Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Bananowy Sedan :)


Kawul

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj jestes jak narazie szczęśliwym posiadaczem A4 w troche nie typowym i nie do konca odpowiadajacym mi kolorze, ale na tym sie nie jezdzi :) Jednak wnetrze auta urzekło mnie na tyle swoją kolorystyka że postanowilem zaryzykowac z żółtym autem ;)

Wyposażenie nie jest extra ale wystarczajace:

  • Cimatronic
  • Radio Concert+Zmieniarka 6CD
  • El. lusterka
  • El. szyby x2

Reszta taka jak to w serii bylo:)

Auto ogolnie bez zarzutów, brakuje listw progowych na drzwiach, jest tylko jedna, zderzak tylny ma male zadrapanie, reszta ogolnie OK..

Co do planów na auto to na poczatek zrobienie radia, poniewaz szwankuje zgłaszanie/ściszanie, podobno to czesta usterka? ( ktos wie jakie koszta naprawy? itd?) i przede wszystkim ori zmieniarka ( ktos wie jakie sa koszta i czy duzo zachodu zeby to podlaczyc?)

Nastepnie przyciemnienie napewno szyb, jakis gwint i do tego dobre koło, na oku S line, RS6 etc cos z ori felg audi, chyba ze trafi sie cos w stylu RH ZW1 badz inna ladna felga 2tlg badz 3tlg zaleznie od funduszy:)

To są plany pierwszo rzędne, pomijajace rejestracje, wymiany rozrzadow plynow itd;)

Nastepnie napewno lampa po FL do przodu i xenon, myslalem tez nad zderzakiem od S badz poliftowym, tyl zostanie ORI raczej :)

A teraz mala fotorelacja... Mysle ze ktos ja na allegro widzial jak przegląda :)

audi1.jpg

audi2.jpg

audi_3.jpg

audi_4.jpg

DSC01407.jpg

DSC01408.jpg

DSC01414.jpg

Wszystkie komentarze negatywne, jak i pozytywne przyjme "na klate" bo to wkoncu mi ma sie podobac :) Ale chetnie poslucham jakis podpowiedzi itd :)

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przetarty DYWANIK, nie na wylot, jedynie zdarty wlasnie material w tym kolorze a w srodku jakos tak czarno to wyglada;) po wyciagnieciu dywanika nie ma NIC ! :)

Przebieg to licznikowe 240 tys, realnie moze byc wiecej ale nie chce w to wnikac motor chodzi dobrze wiec jestem dobrej mysli, na VAGu nic nie pokazalo zadnego bledu itd ;)

Kolor jak spoleruje mysle ze tez mi przypadnie do gustu bo narazie jest blady, a to mnie tylko odstarsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiła Ci się wersja "o ja piertolę" :kox: Kolor zewnętrzny, kolorystyka wnętrza :kox: Masz wyjątkowe auto :) Drugiego takiego to ze świecą szukać :) Jeśli zrobisz jak mówisz będzie super autko, bo kolor zewnętrzny robi robotę :) Nie podoba mi się tylko wnętrze, no ale ważne żeby Tobie się podobało :good:

Koszt naprawy radia to coś lekko ponad 100 zł :wink4: Szukaj na forum są informacje :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poleruj zewnątrz i będzie robic swoje :slina:...[br]Dopisany: 06 Luty 2011, 20:03_________________________________________________A i jeszcze jedna mała moja propozycja. Ja te Twoje listwy - dekory zmieniłbym na srebrne :naughty:. Drewno tutaj zupełnie nie pasuje. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z radiem pozniej poszukam :) mam tez u siebie na miejscu speca od VAGowych sprzetow wiec moze on to ogarnie..

Czego jeszcze nie dopisalem w pierwszym poscie, napewno pojawia sie wtryski jakies wieksze, i program.. tak dla "bezpieczenstwa", w zmiane turbiny i innych rzeczy juz raczej nie bede sie bawil bo chce zeby auto dlugo sluzylo i bardziej ma wygladac, niz jechac :) poprostu ekonomiczny dupowoz ;D

Co do tych listew narazie zostana, ale tez myslalem nad innymi bo nie jestem zwolennikiem "drewna" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaki haj.... nie dość że kolor nietypowy (akurat mi się podoba) to jeszcze w środku jak kolor KacKupy :decayed:

licznikowe 240 tys, realnie moze byc wiecej ale nie chce w to wnikac

masz rację nie wnikaj z taką kierą i dziurką może być 2 lub 3 razy tyle a jak chodzi to po co się denerwować....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja najpierw zaczął bym od listew w drzwiach ;) Parę Ci brakuje :P Kolorek super a wnętrze WOW :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no kolor nie typowy tylko nie rozbij bo napewno nie dostaniesz takiego w używce(częsci karoseri) a wnętrze ładne :tongue4: i pamientaj Dziewczyny Lubią Braż :gwizdanie: :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej kolego ale masz pojechane auto. Fajny środek rzadko spotykany mi sie poidoba :good: modz modz moze cos ciekawego wyjsc z tego pozdro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Listwy drzwiowe to juz na dniach beda, bo nie zbyt to wyglada :)

Co do koloru coraz bardziej sie do niego przekonuje, ale musi byc polerka. Wnetrze tak jak pisalem, wsiadam i az mordka sie cieszy ;) Dywanik fakt ma dwie przetarte dziury wiec przebieg jest jakis inny ale po co sie denerwowac:) jak beda $ to moze w ASO zamowie takie same dywaniki bo jednego chyba nie dostane ;|

Co do modzenia wszystko powoli poniewaz z $$ roznie bywa ;) ale mam nadzieje ze bedzie do sezonu cos ciekawego sie dzialo :)

dsc01422wy.th.jpg

dsc01424v.th.jpg

[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 08:49_________________________________________________Dzisiaj banan był na hamowni, przy pierwszym hamowaniu wyszlo 88,5 KM i 198nM mysle ze jak na 14 lat to jest dobrze, i to przed wymiana filtrow itd.. I juz mnie namawiano na wtryski i program ;D tylko brak $$ :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z programem i wtryskami, zmniejszysz tylko żywotność swojego AHU 90HP ( duża pojemność a mała moc = 700tys a może 1mln km bez poważnych remontów) i wydasz z 2tys zł żeby mieć tylko ok. 130HP. Lepiej zainwestować w ori fele 16nastki i w rozrząd :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj sobie spokój z programem i wtryskami, zmniejszysz tylko żywotność swojego AHU 90HP ( duża pojemność a mała moc = 700tys a może 1mln km bez poważnych remontów) i wydasz z 2tys zł żeby mieć tylko ok. 130HP. Lepiej zainwestować w ori fele 16nastki i w rozrząd :)

nie zgadzam sie 90koni praktycznie nie jedzie,moze sobie z 1.6 poradzi ale z 1.8 dostanie po zaworach.110koni-115koni przynajmniej trzeba zeby sie nie modlic przy wyprzedzaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mhmm co do ori 16stek i rozrzadu to... rozrzad robiony bedzie na dniach, to raczej normalne przy kupnie, felgi jak beda to MINIMUM 18, i gwint, a wiec 18+90ps to to tak jak ktos wyzej napisal, modlitwa przy wyprzedzaniu ;) progarm i wtryski, zrobione z głowa, bez żyłowania, napewno pomoga przy takowej feldze :) narazie program idzie w odstawke pierwsze to eksplatacyjne rzeczy, szyby, gwint, felga, a pozniej jakies inne dodatki :)

Ciesze sie ze Wam bananowóz przypadl do gustu;d ja nie bylem przekonany co do koloru zewnetrznego, spodobal mi sie srodek, ale z dnia na dzien coraz bardziej jestem za ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...