samochodu :wallbash:

Mógłby ktoś z B5 sprawdzić ile brązowo-białych kabli idzie do pompki centralnego zamka?

Wydaje mi się, że jednego mi brakuje, mam wolne miejsce we wtyczce i wygląda tak, jakby coś tam wcześniej siedziało.

Druga sprawa, to że jeden z kabli dający masę mam gdzieś przerwany, czort wie gdzie, idzie on od jakiejś krańcówki zapewne, jak go zaraz przy pompce zewrę z pozostałymi to oświetlenie działa... :wallbash:

manny ja kiedys czytalem ze masy sa laczone gdzies pod nogami pasazera z tylu chyba z prawej strony, ale ile w tym prawdy to niewiem, nigdy tego nie sprawdzalem,

WISNIA

od '98 mozna tylko

pomimo imma w liczniku u grzecha, niestety tylko vag, takze nie ma czego tam szukac...

ja mu tak za pierwszym razem skasowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reniu raczej bedzie program Rogalowy ale poprostu pytam bo moze mamy na miejscu specow :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...